The Maester’s Path

upraveno 3. dubna 2011 v Seriál Hra o trůny
245

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. února 2011
    Já nemám nic, a už jsem to publikoval na FB a tady jsem taky hodil odkaz. Ale jestli si to pamatuje něco jako IP adresy lidí kteří už to hráli, tak si nemůžeme klikat na odkazy navzájem :(
  • upraveno 28. února 2011
    No vzhledem k tomu, že já jsem ty svoje odkazy dal do článku a podle počítadla přímo na ně kliklo 19 lidí... a mám zatím stále jen jednu svítící hlavu... tak to asi provazuje ty odkazy s lidmi, kteří se na základě toho odkazu zaregistrují (a možná sleduje, že i kolo dohrají). Ale stejně nechápu, k čemu to je. Další kolo hry by se mělo otevřít všem příští pondělí.

    Tak podle Twitteru, čím víc lidí zlanaříte, tím lepší pozici pak máte v nějakém seznamu nejlepších.
  • upraveno 28. února 2011
  • upraveno 28. února 2011
  • upraveno 28. února 2011
    jj, jinak já už mám 2 rekruty
  • upraveno 1. března 2011
    to OT s obrázkem jsem nepochopil...
  • upraveno 4. března 2011
    Tak jo, díky vám jsem se stal akolytou, který už přivedl na cestu 5 noviců. Tak si zasloužíte aspoň info, k čemu to je. Krom dobrého pocitu, že v tom pravém rohu svítí 5 hlav, zatím vlastně nic. :-) jen mi píšou, že jsem dobrý vůdce a mám pokračovat. Brzy pak uvidím na webu jména podobně oceněných vůdců a počty jejich noviců.
  • upraveno 4. března 2011
    som na tom podobne
  • upraveno 5. března 2011
    ja mam hlavicku uz jednu - juch
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. března 2011
    Já mám taky jednu
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. března 2011
    Já taky! Ale netuším jak jsem k ní přišla :o))
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. března 2011
    Tak už mám ty hlavy dvě. To je zajímavé. :-?
  • upraveno 7. března 2011
    Já jich mám 11, ale na Elia z westeros.org nemám, ten má 130 :-)

    Jinak byla právě otevřena druhá úroveň hry. Tak schválně, kdo budete první. Já asi ne, jsem ve škole a tenhle úkol je zvukovej...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. března 2011
    hmm, vůbec nerozumím co říkají, takže nevím co mám s těmi erby dělat.
  • upraveno 7. března 2011
    uf, tak hotovo, odměna opět skvělá. (Teda pro fanoušky, kterým je to cílené. Lidem, kteří knihu nečetli by to asi moc zajímavé nepřipadalo)
  • upraveno 7. března 2011
    Montenzuma: málá nápověda - pomocí erbů menších rodů je potřeba vytvořit tři erby hlavních rodů, které se objeví pokud je kombinace správná. Má to návaznost na ty rozhovory z hostince.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. března 2011
    No to není nic těžkého, to jsem udělal. Ale když jsem je seskládal tak se nic nestalo. Záleží i na pořadí a místě kde jsou umístěny?
  • upraveno 7. března 2011
    ano, záleží i na pořadí, když mrkneš na podlahu hostince, tak by ti to mohlo trochu pomoci. Z některých těch rozhovorů se dá odpověď vyslechnout a tím pádem i umístění znaku menšího rodu, no a zbytek jsem dořešil metodou pokus omyl :-D
  • upraveno 7. března 2011
    Sakra, prvé video sa mi pomocou Fast Video Downloadera stiahnuť dalo, druhé už nie :/
  • upraveno 7. března 2011
    macejko: u mě stejný problém, sice ne pomocí fast video downloader, ale pomocí jednoho firefox pluginu, ale taky mi to druhé stáhnout nejde.
    Ale už je na youtube, takže se dá stáhnout odtamtud
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. března 2011
    Tak už jsem to trefil. Tady jsem udělal screen, kdyby si náhodou někdo nevěděl rady.
    http://montezuma3.kx.cz/screen01.jpg
  • upraveno 7. března 2011
    To je zvláštní, já to měl v jiném pořadí. A jiné kombinace mi nefungovaly.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 7. března 2011
    Já se přiznám, že nechápu co mám skládat. Hostinec mám prázdný a znějí jen hlasy. Kde najdu ty erby?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 7. března 2011
    A jo, díky!
  • upraveno 7. března 2011
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. března 2011
    Ty erby jsou asi finální. Ale ten Lannisterský je nějaký předělaný. Ten lev není zlatý. Je to spíš český lev. Bez koruny, bez zlatých zbraní a jen s jedním ocasem.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. března 2011
    jsou tam při vstupu dva odkazy, jeden do hospody a ten druhy je hned pod ním.
  • upraveno 7. března 2011
    Tak díky Montezumovi, bez něj bych to nedal tak rychle. A odměna je opět sladká. Konečně se vyjasnil ten záběr jezdců, co byl v mnoha teaserech.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. března 2011
    Jen ještě taková perlička k té skládačce. Když dáte k sobě erby Whentů a Brackenů tak se vám tam zobrazí velký erb Tullyů. ;-)
  • upraveno 8. března 2011
    Montezuma3 - On má náš český lev nějaké zbraně? Zlaté drápy jo, ale zbraně? Každopádně jestli takový erby budou i v seriálu, tak budu muset fandit Lannisterům, přece jen mají naše národní barvy... :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.