TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?



Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1293294296298299361

Komentáře

  • K poslednímu Sherlockovi...Jak to skončilo? :-k Já jsem se dívala na nějakou verzi, u které mám pocit, že mi tak poslední dvě minuty chybí (trvala 1:28). Končí mi ve chvíli,
    kdy Sherlock s Johnem vybíhají z nějakého paláce (ná sobě měl cedulku "něco palace").

    Já jen abych o něco nepřišla. :-)

    Za mně osobně dobré, ten poslední díl byl pořádné psycho. Nevadilo mi to, že je to poněkud překombinované a občas hraničí s parodií.
  • Tým to naozaj končí. Akože koniec je taký, že pokračujú v dobrodružnom detektívovaní.
  • @Aviv Dík, tak jsem to pochopila dobře. Akorát jsem měla pocit, že to skončilo tak useknutě v půlce skoku (a titulky jsem tam potom něměla).
  • Mě se ten konec líbí.
    Sherlock Holmes a John Watson pokračují v dalších vyšetřováních, akorát (pravděpodobně) už bez nás. Jenom to nemusela vyprávět Mary. Nebylo nutné jednoho nebo oba zabít nebo tam dát nějaké hajpování nového případu, který stejně už nemáme vidět.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Aký hejt na úbohú Mary :D
    Mne by to ani nevadilo, keby nebola divná predstava, koľko skrytých videí s odkazmi ešte má.

    Ak bude piata séria, začne sa tým, že nájdu ďalšie video od Mary, ktorá ich bude varovať pred nejakým super špiónom (Sebastian Moran?) :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    A to počkejte, až se na začátku další série (pokud nějaká bude) ukáže, že Sherlock byl v rauši celou dobu od chvíle, kdy ho Mary v prvním díle zfetovala, a všechno se mu to vlastně jen zdálo...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Nevada Dallas Sherlock =D
  • @Nevada tak jsem The Fall dokoukala, klidně se do toho dej, v říjnu byl poslední díl. Já jsem teda hodně spokojená, ale už pšš, nechci nic vyzradit, nebo ovlivnit Tvoje očekávání ;-)
  • Temný kraj.....wtf, zahlédla jsem komplet obšlehnutý intro z True Detective + soundtrack jak z Justified, trošku říznutý Šlágrem, že se ty naše kanály nestydí, tohle je z kvalitativní žumpy nevytáhne.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Jitka Díky za echo. Já byla přesvědčená, že to dostalo další sérii. I když teď bude málo času. A to jsem navíc nerozvážně zkusila SIX a přemýšlím nad Fargem.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Nevada seriálové Fargo rozhodně stojí za sledování. Obě dvě série.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Já ho mám v merku už dlouho. Ale obsazení třetí série ho postrčilo na přední příčky :)
  • @Nevada Ona se chystá třetí série Farga? Super!
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @brbr Jo, měla by se vysílat někdy na jaře.
  • upraveno 26. ledna 2017
    Těch hudebních momentů, co sedí jak pr...el na hrnec je tam víc...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    To je ten chlapík z tohodle klipu, ne?
  • upraveno 26. ledna 2017
    @Monte Karstark přiznávám, že to nepoznám, když má šedivý vousy :D ale hlavně vůbec nepoznávám frontmana kapely, toho museli určitě vyměnit.
  • Protože začala nová série (poslední!) Black Sails, rozhodla jsem se dodívat na ty díly, co mi chyběly z minula. A pořád si říkám, co mi to loni ti seriálovi scénaristi, producenti a bůhví kdo ještě udělali. Mad Men - skončili, Turn -
    oběsili majora Andrého
    , Homeland -
    umřel Quinn (teda nemuřel, ale co z něj je teď)
    , Black Sails -
    pověsí Vanea (a to jsem ten "kuní ksicht" ze začátku moc nemusela)
    . Ach jo. :wall: :'-(
  • Konečně jsem zafinišovala třetí sérii Black Mirror a musím říct, že nezklamala. Cynicky to tentokrát tepe do témat trolingu/kyberšikany, lajkování na sociálních sítích, mezí virtuální reality a našich reakcí na ni, hejtování na internetu... Ne všechny díly jsou samozřejmě pětihvězdičkové, ale všechny jsou přinejmenším dobré. Přesun na jinou stanici a zapojení Američanů třetí sérii neublížilo. Trochu se ale obávám, že v budoucnu ta kvalita už půjde dolů, protože Netflix chce každý rok novou sérii a víc dílů.
  • Finále vikingu bylo dost slabé teda
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @DanielSvatoš tiez si to myslim
  • upraveno 6. února 2017
    Neznáte někdo těhle 10 malých černoušků? Jaké to je?
  • @brbr Viděla jsem to už pár dní po televizní BBC premiéře ve formátu tří hodinových dílů, který určitě doporučuju víc než dvoudílnou verzi. Má to výbornou atmosféru, sneslo by to i prostřihání, ale paranoidní jednání postav je na jedničku. Jako obvykle je technická kvalita u BBC špičková. Určitě bych doporučila originální znění, které přidá na atmosféře víc než český dabing (ale vzhledem k tomu, že Prima dávala dabovanou verzi už na začátku ledna, tak můžeš sehnat i tu).
  • je to dobrý, atmosféra by se dala krájet
  • upraveno 6. února 2017
    @brbr je to parádní
  • Dík všem, už vím, co budu dělat až doženu manko s Poldarkem. Nebo že bych to zvládla před ním? :-k Každopádně jste mně navnadili.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Sice s křížkem po funuse, ale doporučuji též.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @undefined Uáááááá, už teď se těším a bojím zároveň!
  • A tohle mi nějak uniklo...

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.