Lampárna

upraveno 31. října 2015 v Rozličný pokec
Lampárna je instituce přijímající Vaše stížnosti.
Potřebujete si postěžovat? Na rodinu, politiku, oblíbený sportovní tým, domršený film, úřady či cokoliv jiného? Jděte s tím na Lampárnu :-)

Jste přetlakováni dojmy a chce se Vám říct: „To byste nevěřili, jaký jsem měl dneska den!“
Od toho je zde Lampárna. Vaše problémy a starosti to možná nevyřeší, ale uleví se Vám ;-)

Místo, kde si můžete svobodně zanadávat!

Náš malý Hyde park – bednu pod nohy s sebou :-D

15859606264

Komentáře

  • No vida, takže v tomhle vlákně je to vlastně nejspíš nejvíc namístě :-D . Někdo to považuje za vtip, jiný za hrůzu a my ostatní, objektivní obdivovatelé ženské krásy a hereckého umění si nad Emilkou rádi zaslintáme kdekoliv, že? =D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Herecké umění bych do toho netahala, ale Emilie je krásná.
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Emilia krásná, prostě je... Jen ať zůstává u modelingu a do herectví neleze.
  • Resp. do televize ať moc neleze. Třeba v divadle by vyniknout mohla...
  • Mně teda přijde, že (ano, ukamenujte mě) to zas tak špatná herečka není... Jasně, jsou tam lepší a není jich úplně málo, ale ani Emilia není vysloveně tragická... Vzpomeňte si na Písečné hady :D .
  • @hodor_the_king Jo jo, moje řeč! zrovna Písečnice jsou synonymem pro hereckou mizérii - ty by se hodily tak na TV Regina :-D . Buď jak buď, Emilia zahrála jeden z nejlepších VÝSTUPŮ v celém seriálu - a to hned v úplně první epizodě, když vystupovala do vany :twisted: . Tenkrát se ještě nenechávala dublovat a zezadu vypadala tak úchvatně, že se od té doby staly i Daniiny kapitoly v knihách jedněmi z mých nejoblíbenějších =D .
  • Pardon, ale Emilia by měla mít, vzhledem ke svým hereckým schopnostem, povoleno hrát maximálně skříň :-P
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Dreamer napsal(a):

    Pardon, ale Emilia by měla mít, vzhledem ke svým hereckým schopnostem, povoleno hrát maximálně skříň :-P

    neustále nahá (dle reakcí některých pánů) :)
  • To mají asi blbý, vzhledem k tomu, že v Hollywoodu pojali podezření, že má Kálísí talent, k něčemu takovému se jen tak nesníží, budou si muset počkat na těhotenské foto na titulní straně libovolného časáku :twisted:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. dubna 2016
    Tak jsem dokoukala Naruta do aktuálního dílu, co teď budu dělat? Já nechci čekat na nový díl tejden!!! :spike:
    (Když jsem koukala asi na 80. díl Naruta, tak jsem nevěřila, že se to někdy může stát.)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa tak máš konečně čas na Poldarka :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. dubna 2016
    @flanker.27 To je fakt, poníci teď mají 2 týdnovou pauzu (už jen do neděle) :P
    A to jsem zrovna chtěla jít žehlit... =D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Krisa Tak šup šup do toho, ať si o tom konečně mám zase s kým povídat :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Já viděl první dvě epizody, zatím =D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Monte Karstark To tě šlechtí, ale vytrvej :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @flanker.27 Už sosám :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @flanker.27 Jenom nechápu, proč Kili pořád dolejzá za Elizabeth, když má pod střechou Eleanor. :wall:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. dubna 2016
    @Monte Karstark Však ono se to vyvine :) A jo, Demelza je zlatíčko :-)
  • Monte Karstark napsal(a):

    @flanker.27 Jenom nechápu, proč Kili pořád dolejzá za Elizabeth, když má pod střechou Eleanor. :wall:

    já zase nechápu, jak se Elizabeth mohla zhlédnout v takovým hňupovi a ještě se za něj provdat
    :-k
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Tak maminka ji trochu tlačila, Ross si hrál trochu na uraženého a neřekl ani slovo proti jejímu zasnoubení a hlavně tehdy Francise ještě úplně neznala, připadal jí jako pravý gentleman, až později bylo zřejmé, že je gentlemoun.
  • @flanker.27 to je pravda, ale krucinál, když někdo jako Ross vstane z mrtvých, tak není nad čím váhat :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Nojo, ale právě Ross v tu chvíli zaváhal :)
  • @flanker.27 to jo, urazil se jak malý děcko, ale na druhou stranu Demelza rozhodně není žádná prohra :) akorát chudák Elizabeth záhy zjistila, jak to projela na plné čáře.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Co se Elisabeth týče, tak předpokládám, že mladý Warleggan myslel svou nabídku vážně.
  • @flanker.27 toho se bojím, snad tomu slizákovi nepůjde naproti :-?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer No jsem na to zvědavý, naštvalo mě, když jsem se dozvěděl, že druhá řada bude až na podzim :)
  • Až za tak dlouho? To né, mamka zjistila, že to blbě skončí a odmítá se na to dodívat :D potřebuju nabídnout nějaký světlo na konci tunelu.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Tak pokud vím, knižní předloha má 11 dílů a zahrnuje i Poldarkovic potomky, takže tam bude nějaká ta nová generace :)
  • @flanker.27 hmm, knižní předloha, to si musím zapsat, jediná věc, kterou ráda nakupuji, ženiální dárek :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer A dokonce to vyšlo v reakci na seriál i u nás, i když první díl v Británii vyšel už někdy v roce 1945 (a v 70. letech podle knih už seriál vznikl - běžel v neděli dopoledne a byl tak populární, že anglikánští kněží kvůli němu zrušili mše), tak u nás si toho všimli až nyní: http://www.databazeknih.cz/knihy/poldark-ross-poldark-navrat-domu-248985

    Přehled všech dílů:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Poldark
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.