Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1518519521523524581

Komentáře

  • @brbr ne, není to fake. Šlechtová sama potom přiznala, že spletla fotky a zaměnila to se Sokolovem.
  • @Everett_Young celkem by mě zajímalo, co přesně říkala tomu Rossimu, když žádala o selfíčko :-k
  • upraveno 12. března 2018
    Everett_Young napsal(a):

    Zdá se, že ANO opravdu maká. Karla Šlechtová totiž dokázala to, co žádný ministr obrany před ní. Zastavila Hitlera už v roce 1918 a to prosím pěkně na východní frontě! =D

    image

    Ježiši to je pí*a :D ....pardón
    a co na to Valentino Rossi?
  • @brbr Ne to je její instagram, stojí za to..
  • Já tu paní nemám ráda od doby, kdy jsem si přečetla kus její předmluvy v knize od pana prezidenta Zemana Dokážeme si vládnout sami. To byl pocuc.
  • upraveno 12. března 2018
    @sfik ona má instagram? 8-O sleduji.... =D
    Am proud of every soldier serving its country
  • @Dreamer Jo, já vedu socky naší firmě a na insta je potřeba jednou za den olajkovat naprosto vše co máš v tom hlavním feedu a omylem jsem jí olajkoval asi 40 fotek, třeba jak někde u rybníka chytá kapry apod. Pak jsem to pracně zpětně dislajkoval abysme někde jako politicky nefigurovali či aby někdo nenabyl dojmu že jako řiťolezíme :D
  • upraveno 13. března 2018
    @Dreamer: buď už tajně buduje armádu kyborgů nebo chtěla volit genderově neutrální tvar a neví jak na to :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Jo, když Francouzi (Sarkozy) začali před sedmi lety (to už je doba, panečku) bubnovat do války proti Kaddáfímu, tak na tu fotku, jak si ti dva podávají ruce, jsem se koukal hodně často... =D
  • Jenom tak připománám, že Saddám Husajn taky býval západní spojenec.
  • Takže s čím počítat ohledně Erdogana?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 20. března 2018
    @svoa00 No dobře, ale ten predpokladam, Bushovi na kampaň nepřispíval, tedy aspoň doufám :anxious:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    A Mudžáheddíni a Kurdové. Těch spojenců by se našlo hodně, kteří byli buď opuštěni nebo se přímo stali nepřáteli.

    U Turků je to trochu specifické, ti jsou s výjimkou první světové války spojenci Británie a posléze i USA od doby Napoleonova tažení do Egypta. Dokonce i když ve 20. letech 19. století probíhal boj za osvobození Řecka, do kterého se zapojovaly přední evropské osobnosti jako Byron a obecně řecké povstání mělo v Evropě obrovskou podporu, Británie velice váhala, jak se k věci postavit. Když proběhla bitva u Navarina, ve které spojená britsko-francouzsko-ruská flota rozdrtila turecké loďstvo, tak britská vláda dokonce odmítla vyplatit jinak běžné kompenzace raněným námořníkům a pozůstalým po padlých s odůvodněním, že to byl vlastně akt proti dobrému spojenci (a dodnes to často v Británii hodnotí jako že se Britové nechali vmanévrovat do pozice, do které nechtěli).
    Kvůli Turkům pak vedli Britové Krymskou válku a kvůli nim mají dodnes Turci Cařihrad a vůbec enklávu na evropském pobřeží, protože když byli ve válce 1877-1878 rozdrceni a vzniklo nezávislé Bulharsko, zásah Británie způsobil, že nemohli být zcela vyhnáni a podrželi si Cařihrad a tehdy ještě Albánii (a Bosnu, ale ta se vzbouřila s podporou Rakouska a to ji taky později anektovalo).
  • @Tyrion Lannister To asi ne, ale rodina Bushova se dobře znala s rodinou Bin Ladinů :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Byl skvělý. Tohle je docela rána porovnatelná s smrtí Pterryho.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    PÍSEK SE DOSYPAL
  • Keď zomrel Terry, roztrhlo sa vrece s poviedkami a obrázkami, ako s ním Smrťák odchádza. Možno by sme mohli s niečím podobným prísť aj pre Kanturka.
  • AvivAviv
    upraveno 24. března 2018
    Všem Pražákum a lidem, jimž nepadne zatěžko zajít si do hlavního města, na známost se dáva, že GypsyWood Players zde naposled odehrají All the King's women a to 3. Dubna. :-D

    image
  • To mi pripomína, že som si pred rokmi stiahla Hlad a ešte stále nepozrela.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Aviv A mně, že jsem si koupila medvídky Pombér :P
  • Krisa napsal(a):

    @Aviv A mně, že jsem si koupila medvídky Pombér :P

    Dobrú chuť. ;-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Mně se líbilo, jak kdysi v 90. letech, když i k nám dorazila módní vlna hladovek, Šíp s Uhlířem tehdy ve svém pořadu prohlásili, že budou držet protestní jedlovku a ují se k smrti.
  • @flanker.27 takovou jídlovku mám posledních pár let ale ten infarkt pořád nikde
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @DanielSvatoš Málo se snažíš. a hlavně tím musíš za něco bojovat, ať to má říz. Třeba přitáhneš i média, sponzory... =D
  • @flanker.27 a pak mu budou platit řízky a pivo? 8-O Tý jo, nechápu, proč se někdo vůbec snaží o hladovku, tohle je geniální :-D
  • Mám pocit, že toho hlavního ruského agenta ještě pořád nevyhostili. To je fakt maaaa-gooor, takhle jim nahrát.

    https://www.lidovky.cz/zeman-ulozil-bis-patrat-po-tom-zda-byl-na-uzemi-cr-vyvijen-nebo-skladovan-jed-novicok-g3s-/zpravy-domov.aspx?c=A180326_165955_ln_domov_ele
  • AvivAviv
    upraveno 26. března 2018
    Nejspíš se mu zdálo, že se zaměstnanci nudí, tak jim dal takovou práci, která je i publicisticky zajímavá. :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.