Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1307308310312313394

Komentáře

  • @DanielSvatoš tak zas není třeba tu propagandu hledat ve všem, to by se z toho jeden zbláznil :) Mononoke a Naušiku lze taky brát jako zelenou ekoteroristickou vymývárnu mozku, bohužel někdo to tak skutečně může vidět, i když se mi nechtělo věřit.
  • @Dreamer Jakmile skončil Brosnan, tak pro mě také skončily bondovky a to je mám opravdu rád. Craigovi bych věřil tajného agenta v reálu, ale ne agenta dvojtou nulu. Chybí vtip, šarm, odlehčenost... navíc ten herec neumí hrát, viz stále stejný výraz ve tváři. A jestli bude Další James Jameska, no potěš koště :D
  • upraveno 30. května 2016
    @Mellien pro mě je Casino nejzábavnější bondovkou vůbec, druhou bondovku s Craigem si vůbec nepamatuji a Skyfall byl dost fajn :) Brosnan je navoněný metrosexuální panák, to už radši Conneryho.
  • Mne sa páči tá neveselosť Craigovskej etapy, ono ta špionáž fakt nie je práve o martiny a peknom obleku. Ale Brosnanove diely sú dobré tiež, konieckoncov jedná sa o fikciu a jednou z jej funkcií je zabávať s ľahkosťou.
  • upraveno 30. května 2016
    @Dreamer je možné že už to moc vnímám a taky jsem paranoidní :D ale těch pár hlášek co jsem tam slyšel...no podívej se na to :D a také jsem viděl o víkendu nového Kapitána a na to jak obvykle žeru tyhle filmy tak jsem se čelkem nudil
    asi už mám dost superhrdinů
  • @Dreamer agentka Scullyová by ešte ušla, ale mojimi favoritmi na nového Bonda sú Damien Lewis a/alebo Tom Hidllestone (dúfam, že som to napísala správne), ale Dany preboha nie. Pred pár dňami som náhodou videla trailer na Terminátora kde hrala, a potom som sa dobrú polhodinu nemohla prestať smiať. Emiliu so zbraňou v ruke človek jednoducho nemôže brať vážne. =D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 30. května 2016
    Dalším Bondem bude zřejmě Hiddleston. Ale co jsem ho viděla v Nočním manažerovi, tak mu toho agenta prostě asi nedokážu věřit.
  • @Nevada ja by som mu dala aspoň šancu, hoci pripúšťam, že trochu postráda tú typickú bondovskú príťažlivosť
  • To nič, dodá tomuto agentskému archetypu ďalší nový rozmer. Ešte ho za to budú chváliť.
  • @Aviv ako záporák je fajn, ale úloha zvodného tajného agenta asi nebude tak celkom preňho
  • @Aviv najlepší boli P. Brosnan a S. Connery, a aj Craig mal čosi do seba, ale tie filmy v ktorých hral ma dosť nudili pokiaľ išlo o dej
  • Mňa zas bavili dosť. Skyfall mám asi najradšej.
  • Casino ešte ušlo, ale to bola skôr zásluha Evy Greenovej, a tie ďalšie... :roll:
  • Tak tá bola skvelá.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Viděl už někdo film Správní chlapi?
  • A videl niekto Trance (2013)?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • Tak to si musím pozrieť jeho ostatné filmy.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • Ale pozrime sa, aj Eccleston tam je...
  • upraveno 23. srpna 2016
    Star Wars Rogue One šel prý na přetáčení...
  • Akční krotitelé duchů s hostujícím Marilynem Mansonem, docela se i těším, snad tam nebude milion lekaček s přepáleným "bububu" zvukem :D
  • @Dreamer viděl jsem recenzi a dost to týpek chválil...škoda že já horory nemůžu :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 8. června 2016
    Viděl jsem nedávno Apokalypse... mám k tomu dvě poznámky

    1) Sophie je definitivně ŠPATNÁ herečka a na velkém plátně je to znát mnohem více než v GoT

    2) :applause:
  • upraveno 7. června 2016
  • upraveno 13. července 2016
    kdybych šel do kina na horor tak by hláška "to ses snad posral v kině" dostala nový rozměr :D na první Paranormal activy jsem koukal s kamarády a strašně jsme se u toho řechtali a vymyšleli jsme vlastní příběh a původ toho ducha či co to bylo :D horory nesnesu od doby co nám je teta pouštela před spaním :D bylo mi tak 6
  • Ja nemôžem také tie bácie horory odkedy som v 12 rokoch videl The Grudge, pol roka som sa v noci budieval. Ale pokiaľ je to správna konina typu Freddy vs Jason, Helloween a pod., tak to si pozriem rád. :)
  • @DanielSvatoš taky traumíčko z rodiny? :D nám teta před spaním vyprávěla strašidelný historky, nebo jak si kamarád rozerval břicho až mu vlály vnitřnosti a podobně...a pak jsme hráli krvavýho dědka.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.