Co posloucháš???

upraveno 24. října 2012 v Rozličný pokec
Co posloucháš???
19293959798120

Komentáře

  • @Dreamer Ale mě se čokovoko fakt líbí :) je to dobrá nadsázka... :)
  • Milujem Ježiše :-D :-D


  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Dreamer Klip je hrozně zvláštní. Ten tanec je děsná frajeřina, ale zároveň mě dost odpuzuje a kostýmy mi přijdou skoro až nechutný (hlavně žebra tý paní). Mám z toho podobný pocit jako z moderní gymnastiky a hadích žen, ty extrémní pohyby mě opravdu odpuzují - stydká kost nemá být 10 cm před zbytkem těla! Ale na druhou stranu jsem na to celou dobu fascinovaně čučela.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Já myslím, že ten tanec je pokusem o komunikovatelnou objektivizaci posttřídního narativu neohlížející se na materialistické paradigma sexuální identity.
  • @Krisa stejné pocity jsem měla ze sledování taky, až na to, u baletek jsou asi takové postavy samý sval a šlacha a ani gram tuku celkem normální a asi i žádoucí a vlastně až na prvních pět sekund jsem to ani nijak dál nevnímala :)
  • Ale co, nádherný to je. Zvláštní a hodně, ale v tom je část kouzla.
  • Taky jsem se nakonec rozhodla, že se mi to líbí :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Dreamer Žádoucí to je, o tom žádná, ale pro mne raději potažené látkou :).

    Při sledování mi vyskočil klip Sii se Shiou LaBlafem a tou malou tanečnicí a chtě nechtě jsem to automaticky srovnávala a Sia vede na celé čáře.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    flanker.27 napsal(a):

    Já myslím, že ten tanec je pokusem o komunikovatelnou objektivizaci posttřídního narativu neohlížející se na materialistické paradigma sexuální identity.

    Presne to tam vidím aj ja. Elementary.
  • Konečně jsem si to pustil. Je to docela pěkné, hlavně celkem náročné na secvičení. Takže za mě palec nahoru.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Co se stane, když naučíte Camillu Luddington zpívat?
    Vznikne Zella Day:

  • Nechcem tu spamovať ale myslím, že sa tu nájdu priaznivci Fantasy a Epic music :) rozbieham kanál :) ak vás to zaujalo a máte účet odber určite poteší :) navyše rád uvítam návrhy na hudbu, ktorú mám uverejniť :)

    https://youtube.com/channel/UCLgSw7XLX0aUiPJsuleBqnA
  • Jak mi tohle mohlo utýct 8-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Dreamer napsal(a):

    Já jsem včera celý odpoledne měla za doprovodu letní bouřky ve městě. Na tohle bych klidně šla do kina, obří sedačky, dolby atmos a parádní šlofík :-D

    Konec je všem Infinity vlakovým tratím. Nevyčerpatelným sněhovým bouřím a bezedným dešťům. Před několika dny jsem na YT objevil magickou formulku: ASMR
    To je teprve budoucnost Chillování. Stačí jen o něčem mluvit, šeptat a přitom šustit kdejakým harampádím.

    Třeba tady nekorunovaná královna tohoto sportu Taylor Darling vám představí abecedu triggerů které spustí váš mozkový orgasmus.


    A moje největší guilty pleasure FreshBlush vám pošeptá několik oblíbených ASMR youtuberů, mezi kterými si musí vybrat snad každý.
  • @Monte Karstark na mě ty ženský nemají ten správný relaxační účinek, vlastně je to spíš celkem strašidelný :anxious:
  • Ještě přidat správnou hudbu na pozadí a neusnu z toho ještě týden...
  • No já nevím, samotné nie sú zlé ale dosť nuda, no s tou nočnomorovou muzikou je to celkem líbivá směs. Hlavně dík Atrium carceri.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Dreamer Tak to je celkem pochopitelné. Proto jsem přidal to druhé video. V jeho popisku jsou odkazy na spoustu dalších autorů. A pak si stačí najít toho svého. Já bych třeba tohodle řízka nevydržel poslouchat ani minutu. A důležité je mít na to klid a ideálně ještě dobrá sluchátka.

    @Aviv No nuda není na škodu. Když tam bude někdo třískat tyčí do plechu, tak to bude mít opačný efekt. :D
  • @Monte Karstark nemám ráda cizí hlasy v hlavě, pokud to není audiobook nebo nějaké vyprávění, dobře se mi poslouchá jeden týpek, co vypráví takovým klidným nezúčastněným hlasem příběhy z Dark Souls, i když hry nehraju, tohle se poslouchá celkem dobře :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Něco na dobrou noc :twisted:
    Hlavně Six's Theme Part I (11:12) a Part II (38:21) doporučuji
  • Čas na K-Pop je tu :D




  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 4. května 2017
    No jo, Hyuna.
    Co takhle kočičí tanečék!!! Jééé!!! :-*


    A co na to druhá strana minového pole?
    Nejpopulárnější (jediná) NK-POP kapela:


    Jak valej na tanku! To je jinej randál. O takových koncertech si můžou ty jihokorejský pipky nechat jenom zdát :-P
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Zatím co v Norsku zjišťují, jak dělají lišky. Tak kdesi hluboko v Německé říši...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Monte Karstark Znám a občas si to s jistou zvrhlostí pustím :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Furt jsem čekala, kdy přijde opravář Helmut a ono nic...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa Ten přece přijel na tom traktoru...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.