Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1331332334336337394

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @sfik Ty jsi jako ti kindersáci na čsfd. Tam je pod filmem 1700 příspěvků a 3/4 z nich řeší kozy. :D
    Ty jsi asi ty nové díly nehrál, co?
  • upraveno 22. února 2017
    @Monte Karstark Já nehrál ani ty starý, ale kamarád měl k té původní verzi plakát z časopisu LEVEL.. Byl jsem teenager a měl jsem u toho strašnou chuť na mlíko. Proto tohle zdánlivé pubertální zastuzení :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Dnes zemřel Bill Paxton, Hudson z Vetřelců. Výběr toho nejlepšího:

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. února 2017
    Slyšel jsem, prý pořádný trapas. Asi Putin heknul nejen volby ve všech svobodných státech, ale už i Oskary :)
  • @DanielSvatoš oskarová komise je schopná oceňovat naprosto stupidní filmy, většinou jenom kvůli zvolenému tématu (ahoj 12 let v řetězech). Když se podíváš na moonlight, tak ten film je naprosto ideální kandidát.
  • @Everett_Young právě proto jsem čekal že letos Moonlight vyhraje
    koukat na to ale nebudu ale taky jsem viděl kousek z La La Landu a nějak mě to nebavilo
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Uuuuu, ty prsty jsou děsivý :other:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • Mě je už dopředu líto až nějakej "černej snímek" bude ten rok skutečně nejlepší a vyhraje, ale všichni si zase řeknou "kvóty" :D :D :D
  • @sfik tak ten Moonlight může být dobrý film ale v dnešní době je na tohle taková tlačenka až jim to prostě nikdo nevěří
  • @DanielSvatoš Ano přesně o tom mluvím. Nechci to shazovat. Pravděpodobně je to lepší i než LaLaLand, který jsem teda taky neviděl.. Naopak bych řekl že právě filmový muzikál tam byl vtlačen, protože to je oldschool u kterýho starci-akademici pravděpodobně dost masturbovali... Právě to že pak daj cenu filmu jako Moonlight je jenom zástěrka aby se sami nemuseli měnit nebo nedejbože mezi sebe pustit nový lidi... Ale prvně by bylo fajn ty filmy vidět.
  • @sfik La La Land jsem vydržel asi 30 minut a ten hype kolem jsem fakt nepobral
    letos jsem z nominovaných filmů viděl (celé) jen Příchozí a z toho jsem taky nebyl moc nadšenej
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Příchozí se mi líbili dost, akorát jsem nechápal, proč to hype vynáší nad Interstellar, který to mimochodem v pár věcech dost vykrádá (to jsou věci přimyšlené nad rámec povídky, podle které je to natočené).
  • To nevypadá vůbec špatně, jestli ten film bude doopravdy tak natřískaný jako tenhle trailer, tak se skoro začínám těšit :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. února 2017
    Zrovna jsem napsal na moviezone, že mně naopak tenhle trailer veškerá očekávání notně zchladil. Ty předchozí tajemné "thrillerové" trailery mi teda sedly víc, teď to vypadá jako stokrát omletá (byť technicky precizní) "arkáda", kde budou zase ty samé klasické propriety, které už tu byly (jen s humorem ala pokus o Indiana Jonese bez Indiana Jonese).
  • upraveno 27. února 2017
    Já jsem naopak ráda, že si na nic nehrajou a vybalili upřímně o co půjde. Godzilla si hrála na hutnou atmosféru, která se ve filmu rozplynula jak pr... ve větru. Tohle alespoň vypadá na zábavnou řežbu se spoustou příšerek, co se dříve nebo později mezi sebou servou přímo před kamerou, žádná mlha, mraky ani vzdálené obrysy, YES :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    S Godzillou naprosto souhlasím. A co se týče Konga, nezapomeň, co nedávno napsala Krisa, že jsem "starej, cynickej a nemám rád Hermionu!" :twisted:
  • @flanker.27 Pokud jsi tak cynickej tak by tě naopak ty pokusy o vážno v těchto jasně blockbusterových filmech měly značně iritovat :D
  • upraveno 28. února 2017
    @flanker.27 to snad ani nejde brát vážně, obří ještěrka co bourá mrakodrapy nebo obří gorila, která bojuje s T-rexem a co teprve až se sejdou v jednom filmu, to bude teprve thriller :twisted:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @sfik Pokud má Krisa pravdu, tak jsem cynickej právě spíš k té neschopnosti dělat věci tak, aby jim bylo možno (alespoň na plátně) věřit. Jo, v Godzille ta vážnost narážela na to, že ten scénář byl zároveň strašně blbej, takže děj se vážně brát nedal. Proto jsem svým způsobem sám před sebou rehabilitoval Godzillu od Emmericha, která je sice blbá až bouchají okenice, ale aspoň nepředstírá nic jinýho. Jenže na druhou stranu neuznávám, když se nějakým předstíráním nadsázky tvůrci pokoušejí maskovat neschopnost udělat věci pořádně. pak přihazují na plátno další a další "atrakce", pohyb a nové scény, jen aby divákův mozek neměl čas říct si "nojo, ale moment..."

    A vůbec, jestliže jsem cynik, proč se mi líbí pohádky :)
  • Ach bože, jak já miluju (chce se říct béčkový) déčkový..zedkový filmy... Megashark vs. Giant Octopus :twisted:

    Jinak já Godzillu neviděl, na můj vkus je to "příliš dobrej film" :D
  • @sfik právě proto má nový King Kong dle aktuálního traileru potenciál :D
  • upraveno 28. února 2017
    @Dreamer Furt je to moc dobrý, rád bych méně kvalitního CGI, raději návrat do devadesátek, případně si pomoct i modelínou a kartonem. Hlavní hrdina by měl mít svaly a nemít mozek a měl by zachraňovat krom světa i dívku v nesnázích (ideálně kozatou bloncku vylízanou víc než hlavní hrdina)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @sfik Tak když chci něco takovýho, dám si Flashe Gordona, tam mají mavíc hudbu od Queenů :)

  • @flanker.27 Vypadá to perfektně, pro ilustraci přikládám ještě mou oblíbenou scénu:
  • Kdo má rád křížence či dinosaury:
  • @sfik to už bys chtěl trochu moc, přeci jen je to popcornovka, která potřebuje vydělat balík a na papundekl by do kina davy neproudily :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.