Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)

CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:

Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma

Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas

Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII

Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)

Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D

A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2

Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2

A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
13567172

Komentáře

  • upraveno 1. února 2011
    Aeries + Shako: EU nebo USA server?
  • upraveno 1. února 2011
    Naoki píše:
    Aeries + Shako: EU nebo USA server?


    EU, nie som masochista, aby som trpel tie lagy (+amíci nehrajú vôbec lepšie než európania)
  • upraveno 2. února 2011
    Magicka je genialni vec. Dokonce i funguje v pohode:) Vetsinou! Sice jsme z pocatku nemohli hrat spolu, protoze me to spadlo, kdyz jsem se zkousel joinout do hry, ale v utery uz jsme mohli ve trech v pohode hrat. Akorat je to easy docela ve trech lidech, kteri tak nejak tusi, co se ma delat:)
  • upraveno 2. února 2011
    Tak jsem dohrál Dead space 2 (pro ty co nemaj šajna co jde - Dead space 1 je Surival akční horor s prostředí vesmírných lodí a stanic. Jste v kůži ING. Isaaca Clakra, který příletí se záchranou skupinou na těžební loď Ishimura zjistit co se stalo s lodí a posádkou.Hra si bere základ s takových děl jako je vesmírná Odyssea, The thing, vetřelec a Horizont událostí. Ikdyž se jima velice inspiruje, samotné dílo příchazí, pokud dávate pozor, s velice pěkným příběhem a mnohdy své předchůdce předčí). DS 2 je velice povedená hra a nemůžu si jí vynachválit... Pokud někdo hrál první díl a zná ho, tak můžu říct, že dvojka je postavená na stejných, ale zdokonalených principech.

    Přitom monstra jsou nechutnější a chytřejší. Atmosféra je suprová a některý místa jsou docela nepřijemně strašidelná. Přiběh je hodně povedený, ikdyž spousta otázek se vysvětlilo, tak nějaké nové nastali. Pokud máte rádi promakané (psychologické) horrory, svižnou akci a příběh, který vám neni naservírován jednotně ale v utržcích, pak můžu jedině doporučit. Přidávám ukázku s hraní (http://www.youtube.com/watch?v=ygV5Y5FQvNk&feature=related)
  • upraveno 2. února 2011
    jen ten dead space 2 nedoporucuji hrát večer při zhasnutym světle... a když už, tak se přesvěčte, že vám nikdo nemůže neočekávaně vlézt za vás a pokud může, připravte si náhradní spodky... je to fakt PsYChO...

    Edit: co se týče Gameplayvidea, tak to je prosim Nejjednoduší obtížnost :)



    Jinak vyšlo Dungeons, aka jinak známý nástupce Dungeon keepera, ale musím podotknout, že to není tak dobré jako DK2, speciálně první level je naprosto odrazující...
  • upraveno 2. února 2011
    Nejen první level. Celkově mi to přijde slabší (a totálně zabugované, ale to se časem vyřeší)



    Ale nápad je dobrý, vlastně je to to, co podle mého mělo mít už původní DK. Lákat hrdiny a harvit je. Ne je mít jako něco, co mě vlastně obtěžuje, ale hrdinové jako zdroj přímů.



    Jen kdyby to zpracování bylo jako u DK. Celkem mě štvalo to, že jsem nemohl většinu budov stavět sám, ale musel jsem je najít na mapě. A taky ty pentagramy, co jen spawnují mrchy, jsou čudné.



    Kdyby si s tím dali práci, tak by to mohla být perfektní hra, kdyby vzali ten svůj koncept, onen sim koncept z DK a spojili to. Takhle je to čudné. Ale jak říkám, ten jejich koncept s lákáním hrdinů je něco, co měl mít půdovdní DK. Takže je to spíše škoda.
  • upraveno 2. února 2011
    Mě moc nebavila už jednička DS. Jako byla to kvalitně odvedená práce, ale byla to sázka na jistotu, bez žádné opravdové invence. Podobných hororově-akčních her je plno.
  • upraveno 2. února 2011
    Dungeon Keeper 2 snad mel lakani hrdinu, ne?
  • upraveno 3. února 2011
    Momentálně trávím nejvíc času asi u Starcraftech 2 a Battlefield Bad Company 2 :) Jinak se plánuju vrátit do WoW, čímž završím konec reálného života :D
  • upraveno 3. února 2011
    Aqwarty: ne, tam ti hrdinove občas vypadli ze spawnu a jedinné, co se s nima dalo provádět, bylo zabít je a hodit do vězení/na mučidla/do arény/obětovat do chrámu. Nic jako v Dungeons, kde za ně dostáváš jakousi manu, pokud se cítí v dungeonu spokojení (a pak je porazíš, zavřeš a tu spokojenost vytěžíš)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. února 2011
    Jsem poměrně častej hráč Starraftu 1, nicméně dvojku jsem se rozhodl pro některé nepěkné věci bojkotovat.
  • upraveno 3. února 2011
    Na Dungeons jsem se docela těšil, takže mě mrzí dle vašich slov, že to asi nebude tak dobré jak jsem doufal.



    Mimochodem, když tu byla řeč o hororové atmosféře, zkuste si zahrát Amnesia:Dark Descent. Ale opravdu zahrát, ne jen mrknout na video. Protože to se opravdu musí "zažít". Perfektní.
  • upraveno 3. února 2011
    Flanker: třeba?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. února 2011
    Když vezmu samotnou hru, tak design jednotek, vypadá to moc plastově až hračičkově (z podobnýho důvodu mi připadá hnusnej Supreme Commander 2). Celkově jsem z toho neměl moc dobrej pocit, jak se to vyvíjí, vizuálně, herně. V podstatě bych to hrál jen kvuli příběhu, ne pro potěšení ze hry jako takový.

    Když vezmu další věci, je to hlavně vypuštění LAN (což právě nas.. řadu notorickejch jedničkářů, páč to bylo to co hru proslavilo) na úkor novýho battlenetu. No a pak to rozsekání jedný hry do trilogie, jen aby to sypalo.

    Neřikám, že to nikdy do budoucna hrát nebudu, třeba za 10 let si koupim nějakou antologii, ale teď se mi to nechce ani trochu hrát.
  • upraveno 3. února 2011
    Olorin píše:
    Mě moc nebavila už jednička DS. Jako byla to kvalitně odvedená práce, ale byla to sázka na jistotu, bez žádné opravdové invence. Podobných hororově-akčních her je plno.


    Já moc akční hry nehraju.. v poslední době už skoro vůbec ne a Dead Space mne nadchl jako dlouho nic... Ten příběh byl parádní :-)
  • upraveno 20. února 2011
    Yo ho ho! Yo ho! Yo ho ho! Yo ho! Shogun Total war 2 multipalyer trailer


    Edit: Sakra, když na to tak koukám tak se ptám proč tyhle lidi nedělej na Westerosech... to by byli orgie
  • upraveno 20. února 2011
    tady je kdyžtak blog o S2TW a jiných TW
    http://blog.totalwarforum.net/
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 20. února 2011
    Tam jsou i multiplayer kampaně? Masakr.
  • upraveno 20. února 2011
    multiplayer kampaně jsou, pokud se nepletu, už i v Kingdoms (datadisk M2TW)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 20. února 2011
    Jo, o tom jsem taky někde slyšel. Z TW jsem hrál všechny díly ale ani jeden datadisk.
  • upraveno 22. února 2011
    tak demo S2TW už je venku. Dá se sosnout přes Steam
  • upraveno 22. února 2011
    Sosá se :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. února 2011
    Co všechno v tom Demu je?
  • upraveno 22. února 2011
    Sosá se to dost pomalu, ale pak poreferuju :-)
  • upraveno 22. února 2011
    Tak těžko s dema něco usoudit... snad jen že boje jsou strašně rychlí a trošku nepřehledný... V bitvě co jse hrál oponent byl doopravdy oponentem a docela rozumně posílal jednotky do boje.... Ale mám pocit, že s historický bitvy nejde posoudit
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. února 2011
    Takže je tam jen nějaká bitva, to jsem si myslel.
  • upraveno 23. února 2011
    Demo ve formě torrentu před koupí to jistí. :-) Shogun 1 taky nebyl nějakou hyperrealistickou hrou, spíš se jednalo o dobře hratelný kus s přehlednými jednotkami ve stylu kámen-nůžky-papír. Teď se k tomu vrátili.
  • upraveno 23. února 2011
    Ja to mám předojednaný ... docela jim věřim ....
  • upraveno 23. února 2011
    tady máte takovou mini recenzi dema od nás z fóra
    http://totalwarforum.net/viewtopic.php?f=60&t=7982
  • upraveno 23. února 2011
    Fajn diky za odkaz.... Zajímavý mne děla problém vyhrát hned tu první historickou bitvu.... Přesílení a ten počítač neni uplně blbej :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.