TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
1268269271273274362

Komentáře

  • Veľmi odporúčam. Koniec ma značne rozosmutnil, ale aj tak je to perfektné čítanie.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Nevada - před novými filmy, opakovací maraton... jak mi ty hlášky chyběly :-D

    "A je to tady. Mašinka Joe nepojede."
    "Jak to víš."
    "Protože nejede už půl roku. Nemyslím si, že by byl rozbitý, myslím, že se zabil aby se dostal od té rodiny!"
  • @Nevada: Máš pravdu, místo kopie jsem měl dát něco jako "vykrádačka". (Ačkoli BR utrpěla mnohem horší vykrádačku s názvem BR 2,... varuji, nekoukat, je to brak).
    Jinak BR je fantastická hlavně díky Takeši Kitanovi (už jen proto, že si postavu kterou hraje pojmenoval svým jménem... a že ta postava je magor par excelance)...
    (I když soudě dle Takešiho hradu možná nejen postava... :o))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Everett_Young Nene, já nemusím, já už viděla :)
    V podstatě dávám repete každý rok. Občas jako zvukovou kulisu při práci, občas něco zachytím v TV, občas si pustím cíleně pár dílů.

    @Jay
    No, vykrádačka končí u toho, že se parta mladých vybíjí navzájem. Jinak to nemá nic společného.
    2. díl BR jsem viděla. A je to vážně slabota.
    Kitano se mi líbil i ve filmu Ve spárech yakuzy a výborný byl v Zatoičim.
  • JayJay
    upraveno 7. dubna 2016
    @Nevada: Což je ovšem věta, která shrnuje asi tak 95% podstaty celého filmu (jednoho i druhého...) :o). Jinak já tam těch souvislostí vidím víc (přes to, že organizátoři hry nehrajou "moc fér", "nebezpečná území", návrat vítězů staršího ročníku... až třeba po takovou drobnost, že přestože "má přežít jen jeden", tak tvoří spojenectví a nakonec jich to přežije víc...)
  • @Jay přesně, pak mi Hunger Games připadaly jak slušná vykrádačka, když jsem si spočítala, co všechno si autorka, samozřejmě nevědomky, vypůjčila :)
  • Je tu niekto, kto má skúsenosť s Da Vinci's demons? Zatiaľ som videla len upútavku, ktorá vyzerala lákavo, tak rozmýšľam, či si to pohľadať, alebo s tým nemárniť čas.
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @Aviv ked fakt nemas co robit tak si to pozri nie je to vobec zle ak potrebujes vipnut.
  • @Aviv Já bych do toho asi svůj čas neinvestovala a to jsem zvládla i sérii Reign, nějaké ty Upíří deníky a podobně, tohle řadím zhruba do stejné kategorie, nenáročná blbina pro zabití času :D
  • Thanks.
  • Mě tedy nedokoukaný pilot málem donutil k nudou vedené sebevraždě..
  • upraveno 28. dubna 2016
    @Edem A jaka je posledni serie, ještě jsem ji neviděl.
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @Mikke tiez som ju nevidel
  • Hej, to by mohlo mať niečo do seba.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • upraveno 7. května 2016
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Já vím, že to už zdejší znalci mají za sebou... Ale musím se svěřit. Poslední tři týdny ujíždím na Breaking bad a není mi pomoci. Dnes večer mě čeká poslední díl. Úplně ten nejvíc poslední. A emoce to ždíme neskutečně.
    Narcos a Fargo překonáno.
    Jo a Mike FTW.
  • upraveno 8. května 2016
    @Benji Breaking Bad je naprosto výjimečný a neopakovatelný zážitek, málokterý seriál umí takhle pracovat s emocemi diváků a s vývojem postav, oboje se neustále mění a člověk je na větvi z toho, jak to s ním mává a nemůže to ovlivnit. To co, dokázal z mého vztahu k postavám vyždímat tenhle seriál, se žádnému jinému nepovedlo. D&D by to měli sjíždět povinně od rána do večera, aby viděli, co to je skutečný twist a šok a propracované charaktery a vývoj postav...konec výlevu. :anxious:
  • BenjiBenji so much universe, so little time
  • Zkusíte to někdo s Kazatelem? Po té, co mě Supernatural po těch lapáliích s leviathany a podobně, přestalo bavit, tohle by mohla být slušná kompenzace :D

  • BenjiBenji so much universe, so little time
  • Pak nemá být ta dnešní společnost zblblá. Před pár měsíci řešili, proč v české hře odehrávající se počátkem 15. století v Posázaví není žádný černoch... :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.