Já jsem četl, že náklady na Hru dosáhnou nejméně výše nakladů na Ŕím. Právě že většina srovnatelných seriálu ( Řím, Spartakus, Camelot ) žádný počátečný vysvětlování nepotřebovala, protože motivy jsou notoricky známy. Zase námětově podobný Pán prstenů měl bombastický uvádění s velkolepou bitvou. Hra v tomto směru neměla v podstatě nic a co jsem slyšel od lidí co ságu nečetli, a viděli první díl tak se v tom ztráceli.
tak som to pozerel tretí krát (nepodstatné) a s priateľkou, ktorá neznáša fantasy a kamoškou, ktorá pozrela LOTR a to je všetko.
bol som príjemne prekvapení ich reakciami. pravda na začiatku boli šokované, že nechcú pozerať horor (white walkers), ale postupne ich to dosť zaujalo. pravda, až ich očami som uvidel, že film je drsný na hlavy, čreva zvieracie i ľudské reagovali dosť prudko. pochopiteľne dostavili sa dve základné reakcie: a) nie sú tam takí pekní chlapi ako v tudorovcoch b) ten chlapec (bran) prežil?
Ale dámy, Jon je přece chudák a bastard a je mu asi tak dvanáct. I když Cersei ho na projekci sbalila (plakát myslím).
Zdraví Jaime Kingslayer Lannister, Lord Velitel královské gardy, dědic Casterlyovy Skály, jediný pravověrný a dědičný strážce západu a králem Joffryem Baratheonem blahé paměti jmenovaný strážce východu, pokořitel Aeryse Targaryena, vítěz největšího rytířského turnaje všech věků, bratr královny regentky, pán Lannisportu...*
*drobné přehmaty v mých titulech nechť vezmou Jiní
V Tudorovcích za něco stál opravdu jen Cavill, ale tady je slušnej výběr :-)) Vzhledem k mojí ikonce, samozřejmě Jaime. Ale toho bere Nevada, Krisa Jona a já se klidně smířím s Robbem ;-) Viseryse nebrat!
Tak Jaime je ohromující hlavně svým nekomplikovaným pohledem na svět. Podobně jako Cersei. Mimochodem ta herečka - abychom tu nemulivili pořád jen o bastardech a o tom, že je Jeime borec - se mi fakt líbí. Mnohem víc než ta pani s velkým pozadím od Droga. Jinak 163 je uplně normál, ne? Tom Cruise má 162 nebo tak nějak :)
Já vím, že 163 je normální, však to byl VTIP!!! Ale že si ze mě kamarádi dělají srandu, že jsem trpaslík, to zas jo...ale já si jí ze sebe dělám taky, takže asi tak. Nejsem nějakej zakomplexovanej pablb, byl to prostě jen vtip!
Krisa: 163 je v pohodě, to já mám problém, že jsem jen asi o 4 cm vyšší než manželka, takže když si vezme podpatky, mám co dělat, abych stál hooodně rovně...
Komentáře
bol som príjemne prekvapení ich reakciami. pravda na začiatku boli šokované, že nechcú pozerať horor (white walkers), ale postupne ich to dosť zaujalo. pravda, až ich očami som uvidel, že film je drsný na hlavy, čreva zvieracie i ľudské reagovali dosť prudko.
pochopiteľne dostavili sa dve základné reakcie:
a) nie sú tam takí pekní chlapi ako v tudorovcoch
b) ten chlapec (bran) prežil?
myslím, že dajú aj druhí diel, som rád :)
Cavill je Charles Brandon z Tudorovců.
Zdraví Jaime Kingslayer Lannister, Lord Velitel královské gardy, dědic Casterlyovy Skály, jediný pravověrný a dědičný strážce západu a králem Joffryem Baratheonem blahé paměti jmenovaný strážce východu, pokořitel Aeryse Targaryena, vítěz největšího rytířského turnaje všech věků, bratr královny regentky, pán Lannisportu...*
*drobné přehmaty v mých titulech nechť vezmou Jiní
Vzhledem k mojí ikonce, samozřejmě Jaime. Ale toho bere Nevada, Krisa Jona a já se klidně smířím s Robbem ;-)
Viseryse nebrat!
Krisa: 163 je v pohodě, to já mám problém, že jsem jen asi o 4 cm vyšší než manželka, takže když si vezme podpatky, mám co dělat, abych stál hooodně rovně...