Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Kampáň! Účelovka! Kalúsok!
Koukám, že tohle nelegální referendum má spoustu příznivců. Zatímco s nelegálním referendem na Krymu měli větší problém.
SPD jede :D
Muslim podkopávající kolečko chodítka báby mě fakt rozsekal. A vůbec jsem netušila, kolik máme nácků.
Top09 nená dementní ale jenom trapné
teda DSSS
a jestli chceš slyšet vadu řeči tako se kouni tady
https://www.facebook.com/filipreinohl/videos/10211433994698676/
aneb každý kdo má facebůk, má v přátelích někoho kdo lajkuje Okamury :D
Švédští náckové natočili podobný spot před sedmi lety, jen ta podražená noha tam chybí :D
https://m.youtube.com/watch?v=pumIT31qqQQ
http://zpravy.idnes.cz/londyn-vuz-naraz-do-lidi-muzeum-d39-/zahranicni.aspx?c=A171007_160747_zahranicni_fka