Historie vojenství, od kyje k pušce
Máte oblíbené období co se vojenství týče? Starověký Egypt a válečné vozy převzaté od Hyksósů, řecké a makedonské falangy, římské legie či nahé Kelty, Germány pijící víno z lebek zabitých nepřátel, středověké rytíře, anglické lučištníky, husity s jejich rozvojem palných zbraní, arkebuzy a muškety, španělské tercie třicetileté války, 18. století s vojáky v pestrých uniformách pochodujících proti sobě za dělové palby, nebo moderní armádu s automatickými zbraněmi?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.

Komentáře
https://www.aktuality.sk/clanok/564187/komentar-juraja-mesika-ticho-o-stovkach-rusov-pobitych-7-februara-v-syrii/
https://www.washingtonpost.com/blogs/post-partisan/wp/2018/02/09/in-syria-russian-bad-faith-turns-fatal/?utm_term=.6190fe247ccf
http://ru-mir.net/2018/02/11/chto-sluchilos-v-sirii-vsya-informatsiya-o-massovoy-gibeli-rossiyskih-voennyih-rasshifrovka-peregovorov/
To víš jak se jedná o hrdé obránce Novoruska, tak mne to nedá... No co Karma je svině ;-)
Nejlepší prohlášení:
The Baltic Cossack District said in a statement that Loginov was a Russian citizen who was killed in an "unequal battle" while "heroically defending our Fatherland in its far reaches from crazy barbarians"
"Vladimir died for the Fatherland, the Cossacks and the Orthodox faith!" the group said.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/463366-putin-je-vazne-nemocny-tvrdi-the-independent.html
http://literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/25739-par-poznamek-k-americkemu-naletu-na-ruske-oldaky-v-syrii
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/463553-stovky-mrtvych-rusu-pri-americkem-naletu-se-nepotvrdily-mrtvych-je-pet-a-nejde-o-vojaky.html
:D
@flanker.27 minimálně 10 tisíc jich tam zemřelo tak tu nešiř fake news tu ruský trole :D
stačí když si člověk dá více informací k sobě a udělá si obrázek
https://www.denik.cz/ze_sveta/macron-budu-bombardovat-syrii-pokud-se-potvrdi-chemicky-utok-20180214.html
:applause: já myslel že Assad útočil chemicky už tak 10x
Tedy ne že bych byl fanda Wehrmachtu ani co by se za nehet vešlo, ale osoby jako Guderian, Manstein, Rommel a další musí v hrobech rotovat rychlostí turbíny v Temelíně.
https://www.militarybox.cz/news/suchoj-su-57-opozdena-budoucnost-ruskeho-letectva/
kadždý ví co BBC znamená
http://www.aktualnikonflikty.cz/download/file.php?id=3609&sid=8da720f518d6329671ab090b21d08fd8&mode=view
to platí samozřejmě i obráceně
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/465347-v-syrii-se-zritil-rusky-transportni-antonov-32-mrtvych.html