No to by som ešte pred tým prosením musela vymyslieť zápletku. Nakoľko má ASOIAF celé priehršlia POV, pokojne by ho mohol mať i Everett. Jen ještě nevím, co by se tam stalo. A stejně tak nevím, čo by sa stalo s Myou a Sagartom od momentu, kedy som skončila. Ale možno niekedy v budúcnosti niečo pribudne...
Komentáře