@DanielSvatoš tak zas není třeba tu propagandu hledat ve všem, to by se z toho jeden zbláznil :) Mononoke a Naušiku lze taky brát jako zelenou ekoteroristickou vymývárnu mozku, bohužel někdo to tak skutečně může vidět, i když se mi nechtělo věřit.
@Dreamer Jakmile skončil Brosnan, tak pro mě také skončily bondovky a to je mám opravdu rád. Craigovi bych věřil tajného agenta v reálu, ale ne agenta dvojtou nulu. Chybí vtip, šarm, odlehčenost... navíc ten herec neumí hrát, viz stále stejný výraz ve tváři. A jestli bude Další James Jameska, no potěš koště :D
@Mellien pro mě je Casino nejzábavnější bondovkou vůbec, druhou bondovku s Craigem si vůbec nepamatuji a Skyfall byl dost fajn :) Brosnan je navoněný metrosexuální panák, to už radši Conneryho.
Mne sa páči tá neveselosť Craigovskej etapy, ono ta špionáž fakt nie je práve o martiny a peknom obleku. Ale Brosnanove diely sú dobré tiež, konieckoncov jedná sa o fikciu a jednou z jej funkcií je zabávať s ľahkosťou.
@Dreamer je možné že už to moc vnímám a taky jsem paranoidní :D ale těch pár hlášek co jsem tam slyšel...no podívej se na to :D a také jsem viděl o víkendu nového Kapitána a na to jak obvykle žeru tyhle filmy tak jsem se čelkem nudil asi už mám dost superhrdinů
@Dreamer agentka Scullyová by ešte ušla, ale mojimi favoritmi na nového Bonda sú Damien Lewis a/alebo Tom Hidllestone (dúfam, že som to napísala správne), ale Dany preboha nie. Pred pár dňami som náhodou videla trailer na Terminátora kde hrala, a potom som sa dobrú polhodinu nemohla prestať smiať. Emiliu so zbraňou v ruke človek jednoducho nemôže brať vážne. =D
kdybych šel do kina na horor tak by hláška "to ses snad posral v kině" dostala nový rozměr :D na první Paranormal activy jsem koukal s kamarády a strašně jsme se u toho řechtali a vymyšleli jsme vlastní příběh a původ toho ducha či co to bylo :D horory nesnesu od doby co nám je teta pouštela před spaním :D bylo mi tak 6
Ja nemôžem také tie bácie horory odkedy som v 12 rokoch videl The Grudge, pol roka som sa v noci budieval. Ale pokiaľ je to správna konina typu Freddy vs Jason, Helloween a pod., tak to si pozriem rád. :)
@DanielSvatoš taky traumíčko z rodiny? :D nám teta před spaním vyprávěla strašidelný historky, nebo jak si kamarád rozerval břicho až mu vlály vnitřnosti a podobně...a pak jsme hráli krvavýho dědka.
Komentáře
asi už mám dost superhrdinů
1) Sophie je definitivně ŠPATNÁ herečka a na velkém plátně je to znát mnohem více než v GoT
2) :applause: