Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Vážně bych představitele těch zemí, který nás do tohohle srabu dostali vyzval, aby něco vzkázali ne příbuzným obětí, ne jejich rodinám, ale těm co umřou příště, protože chodí mezi náma, jsou živí a nemají nejmenší tušení že do půl roku budou pod drnem..
Minimálně tím lidé ukazují svou solidaritu s oběťmi, činy musí dělat politici......
http://zpravy.idnes.cz/diktat.aspx?iddiktat=119
Ano byly, o život přišlo 34 osob a další 200 utrpělo zranění. K útoku se přihlásil Islámský stát
Taky bych si přál, aby jich pár poslali k Aláhovi, ale otázka je k čemu by to bylo. Akorát by byli považováni za mučedníky a jejich příkladem by se mohli inspirovat další....
To byl jen takový blbý vtip. V reakci na příspěvek od Dreamer :-)
Když jsem otevřel FB tak tam o tom skoro nic nebylo. Takový nečekaný nezájem o to. Ale teď už tam vidím Eiffelovku v belgických barvách, tak je to OK ;-)
Tak ten "nezájem" pramení z toho, že tohle je třetí velký útok v Evropě za poslední rok, pomalu se z toho stává norma :-(
Tohle mě na diskuzi zaujalo :)
1. Alláh Akbar! BUM!
2.Po chvíli zmatku si všichni počmárají něčím profilovku
3 Evropský státník prohlásí, že je šokován, ale neměli bychom se uchylovat k násilí, situace je pevně v rukou a jednalo se jen o 20 osamocených šílenců.
4. "Přátelé", kteří chtějí být cool si začnou utahovat z těch se změněnou profilovkou
5. Objeví se "statečný muslimský zachránce"
6. Objeví se muslimové, kteří ukazují fakáč
7. Merkelová a Junker prohlásí, že čin nijak nesouvisí s migranty nebo menšinami, protože kdo by jinak, sakra, vydělávál němcům na penzi, že.
8. Abás obviní židy, Štětina rusy, "nerdi, kteří vědí" CIA
9. Sluníčkářům se povede nastrkat před fotoaparáty pár lidí s šátkem a nápisem "Já nic, já muzikant"
10. Bezpečnostní služby, bezpečnostní poradci a jiní bezpečáci prohlásí, že už před rokem říkali, že je to nebezpečné.
11. První "skuteční odborníci" odhalí, že podle záběrů z mobilů na You Tube je jasné, že atentátníci stříleli slepými a podle toho, že měli botasky to nebyli muslimové ale illumináti a ti mrtví šli po smrti domů. 12. Etnomasochisté a nosiči "Břemene bílého muže" se začnou mlátit důtkami do zad a vykřikovat, že si za všechno můžeme sami, protože oni se jen oprávněně brání nám, ošklivým imperialistům a že máme rychle odzbrojit a nastavit holé zadnice. 13.Vlády prohlásí, že bezpečnostní služby a bezpečnostní poradci nic neříkali a proto jim musí zvýšit rozpočet, aby si mohli nakoupit nové radary na měření rychlosti. 14 "Prezident" vyšle letadlovou loď, stíhačku nebo dron, který zničí jednu nemocnici, 2 džihádisty a rozbije nepřátelský laptop. 15. Vrcholní politici se někde projdou, drží se za ruce a prohlásí, že nás to nesmí rozdělit, evropské hodnoty a hlavně že se máme rádi 16. Vše se vrátí do starých kolejí 17. Alláh Akbar! Bum!
Co se týče páru, který tvoří dvě ženy, pak by se samozřejmě měl brát naprosto stejně jako manželský pár muž-žena, tady nevidím naprosto žádný problém.
Jsem si vědom, že ne vše je v životě ideální, ani partnerské vztahy. Ale přiznávám, že je mi trochu proti mysli současný stav pohlížet na cokoli jako na nezadatelné právo, bez ohledu na vlastní schopnost toho dosáhnout, a tudíž i povinnost na druhé straně toto právo zajistit. Přesně jak napsala @dreamer, pokud se rozhodnu prožít život sám, je to mé rozhodnutí, ale s tím, že také musím být připraven na věci s tím spojené.
A tak jako nejsou ideální vždy mezilidské vztahy, které vždy budou aspoň o nějaké míře kompromisu, přimhuřování očí (před svatbou měj obě oči otevřené, po svatbě jedno zavři a druhé přivři), tak jen těžko se uměle docílí ideálního stavu, kde jedinec bude zcela nezávislý na okolí a všeho bude moci dosáhnout zcela sám.
navíc souhlasím s tím, že lékařské zásahy jsou od toho, aby prospěly organismu, když z nějakého důvodu nemůže plnit některou funkci, ne jako substituce nedostatku společenských vazeb nebo jakýchkoli požadavků nespokojeného jedince. Např. když jsem viděl člověka, co si nechal rozříznout jazyk, aby vypadal jako plazí. Jistě má každý právo chovat se jako debil, ale proč by mu u toho měl někdo asistovat zásahem, který není veden k nějakému prospěchu ve smyslu biologickém, výzkumem, který by prospěl alespoň někomu jinému a podobně.
Podotýkám, že o tom něco vím, sestra obě své děti počala asistovaně, protože nemohla otěhotnět přirozenou cestou. Takže naše rodina celkem má o tématu "napřemýšleno".
EDIT: otázka jen ze zvědavosti, nechci nikoho soudit, zajímá mě, jak se kamarádka vypořádává při výchově s absencí otce, tedy dítěti sdělí/la, že se rozhodla jej počít a vychovat sama nebo jméno otce dítě jednou bude znát/nebo je už zná nebo se s jeho rolí (ne nutně výchovnou) vůbec nepočítá?