Hra o trůny 1x01 - Zima se blíží

upraveno 18. května 2011 v 1. řada
1234689

Komentáře

  • upraveno 19. dubna 2011
  • upraveno 19. dubna 2011
    Já jsem četl, že náklady na Hru dosáhnou nejméně výše nakladů na Ŕím. Právě že většina srovnatelných seriálu ( Řím, Spartakus, Camelot ) žádný počátečný vysvětlování nepotřebovala, protože motivy jsou notoricky známy. Zase námětově podobný Pán prstenů měl bombastický uvádění s velkolepou bitvou. Hra v tomto směru neměla v podstatě nic a co jsem slyšel od lidí co ságu nečetli, a viděli první díl tak se v tom ztráceli.
  • upraveno 19. dubna 2011
  • upraveno 19. dubna 2011
    tak som to pozerel tretí krát (nepodstatné) a s priateľkou, ktorá neznáša fantasy a kamoškou, ktorá pozrela LOTR a to je všetko.

    bol som príjemne prekvapení ich reakciami. pravda na začiatku boli šokované, že nechcú pozerať horor (white walkers), ale postupne ich to dosť zaujalo. pravda, až ich očami som uvidel, že film je drsný na hlavy, čreva zvieracie i ľudské reagovali dosť prudko.
    pochopiteľne dostavili sa dve základné reakcie:
    a) nie sú tam takí pekní chlapi ako v tudorovcoch
    b) ten chlapec (bran) prežil?

    myslím, že dajú aj druhí diel, som rád :)
  • upraveno 19. dubna 2011
    pozeral som to s priatelkou a jej otazky boli totozne :-)
  • upraveno 19. dubna 2011
    A to ještě neviděly Varyse, Malíčka a Pycelleho :)
  • upraveno 19. dubna 2011
  • upraveno 19. dubna 2011
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. dubna 2011
  • upraveno 19. dubna 2011
    Jaime ušel, což o to. Ale JAIME!
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. dubna 2011
    Co JAIME nevím, ale klidně posoudím ;)
  • upraveno 19. dubna 2011
    To je ten borec na tom plechovým trůně... Cavill je co? Nějakej čistící prostředek?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 19. dubna 2011
    V tom případě vyhrává Jaime.

    Cavill je Charles Brandon z Tudorovců.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. dubna 2011
  • upraveno 19. dubna 2011
    Ale dámy, Jon je přece chudák a bastard a je mu asi tak dvanáct. I když Cersei ho na projekci sbalila (plakát myslím).

    Zdraví Jaime Kingslayer Lannister, Lord Velitel královské gardy, dědic Casterlyovy Skály, jediný pravověrný a dědičný strážce západu a králem Joffryem Baratheonem blahé paměti jmenovaný strážce východu, pokořitel Aeryse Targaryena, vítěz největšího rytířského turnaje všech věků, bratr královny regentky, pán Lannisportu...*

    *drobné přehmaty v mých titulech nechť vezmou Jiní
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 19. dubna 2011
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. dubna 2011
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 19. dubna 2011
    A k tomu věku, nějak mi přijde, že se ve Hře nějak na věk ani pokrevní svazky nehraje...:)
  • upraveno 19. dubna 2011
    Mno. Já bych to tady moc nerozmazával... Spíš bych se zaměřil na to, jaké I se píše ve slově Krysa ;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2011
  • upraveno 20. dubna 2011
    Já koukám hodně napřed ;)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. dubna 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2011
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. dubna 2011
  • upraveno 20. dubna 2011
    V Tudorovcích za něco stál opravdu jen Cavill, ale tady je slušnej výběr :-))
    Vzhledem k mojí ikonce, samozřejmě Jaime. Ale toho bere Nevada, Krisa Jona a já se klidně smířím s Robbem ;-)
    Viseryse nebrat!
  • upraveno 20. dubna 2011
    Tak Jaime je ohromující hlavně svým nekomplikovaným pohledem na svět. Podobně jako Cersei. Mimochodem ta herečka - abychom tu nemulivili pořád jen o bastardech a o tom, že je Jeime borec - se mi fakt líbí. Mnohem víc než ta pani s velkým pozadím od Droga. Jinak 163 je uplně normál, ne? Tom Cruise má 162 nebo tak nějak :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 20. dubna 2011
    Já vím, že 163 je normální, však to byl VTIP!!! Ale že si ze mě kamarádi dělají srandu, že jsem trpaslík, to zas jo...ale já si jí ze sebe dělám taky, takže asi tak. Nejsem nějakej zakomplexovanej pablb, byl to prostě jen vtip!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2011
    Elanne: Ehm, jaký máš vztah k sourozencům? :)

    Krisa: 163 je v pohodě, to já mám problém, že jsem jen asi o 4 cm vyšší než manželka, takže když si vezme podpatky, mám co dělat, abych stál hooodně rovně...
  • upraveno 20. dubna 2011
    flanker.27: Zklamu tě, jsem jedináček :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2011
    Elanne: Naopak, oddechl jsem si :))
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.