obrázky, odkazy [seriál]

Vlákno pro sdílení obrázků a fotek inspirovaných seriálem, zobrazujících scény ze seriálu apod. Buďte ohleduplní k ostatním a nesdílejte takové odkazy v knižním vlákně . Díky.
1789101113»

Komentáře

• Vo Februári je to ešte ok, ale v Marci už o tom nechcem ani počuť.
  • Monte KarstarkMonte Karstark The Sun of Winter
    Joník a Ygritte do toho práskli
    image
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ale kam dají Ducha?
  • Na záhradu. :-D Inak sú Kit a Rose krásny pár,posielam gratulácie na diaľku.Mimochodom,akurát Rose mi dala inšpiráciu,ako by mali vyzerať moje svadobné šaty. ;-) Ja by som ešte dala preč opasok a mala by som iný účes.Keď budem nevesta,nechcem mať venček,skôr čelenku ako šperk. Ale moja svadba je ešte vzdialená budúcnosť. :-)
  • @flanker.27 Resp. kdo bude mít Ducha po rozvodu :D
  • SagartSagart Hold the door ♂♀♂♀♀♂
    upraveno 24. června
    @flanker.27 O Ducha se postarali :twisted:
    image
  • Gratuluju :) A pro fanoušky seriálu je to podobný dar jako před lety svatba Anny Paquin a Stephena Moyera z Pravé krve.
  • Monte KarstarkMonte Karstark The Sun of Winter
    image
  • Podarené. :-D

• :applause:
  • @svoa00 Podívám se doma. V práci s automatickými titulky (zvuk pustit nemůžu) to není moc srozumitelné. "it was so satysfying to see him cut off pie sells bread..."
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @svoa00 Ani nemusím koukat na video (přestože to udělám), abych znal odpověď. Neslyšelas Daenerys? "Enough with the clever plans" :twisted: To se stalo s Tyrionem.
  • @Tyrion Lannister Tak především v tom videu udeřil autor na hlavičku - tolik postav je v seriálu jako balónky, které propíchnuli jehlou a ty balónky se smršťují a smršťují. Kromě Tyriona a Jona taky Jaime, Brienne, Malíček...

• Ten chlap a jeho držkování je k nezaplacení :D Souhlasím s tím, co říká. Až na to, že chápu, proč se seriál uchýlil k oblbování příběhu a fantasy klišé. A jakkoliv se mi to nelíbí, tak jim to bohužel vyšlo a masy seriál pořad mají rády.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!

:twisted: =D
  • AvivAviv
    upraveno 16. prosince
    Tenhle chlápek je boží, tady i v SW videu, málem jsem se rozbrečela.
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @Tyrion Lannister toto je super
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. prosince
    "Democrats. Sigil: A donkey. Words: It was a Russia's fault?"
    "No, a common saying, but not their official motto."
    "There is always a victim."
    =D

A Republikáni taky super :applause:
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.