TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?



Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1294295297299300361

Komentáře

  • upraveno 6. února 2017
    A ještě dotaz, dokoukal někdo Kravaťáky? Mám v těch rozdělených sériích vždycky binec a nevím, co je aktuální :-k
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 6. února 2017
    Aktuálně se teď začala vysílat druhá polovina 6. série. Zatím jsou venku díly 11 a 12.
    (Já přestala koukat na začátku S4.)
  • @Nevada dík :) možná to s nimi ještě zkusím.
  • @Dreamer Viděla jsem to až po 10. díl 6. série (dík @Nevada za připomenutí, že už jsou nové díly). Osobně bych nebyla vůbec proti, kdyby to tím 10. dílem skončilo, naopak, byla bych naprosto spokojena.
    Nevím, kde jsi skončila, trochu klesající tendenci to má. Vždycky se dívám na víc dílů najednou, ještě pořád mě to dokáže chytit (a přiznávám že jsem zvědavá jak to dopadne s Donnou a Harveyem :oops: )
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @brbr Neříkej,
    že Harveyho a Donnu konečně dali dohromady.
    To by mě snad i motivovalo zkusit to dokoukat :)
  • @Nevada No hele, s přimhouřenýma očima si my, životní optimisti můžeme ten 10. díl vykládat jako, že by se k něčemu takovému mohlo schylovat. Je mi jasné, že hned v dalším to scénaristi popřou, proto by mi nevadilo, kdyby to už skončilo.
  • upraveno 6. února 2017
    @brbr ach, Donna a Harvey, na to jsem naštěstí zapomněla :-D uvidím, zatím si pamatuju jen to, jak mě štvalo hloupé jednání postav a neustále se opakující chyby, které postavy dělaly, bohužel to vždy nejvíc odnesl Luis.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @brbr Takže Scottie zůstala v zapomnění za Atlantikem? *cítí naději*
  • @Nevada Scottie tam nebyla už tak dlouho, že ani nevím, kde nakonec skončila. Teď jsem si přečetla, žes skončila na začátku 4. série. Chyba, musíš vydržet do 15. dílu :-)
  • Udělala jsem si maraton s desíti malými černoušky a velké nadšení. Kdysi jsem to četla, ale už jsem hlava děravá, protože jsem si celou domu myslela, že to skončí jinak. A jsem ráda, že mí oblíbení herci vydrželi dlouho :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Konečně jsem se podíval na poslední řadu panství Downton. Byl jsem zvyklý na dabing, takže jsem dlouho čekal na uvedení v televizi, ale protože ČT nám poslední řadu stále odpírá, musel jsem nakonec sáhnout jinam. Končilo to možná až moc pohádkově, ale vzhledem k tomu, že se poslední dobou TV tvůrci předhánějí v ošklivostech, hnusu, krvi a incestech, jsem za tento vyžehlený starosvětský přístup velice vděčný. A mé sympatie si až do konce podržela Maggie Smith, jejíž neustálé slovní přestřelky s Penelope Wilton neztratily šťávu až do konce.
  • @flanker.27 Jestli to končí takřka pohádkově, tak si proškrtám diář a kouknu na to konečně taky. Rád si sem tam libuju v patosu, takže tohle bude něco pro mě :D
  • brbr napsal(a):

    Udělala jsem si maraton s desíti malými černoušky a velké nadšení. Kdysi jsem to četla, ale už jsem hlava děravá, protože jsem si celou domu myslela, že to skončí jinak. A jsem ráda, že mí oblíbení herci vydrželi dlouho :-)

    Aidan Turner? :D Tak jeho postava se těm ostatním vymyká. Kromě toho frajírka, co umře skoro hned, se tím, co udělal, nijak netají. Já jsem předlohu nečetla a ani jsem moc nehádala, kdo z nich ostatní vraždí. Ale je pravda, že ta postava jako jediná nemá ani na chvíli halušky.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Tam hraje Aidan Turner? No do pytle! Teď znovu dočítám (kromě Okaté surikaty, kterou pod hrozbou vybouchnutí bubínků, čtu zrovna teď :P ) všechny Warcrafty a znovu sjíždím všechny komiksové Marvelovky. Jako kdy to mám všechno stíhat?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @sfik Nedá se říct patos, ale citlivé oko si zaslzí, i když já osobně bych lady Mary občas pořádně nařezal, o kuchtičce Daisy ani nemluvě - a ne, žádný dvojsmysl :)
  • upraveno 8. února 2017
    @svoa00 Napsala jsem oblíbení herci :-) : Ch. Dance, Aidan, Toby Stephens (přes něj jsem si to našla) a Burn Gorman.
    Phil Lombard (Turner) je opravdu jiný, přišel mi jako ten, co sice dělá chyby (jakože třeba kvůli diamantům nechá postřílet 21 lidí), ale v zásádě je správňák.

    @Krisa Trvá to 3x55 minut, to zvládneš rychle. A osobně mysím, že bys to měla vidět. ;-)
  • @flanker.27 Mary je na zabití, to je hrozná postava.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @brbr OK, tak to dávám do pořadníku :).
  • @Krisa Vykašli se na pořadník a koukni na to, hned jak uspíš surikatu :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @brbr Jo, nějak jsem celých šest sérií nechápal, proč kolem ní všichni našlapujou jako kolem porcelánu. Zvlášť když ona si pořád hraje na tvrdou ženu. Ale to se mi stává často, že nesnáším právě ty postavy, které by mě asi měly nejvíc přitahovat.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @brbr V ten okamžik upadám do kómatu :P. Ale ono na to dojde.
  • upraveno 8. února 2017
    Nechte Mary na pokoji :D ale neprozrazujte mi to.. Doufám že se Edith happyendu nedočká :D :twisted:

    I když u ní to mám tak na střídačku, někdy se mě jí zželí ale někdy teda bych jí to staropanenství přál až do 120 let :D
  • upraveno 8. února 2017


    Tak jsem rád že to zatím vypadá že Daredevil nebude mezi Defenderama jedinej normální sympoš, přeci jenom k šedé Jessice, která je cool a vtipná podle toho s kým zrovna mluví a velenudným Luku Cageovi je to celkem třeba :)

    *a líbí se mi ta muzika v poslední třetině traileru :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    sfik napsal(a):

    Nechte Mary na pokoji :D ale neprozrazujte mi to.. Doufám že se Edith happyendu nedočká :D :twisted:

    I když u ní to mám tak na střídačku, někdy se mě jí zželí ale někdy teda bych jí to staropanenství přál až do 120 let :D

    Staropanenství? A co Marigold? Snad nemyslíš, že tu došlo k neposkvrněnému početí :twisted:
  • @flanker.27 Já myslím to staropanenství kdy pije v 50 čaj sama .. kdyby každá stará panna co si za mlada štrejchla nebyla starou pannou, tak žádný starý panny nejsou :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    sfik napsal(a):

    Nechte Mary na pokoji :D ale neprozrazujte mi to.. Doufám že se Edith happyendu nedočká :D :twisted:

    I když u ní to mám tak na střídačku, někdy se mě jí zželí ale někdy teda bych jí to staropanenství přál až do 120 let :D

    No, Mary jí (ne)pěkně zavaří. Ale je to Downton...

    btw, Maggie Smith nedávno prokecla, že by mohl být ještě film.
  • Tak som dopozeral prvú sériu Broadchurch, a myslím že ak Chris Chibnall bude viesť Doktora podobne ako toto, tak spokojný Arutha.
  • Na STV1 u nás dnes začalo Mediciovci: Vládcovia Florencie. Zatiaľ som potešená.
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @Aviv vydaril sa dabing?
  • Nemám naň námietky.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.