obrázky, odkazy [seriál]

Vlákno pro sdílení obrázků a fotek inspirovaných seriálem, zobrazujících scény ze seriálu apod. Buďte ohleduplní k ostatním a nesdílejte takové odkazy v knižním vlákně . Díky.
191012141517

Komentáře

  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik Djawadi je génius
  • @Tyrion Lannister Největší umění tkví v tom že používá stále stejné melodie, které mají pokaždý jiný kontext, náladu.. Asi se shodneme že to je ta nejstabilnější část seriálu :D
  • To je ale docela blbý, když to největší spolehnutí je na soundtrack.
  • @Aviv a nebo je to fakt dobrej soundtrack ????
  • Jo, ale měl by být soundtrack tou nejlepší částí?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 3. září 2017
    @sfik To nikdo nepopírá, ale nad zbytkem trčí jak vidle z hnoje ostatně


    Jen, co poslouchám poslouchám Lannisters send their regards, tak mám na krajíčku
    Nech ho jít nebo tvé ženě podříznu krk.
    Tohle je něco, co poslední tři série prostě neměli.
    Ostatně pro po porovnání

    Tady už nemám na krajíčku, protože v hlavě mám neustále WTF zvonek a jediná věc, která mne nutí být v té scéně, alespoň trochu zainteresovaný, tak je to právě ost, který je jedním slovem vynikající
  • Mhysu zbožňujem. Keď som ju počula prvý raz, strávila som pri tej skladbe viac než hodinu. Regards sú tiež veľmi vydarené.
  • Hmm. Tak neměli, jo? Možná to bude tím, že ten moment byl převzán z knížek.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Aviv Alespoň tak nám bylo řečeno, kniha ještě není venku a potom, co je téměř na 90% potvrzené, že Night King je Brandon Stark už přestávám brát seriál v čemkoliv vážně.
  • Já mám rád asi nejvíc Children.. protože tam jsem ještě dost intenzivně vnímal jak Arya opouští Westeros a nechává všechno za sebou..



    A Winter has come má taky něco do sebe, po tom citovém vydírání Lyanny a její smrti :D Ale Children mám nejradějc..
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik Ano Aryino opuštění Westerosu mám rád taky, navíc v Children se zkombinovalo několik motivů.
    A ano u Winter has come tam sem cítil skutečnou radost a měl potřebu tak křičet Král Severu a závěrečná armada dobrá, co jako musím přičíst k dobru šestce, že byla velmi zadostiučiňující a děj se někam posunul

    Danerys se konečně pohnula, jo tady se klidně na pár minut nechám opít rohlíkem :D
  • upraveno 3. září 2017
    @Tyrion Lannister Ale v tý epizodě byly soundtracky Winter has come a The Winds of Winter rozštípnuty scénou s tou oholenou píčou z Kings Landing.. :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik To je pravda, ale v tý době člověk nečekal, že to bude mít dlouhého trvání :-D. I když samozřejmě zákony nástupnictví byly vyhozeny oknem, ale to i na Severu i v Dorne, takže to člověk dokizal, jakž takž přežít. Navíc Cersein nástup na trůn byť blbost, tak je taky posun v ději. Navíc jestli jim něco musím připsat k dobru, tak to že udělali novou válku pěti králů(oven) Euron, Jon, Cersei, Daenerys, Noční král
  • @Tyrion Lannister There must be always Stark in Winterfel xxx There must be always King behind the wall.. :weirwood: :other:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik xxx There must always be someone who sits on the Iron Throne :-)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 3. září 2017
    Tak tohle se povedlo Mace Tyrell a jeho zpěv zachraňuje situaci :D
  • sfik napsal(a):

    Největší umění tkví v tom že používá stále stejné melodie, které mají pokaždý jiný kontext, náladu.. Asi se shodneme že to je ta nejstabilnější část seriálu :D

    Jako včelí medvídci!

  • @Terezička Ty mám taky moc rád!
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 8. září 2017
    :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: =D
    image
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 8. září 2017
    image
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 8. září 2017
    image
    image
  • JoserJoser persona non grata
    upraveno 20. ledna 2019
    :-D image

  • JoserJoser persona non grata
    :twisted: image
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Na seriálovou verzi ta písnička sedí velmi pěkně :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    16.5.2018 bude v Praze v O2 aréně koncertovat Ramin Djawadi s hudbou z GoT.

    (Jestli to tady už zaznělo, tak se omlouvám, nečtu to tady).
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    image
    image
  • @Aviv Prvního února, až o to už nikdo nebude stát :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.