Co posloucháš???

upraveno 24. října 2012 v Rozličný pokec
Co posloucháš???
19192949697120

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Janulka No teda, od skladby se jménem Skadi bych čekal něco víc mrazivého. Třeba jako tohle:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Gustav Holst: Planets. Suita, kterou mají hollywoodští hudebníci obzvláště v lásce. Půjčovali si z ní třeba John Williams pro Hvězdné války (hlavně z Marsu) nebo Jerry Goldsmith pro Star Trek (hlavně z Jupitera). ale našly by se tam i další kousky.

  • Niet divu, je to strhujúce.
  • Ukolíbavka...


  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 10. února 2017
    @Dreamer Ten Snowstorm je fakt dobrá ukolébavka. Jen když to poslouchám, mám pořád pocit, že do toho každou chvilku začne hrát Herr Mannelig. Dokonce to ani nezní špatně, když se obě ty videa pustí přes sebe. :-k :weirwood:
  • upraveno 10. února 2017
    Já jsem včera celý odpoledne měla za doprovodu letní bouřky ve městě. Na tohle bych klidně šla do kina, obří sedačky, dolby atmos a parádní šlofík :-D
  • upraveno 28. února 2017
  • Hodnocení - deset z deseti. Lindsey naprosto parádní. Podrobně napíšu zítra.
  • Sice trochu pozdě, ale konec přece. Tak tedy, úterní koncert Lindsey Stirling v Praze byl naprosto perfektní. Od půl sedmé pouštěli dovnitř, a už tehdy tam byla hromada lidí. Přišli jsme tam asi tak o hodinu dřív, takže před námi bylo asi tak jen 60-70 lidí, nakonec jich uvnitř bylo hrubým odhadem něco kolem tisícovky. Podařilo se nám zabrat místa uprostřed balkonu (je tam lepší zvuk než dole pod pódiem i lepší výhled, navíc se tam dá opřít a není tam tolik lidí). Každopádně už jsem na pár koncertech byl, ale nikde nebyla takováhle atmosféra. Lindsey je naživo přesně taková jak působí z videí. Energická, plná života, s obrovským talentem a je radost jí vidět tančit a k tomu hrát živě. Hrála tam svoje největší hity a k tomu několik soundtracků a méně známých písniček. Všechno od Shatter me, přes Emelments, Arena a hromady dalších a na konci Roundtable Rival v upravené verzi. Každopádně naprosto úžasný zážitek, a až tu bude Lindsey znovu, tak určitě jdu. Mohu jenom doporučit.
  • Taky bych někdy chtěla.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Not bad:




  • upraveno 8. března 2017
    =D
  • upraveno 8. března 2017
    @Dreamer Děláš si prdel?

    edit: teda jako chápu že jsem v komunikaci s ženou zvolil zlá slova, ale... topic "Co posloucháš" .. wtf. z toho se budu vzpamatovávat ještě zítra dopoledne...
  • @Aviv stojí ten seriál za vidění? Nebo je to jen další variace na "historické" seriály podle klasické krev/sex/intriky šablony?
  • A pokud ještě nemáte noční můry z původních Die Woodys, tak pro vás mám špatnou zprávu. Pořád jsou živí a plánují velký návrat... =D

  • Everett_Young napsal(a):

    @Aviv stojí ten seriál za vidění? Nebo je to jen další variace na "historické" seriály podle klasické krev/sex/intriky šablony?

    Nuž, nepovedala by som, že tam je krvi a sexu veľa. Trocha intríg je potrebná. Zaujalo ma prestrihávanie minulosti so súčasnosťou. Mám za sebou tri diely a asi tretinu (prišla som k televízoru neskoro). V prvom diely bola asi zatiaľ najväčšia koncentrácia, pretože tam máme zamilovaného mladého Cosima, bohémske prostredie umelcov, kardinála, ktorý sa stane pápežom a prezentuje aké je to celé prehnité, pretože oficicálne podmienky (cudnosť atď) vôbec nespĺňa a istý detail potrebný pre veľmi dôležitý bod v deji. Ale doteraz som o Mediciovcoch vlastne nevedela skoro nič, takže som si mohla nevšimnúť priveľký odklon od reality, hádam idealizáciu.
  • Niektorí to nazývajú soap operou a súhlasím, že ženštiny tam emancipovali trocha príliš.
  • @sfik říkal si něco? :twisted: vůbec nevíš o jaká hluboká životní moudra přicházíš :D

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Ciwe, těší mě, že si Benny Cristó drží svůj styl a kvalitu. Po "Hm, tleskám, kabelka hezká, ale když nevíš co k ní, vypadáš jak z Tesca," sází další bomby.
  • Krisa napsal(a):

    Ciwe, těší mě, že si Benny Cristó drží svůj styl a kvalitu. Po "Hm, tleskám, kabelka hezká, ale když nevíš co k ní, vypadáš jak z Tesca," sází další bomby.

    jsem ráda, že tady ty kvality konečně někdo pochopil :D for mí lajfs bíč, poď vén mén

    P.S. dík za osvětlení toho Tesca, já si říkala jaká "ztezka"? :-k
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Dreamer No jéje! "Chci říct, že to co máš na sóbě, to je vážně skvělý, ale nédiv se, když tě pak ňékdo pléskné po prdéli!"

    P.S. Néni záč a posílám vodku, red bull, kolu a havanu :king:
  • @Dreamer @Krisa Mě se líbí style čokovoko "Máma mi řekla že mám periodu a ať nehážu vložky do záchodu" :D
  • @sfik Pfff, zkus IronBena, to je jiná dimenze...meju meju náádobí ručně...ručně 8-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.