Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
1280281283285286394

Komentáře

  • upraveno 16. ledna 2016
    @Lara to je pravda ale ten konečný souboj už mě vyloženě štval, kdyby se trefil pořádně napoprvé nemuselo být další zdlouhavé válení ve sněhu :D Jsem zvědavá jestli z toho bude konečně Oscar pro DiCapria, konkurence vypadá slabě, tak snad. Navíc, za to plavání v ledové vodě, válení ve sněhu, výrobu spacáku z mršiny koně, atd. by si to zasloužil.
  • @flanker.27 nevím, jestli by se ti to líbilo, je to klasická Tarantinovská konverzačka, kde v první polovině filmu léta slovo "negr" vzduchem rychlostí výstřelu hustěji než kulky a na konci se tento poměr obrátí ve prospěch kulek a kousků mozku :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Dreamer Nojo, kdyby se trefil napoprvé, kdyby stihnul vystřelit dřív, než na něj medvěd skočil a tak dále :) Mně se právě dost líbily ty scény mezi akcí, i ty mystický/sny. Ty mám právě docela rád, v podobných situacích pro ně mám vyloženě pochopení.
    Co se Tarantina týče, hrdě se honosím titulem, že mne neoslovil ani vteřinou žádného ze svých filmů a jeho genialita pro mne zůstává zahalena tajemstvím =D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @flanker.27 The Hateful Eight rozhodně není typický Tarantino.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Everett_Young Budu hádat. Tři hodiny rádobyfilosofického tlachání a pak krvavá přestřelka. :)
  • @flanker.27 Filosofování tam moc nebylo.. Spíš žužlání negerskej pér :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Rámcově jsem se trefil :)
  • Včera běžel film D'artagnanova dcera... jako jedna z mušketýrských klasik, ale poněkud už jsem pozapomněl, že jednu z hlavních záporných rolí tam má lady Bolton... Už kvůli jménu jsem jí tu ránu rýčem do ciferníku přál,... uvidíme, Martin by z toho mohl udělat takovou roztomilou rodovou tradici...
  • upraveno 20. ledna 2016
    První upoutávka se mi líbila víc, i když tohle taky vypadá slušně, ale už to není wow. Dýchá z toho na mě takový ten komiksový stereotyp a zaprděnost alá Avengers a Strážci Galaxie, potřetí to stejné jen v jiných barvičkách vidět nemusím. To už si radši v kině dám pokračování kapitána Ameriky, na toho se i celkem těším :)

    P.S. netřeba dvacetkrát opakovat, "they are bad guys, we are bad guys..." my víme, tetování, barevný vlasy a tak. To už to víc žeru Deadpoolovi, i když jsem se ještě nepřenesla, přes ten jeho pubertální humor :D
  • nejlepší postava od Marvelu (film/serial) je Daredevil
    Kapitán Amerika je naopak největší trapák
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Dreamer Deadpool za to nemůže :-D Je jen trošku retardovaný z toho jak mu pořád odumírají a obnovují se mozkové buňky :-D
  • JayJay
    upraveno 20. ledna 2016
    @DanielSvatoš: Nejlepší postava je Nick Fury! O tom nehodlám dikutovat... :o)
    Jinak před DD bych řadil ještě Lokiho.
    Cap je osobnostně dost plochej, ale filmy s ním špatný nejsou - osobně za 3 nejlepší Marvelí filmy považuji Ant-man, Avengers 1 a CA 2 (řazeno abecedně, abych některý z nich nefavorizoval, každý je dobrý trochu jiným způsobem) - a ve dvou z nich Cap byl...
    A jestli od Marvelu jako od Marvelu, tak já nemám rád pavouka...
  • Winter Soldier byl hodně dobrej film o tom žádná ale Kapitán jako postava mě fakt neba i když s Black Widow tvořej dobrou dvojku a já se těším na Civil War :)
    jinak když jsem byl malej tak jsem měl opravdu rád Supermana a všude běhal s jeho oblekem co mi máma ušila :D
  • upraveno 20. ledna 2016
    Když už jste u toho mám x nemám rád. Tak fakt nemám rád Batmana od Nolana. Bale je podle mě trotl, chraplavej hlas naprosto obtěžující, protivnej a jedinej Batman kterýho uznávám je Michael Keaton a jediný správný Joker je Nicholson - Ledger potřeboval zahrábnout aby se z toho jeho Jokera stal kult (pro mě z nepochopitelných důvodů). Zatím jsem skeptickej i vůči Jaredu Letovi v SS. Takže se taky těším víc na Deadpoola než na SS (tzn. že Deadpool možná bude kino, SS ruský kinorip postačí :D )
  • je nějaká teorie že Joker v SS není Joker tak tě to třeba ještě překvapí
  • To jsem sice neslyšel, ale nijak ho nechci shazovat, když jsem ještě film neviděl, třeba do toho vnese něco nového. Mířil jsem spíš na Ledgera, kolem kterého vzniknul jak už jsem psal nepochopitelný kult...
  • protože zazřval než to dotočili tak je to vždycky...oskara by taky nedostal kdyby žil
  • upraveno 20. ledna 2016
    @Dreamer Kvůli tobě to upravím na "Bale v roli Batmana je trotl" :) Zatímco Batmany s Keatonem si můžu pustit kolikrát chci, pořád dokola, tak Nolenova dílka jsem zhlédnul jednou a stačilo...
  • upraveno 20. ledna 2016
    @sfik to není o moc lepší :D Keatonova Batmana a přepálený teatrální Gotham od Burtona mám ráda, ale Nolanův u mě přeci jen vede i se svojí strohostí. George Cloony a spol. to je zlo a Affleck má momentálně smůlu, že nastoupil do vlaku, který už od začátku mele z posledního, takže mě jeho ztvárnění Batmana nejspíš mine :)
  • @DanielSvatoš: CA: WS je hlavně dokonalý v tom, že vzal nejameričtějšího z amerických hrdinů a zasadil jej do filmu, který (a je spousta takých, kteří to přehlédli, čímž přišli o gró toho filmu) se točí kolem kritiky amerického postupu po 11/9 - dát co nejvíc moci a financí tajným službám, aby si o každém mohli zjistit cokoli a vyměnit tak pocit bezpečí za omezení svobody a soukromí.

    Jinak z "nefilmových" (pár starých filmů bídné kvality sice je, ale obliba postavy plyne spíše z komiksového zpracování) je ještě super postava Punisher...

    DC... no, nějak moc mě neberou (ale to je osobní názor, no)...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • tak mě je jedno jestli to je DC nebo Marvel prostě záleží jakej je ten hrdina
    třeba když porovnám od Marvelu Daredevila a Jessicu Jones tak nechapu jak můžou být z jedné dílny :D
  • @DanielSvatoš: Mě to je taky apriori jedno, jen se stalo, že jsem prostě přivykl jednomu univerzu a to druhé mě tolik nevtáhlo...
    Jinak Superman mi přijde v podstatě jako Cap bez hvězdy a pruhů zato s hromadou superschopností... plochost postavy je jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet...
  • no když jsem byl malej tak v TV běžel nějaky superman proto jsem si na něj hrál :D dneska mi nepřijde vůbec dobrej :) navíc jsem se ak přesunul k opravdovým historickým postavám které jsem začal uctívat :D
    doma jsme pár komiksů měli (hlavně Želvy Ninja) ale nikdy mě to moc nechytlo
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.