TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
1292293295297298362

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Sakra, já se tady nostalgicky dojímám u filmu a na tohle zapomenu.
  • Tak jestli tohle byl závěr, tak klobouk dolu. Na viac dojmov sa práve nezmôžem. Ale nutne potrebujem maratón všetkých 4 sérii i se speciály.
  • To bola bomba...teda až na tých posledných pár minút, ktoré mi prišli ako taký povinný happyend. Ale celkove to bola geniálna časť, boli zimomriavky aj slzy, divný pocit v žalúdku, atď. Ale musím konštatovať, že toto je zrejme koniec (nádeje na to, že nie sa však zatiaľ nevzdávam). Dôstojný koniec.
  • AvivAviv
    upraveno 16. ledna 2017
    Neviem si predstaviť, čím by chceli prekonať toto. Posledný prípad bol i prvým a spústa nádväzností na prvú sériu a tak osudové a blízke prepojenie s antagonistom, že viac to nejde.
    Samozrejme, mohli by obnovovať status quo dvoch detektívov spred tretej série ako o tom bolo hovorené na konci. Ale takú eskaláciu hrozby už nedosiahnu a tá bola dôležitou prísadou.
  • upraveno 16. ledna 2017
    Tak a je to, propadla jsem kouzlu Masterchefa, ty lidi jsou psychopati a Gordon Ramsay...nevím na čem jede, ale toho chlapa asi nejde ničím zničit :D
  • AvivAviv
    upraveno 16. ledna 2017
  • @Dreamer :applause: Keď dobehneš US verziu, všetkými desiatimi odporúčam austrálsku. Je o dosť kľudnejšia a viac zameraná na varenie ako na show, ale tým že beží oveľa dlhšie (séria má v priemere 60-70 epizód) sa človek oveľa viac zblíži s tými ľuďmi, a aj sa o dosť viac naučí. :)
  • upraveno 16. ledna 2017
    @Arutha fíha, šedesát epizod, to zní jako plán, až přijdou státnice, mám to jasný :D
  • @Dreamer 8x60 epizód. :D Akurát teda by som odporučil začať druhou sériou, v tej prvej sú ešte trochu kiksy čo hľadali formát (veci typu moderátorka, ktorá je tam úplne zbytočná a pod.)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Aha. Už chápem. Možno je tu ten faktor, že nepríčetnosť sa spája s menšími nárokmi na zodpovednosť, kým jeho brat až doteraz priam stelesňoval spoľahlivosť. Broken pedestal v reči tv tropes? Hmm... Aj Mycroft bol celkovo v tejto epizóde trocha divný. Kde je ten "iceman"?
    Tak to asi jo, když ho pořád tahali spátky před kameru. A nedivím se, scéna pred 5 rokmi bola lahôdka.
  • upraveno 17. ledna 2017
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Tenhle proces je přesně ukázka toho, proč jsem proti porotnímu soudnictví.
  • upraveno 17. ledna 2017
    @flanker.27 ano, člověk má chuť mlátit hlavou do zdi, když vidí, o čem to celé je...fakta až na posledním místě a jak je řečeno v seriálu, jde především o odvyprávění líbivějšího příběhu.
  • A tie precedensy... Práve to berieme na občianke a učiteľka nám ukázala i knižku s extra absurdnými právnymi perlami vo svete + pár vtipmi. Občas nad tým hlava stojí.
  • @flanker.27 je ještě nějaká země kromě USA která má tohle porotní soudnictví?
  • Diskuzi o americkém soudnictví jsem vyvolat nechtěla :-P
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @DanielSvatoš Británie, Kanada, Austrálie, Irsko a některé země commonwealthu (nevyjmenoval bych je), kromě toho v Evropě Francie, Itálie, některé severské země (určitě Dánsko) a dokonce Rusko. Většinou se poroty ustanovují jen pro určité případy, vraždy a podobně.
  • Jsem netušil tak dík :)
  • otazka do eteru... co hovorite na nove casti Vikingov a rozvoj pribehu? ;-)
  • @Janulka hrůza Lagertha je na facku a ty dvě co ji doplnují jsou na tom nejhorší :wall: to tam vážně museli nacpat nějakou lesbickou romanci s takovou otravnou čůzou
  • @DanielSvatoš pravda.... ta Astrid je hrozna, uplne pokazila skvelu Lagerthu :evil: zato Ragnarovi synatori maju u mna palec hore :-)
  • @Janulka ti právě taky nic moc :-? jediný ten Ubbe (myslím že to je on) je dobrý jinak Sigurd je měkkej a Ivar docela otravnej
  • upraveno 24. ledna 2017
    @DanielSvatoš najlepsiu znamku maju u mna Bjorn a Ubbe... a hned za nimi Hvitserk ;-)
  • na Hvitserka jsem zapomněl ten je takový nevýrazný zatím
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
  • Naštěstí jsem s Vikingama skončil už u obléhání Paříže a mám pocit že jsem měl skončit ještě dřív... Tak jak mě bavila první série a jak jsem to začal nesnášet posléze... Fakt se mi to moc často nestává, takovej hejt vůči seriálu (vemte si že i GoT mám pořád tendence omlouvat :D )
  • upraveno 17. ledna 2017
    @Everett_Young
    Aslaug jsem taky němel rád ale spíš mi teď vadí ta parta kolem Lagerthy než to co by dělala ona
    a zatím mi nepřijde že by šel serial kvalitou nahoru a navíc tam už nemám žádnou oblíbenou postavu
    možná Rollo
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.