Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1283284286288289394

Komentáře

  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @DanielSvatoš vyexpená verze Kvotheho 8-O :-k :-D
  • @Dreamer Nějak nesdílím ten pozitivní názor redaktora na gorille že jde o "problém s trailerem a že scénář vypadá nadějně". Nějak dokážu už teď odhadnout že to bude tragikomedie :)
  • @sfik jestli v někom vyvolávají naději jména postav jako Blbohňupec a Nešikulus a voiceover Lábuse, tak to jen prohlubuje moji depresi a naděje české filmové tvorbě nedávám žádné :spike:
  • @Dreamer To má být vtip, že jo? Není myšleno vážně? Právě jsem přišel o zrak! :onfire: Kam se to u všech bohů propadá česká tvorba?
  • Tak jo. Po tomhle... Zážitku si asi pujdu kouknut Anděla páně, nebo něco podobného, ať to neutralizuju.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • To má Deadpool takový ten lízátko-prsten? :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Dreamer 0:57 Katniss Evergreen =D
  • Ak mate toho za cely den po krk, chcete sa zabavit, ma tam byt akcia a viac ako stipka humoru, skuste Krycie meno U.N.C.L.E.
    Je to taky netradicny spionazny film - co sa tyka sexu, je tam az jedna pusa; hlavna hrdinka nie je prvoplanova kraska s velkymi kozami a spojenie americkeho a sovietskeho agenta prinesie vcelku vtipne situacie. Nenarocny, ale ucel splnil.

    Druhy film, co som tento tyzden videla, je Zbrusu Novy zakon. Svieze, neotrele, trosku to sice ku koncu zomrelo na krasu (doslova), ale inak sa to hodi na vecer, ked nie ste zas tak velmi unaveni :)
  • upraveno 1. února 2016
    @Jay Myslim, ze neporovnatelne viac zhodil Christian Bale pre Mechanika ci Matthew McConaughey pre Dallas Buyers Club
  • @Hildegarda: Může být, ani jedno jsem neviděl... přesto platí, že oboje jsou trochu starší záležitosti... (bral jsem to v "letošní" konkurenci)... každopádně by to LdC letos dostat mohl, byla by smůla, kdyby zase (po vzoru JdC) skončil druhý, to už by bylo na "No, tak to vidíte, pane Nobel".
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @DanielSvatoš heeeeeej to je skvělý :applause: asi mám nového animovaného favorita. Ten pudl na konci nejvíc. =D
  • @Arutha Ved prave preto som to napisala. Nechapem totiz velmi komentare, ze Alicia nevie ani hrat ani vyzerat a ze je ro zensky Seagal zamlada.
    Mne sa pacila nahanacka na zaciatku filmu a ze vsetky technologicke americke hracicky sa mohli schovat pred sovietskymi :)
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 2. února 2016
    Tak už mám za sebou Osm hrozných. Podle mě rozhodně nejde o QT nejlepší film, u mě je to až za čtyřkou IP, DU, PF a KB2, ale pořád je to skvělá věc. Já osobně navíc patřím k lidem co QT považují za poloboha a každý jeho film chci vidět víckrát než dvakrát. Osm h. je ukecana věc, kde mě ale asi nejvíc bavily právě ty kecy, následná vyvražďovačka nebyla tak skvělá jak sem čekal. Jo a Samuel je opět neskutečně cool. Za mě 7.5/10, do kina na to asi půjdu ještě jednou :dance:
    Btw jestli dodrží Tarantino to co slíbil, tzn čekají nás už jen dva filmy, budu smutný.
  • @Benji On se někomu skutečně líbil Kill Bill? Jen se ptam, nechci trollit, fakticky mě to překvapuje =D

    Přiznávám, QT mě nijak neoslovil. Přesto se mi něco od něj i líbí. Nejvíc asi DU (až na ten konec a rap hudbu...), ale Bill?
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @Mellien Kill Bill vol. 1 je mlátička, ta mě zklamala. Ale Kill Bill vol.2 je pro mě úžasná filmařina se skvělými dialogy, úžasným borcem z karavanu, strašně moc padnoucí hudbou a vůbec, vždycky se na něj rád podívám. Celkově je KB 1 úplně jiný film než KB 2 a i když na sebe navazují, je podle mě existence prvního dílu naprosto zbytečná, dvojka funguje jako samostatný film suprově...
    Jo a Django a rapová hudba? Asi moje úchylka, ale já u toho byl v sedmém nebi. Žral sem to. Btw Django a KB2 patří mezi filmy, které jsem viděl víc než pětkrát a vždy jsem se skvěle bavil.
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @sfik na víc webech a z víc stran jsem slyšel, že hodlá skončit desátým filmem a pak sebude věnovat jen divadlu. Tzn zbývají nám už jen dva filmy.
  • Mně se Kill Bill začal líbit, když jsem ho začala brát s nadhledem, jednička je akční nářez, dvojka už lehce zadrhává, ale všudypřítomný vtip, nadsázka a samozřejmě originální ikonické postavy jsem si nakonec celkem oblíbila, přemýšlím, kdy si dám Killa Billa znovu :D
  • od Tarantina je nejhorší film Reservoir Dogs/Gauneři to byla fakt bída a co se týče kill Bill tak mi to taky nepřide vůbec dobrý
    DU parádní, Hanebný pancharti taky a Pulp Fiction je klasika
  • @Benji špatná volba. Nevím jak chce v divadle dělat krvavý triky :D
  • upraveno 2. února 2016
    Reservoir dogs jsou náhodou super :D ale kdybych potkala svoje já z doby zhruba před dvěma roky, asi by si ťukalo na čelo, kdybych se snažila vysvětlit, jak je to dobrý.

  • Je tady někdo, kdo koukal a Crimson peak?
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @sfik Čisticí prostředky na divadelní prkna zažijí nebývalý nárůst a budeme svědky prudkého vývoje v tomto oboru :dance:
  • Pěkné shrnutí. Mne sa páčila aj tá motýlia symbolika.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.