Netřeba, stačí si hrát s obrázky těch symbolů s tím, že ten návod je v tomto pořadí, zleva doprava: Dothraki Sea, Winterfell, Pentos, Inn at the Crossroads, and King’s Landing.
mne to asi nešlape. je tam 5 sústredných kruhov ale v tej pomocke su len tri znamenia... heh... budem trápny, ale exaktnejšia rada, alebo návod by neboli? dakujem :)
Tak jsem se do toho pustil znovu a už jsem to vymňouk. Prostě to musíte nastavit tak, abyste pod těmi 5 výsečemi, které se vztahují k místu, vždy jen ty ingredience podle toho návodu. Takže aby pod Winterfell byly jen symboly Godswood, Crypt a Pepper. Kružnic je ale taky 5, takže tam budou dvě volné, nesmí tam být jiný symbol. Zajímají vás jen ty výseky pod šipkami daných míst, čili to chce nastavit ingredience pro těch 5 výsečí, ve zbylých 7 můžete mít cokoli. Hmm, srozumitelné? :-)
Pro mě bylo paradoxně těžší pak odhalit tu výhru, zprvu jsem si jí nevšim a myslel si, že přijde až s dalšími koly :-)
knedle: referery nevím nač jsou, já si zprvu myslel, že se k nim váže ta odměna, proto jsem je sem zkusil vložit do článku. Až pak jsem si všim odměny.
Já mám hlavu vyplněnou, ale hrál jsem to dvakrát a mezitím se přelogoval, tak třeba to zprocesoval až později. Ale všude by ti měl ukazovat, že jsi akolyta a kdykoli si můžeš odměnu pustit, což jsem já učinil už 4x.
Těch pět škeblí nahoře vpravo, vedle vypínače zvuku a tlačítka Log out. Označují tvou úroveň mistrovství. Jo, teď mi to došlo, kdo to kdy slyšel, aby v Citadele studovala žena? Hybaj pryč! Anebo víš co, možná si tě necháme a vyloučíme sarvena, který podezřele dlouho mlčí. Buď to ještě řeší, nebo se opájí tou odměnou :-D
Tak možná tady je význam těch referalů - je asi třeba vzít ten odkaz, co vám to po splnění ukáže a získat 5 lidí, kteří na něj kliknou. Sarven to zkouší šířit na FB, tak uvidíme, jestli dá feedback...
Tak ještě jedna aktualizace k tomudle. Když kliknu po přihlášení do hry na odkaz Novices, píše mi to že jsem zatím získal jednoho (asi se bere takový, který první kolo zvládne) - tak možná to je ta jedna svítící hlava...
Komentáře
budem trápny, ale exaktnejšia rada, alebo návod by neboli? dakujem :)
knedle: referery nevím nač jsou, já si zprvu myslel, že se k nim váže ta odměna, proto jsem je sem zkusil vložit do článku. Až pak jsem si všim odměny.
Já mám hlavu vyplněnou, ale hrál jsem to dvakrát a mezitím se přelogoval, tak třeba to zprocesoval až později. Ale všude by ti měl ukazovat, že jsi akolyta a kdykoli si můžeš odměnu pustit, což jsem já učinil už 4x.
jdu z opery do chrome...
P.S. Tu hlavu mám taky prázdnou a přitom mi to napsalo, že jsem akolyta.