Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
13567172

Komentáře

  • upraveno 1. února 2011
    Aeries + Shako: EU nebo USA server?
  • upraveno 1. února 2011
  • upraveno 2. února 2011
    Magicka je genialni vec. Dokonce i funguje v pohode:) Vetsinou! Sice jsme z pocatku nemohli hrat spolu, protoze me to spadlo, kdyz jsem se zkousel joinout do hry, ale v utery uz jsme mohli ve trech v pohode hrat. Akorat je to easy docela ve trech lidech, kteri tak nejak tusi, co se ma delat:)
  • upraveno 2. února 2011
  • upraveno 2. února 2011
  • upraveno 2. února 2011
  • upraveno 2. února 2011
    Mě moc nebavila už jednička DS. Jako byla to kvalitně odvedená práce, ale byla to sázka na jistotu, bez žádné opravdové invence. Podobných hororově-akčních her je plno.
  • upraveno 2. února 2011
    Dungeon Keeper 2 snad mel lakani hrdinu, ne?
  • upraveno 3. února 2011
    Momentálně trávím nejvíc času asi u Starcraftech 2 a Battlefield Bad Company 2 :) Jinak se plánuju vrátit do WoW, čímž završím konec reálného života :D
  • upraveno 3. února 2011
    Aqwarty: ne, tam ti hrdinove občas vypadli ze spawnu a jedinné, co se s nima dalo provádět, bylo zabít je a hodit do vězení/na mučidla/do arény/obětovat do chrámu. Nic jako v Dungeons, kde za ně dostáváš jakousi manu, pokud se cítí v dungeonu spokojení (a pak je porazíš, zavřeš a tu spokojenost vytěžíš)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. února 2011
    Jsem poměrně častej hráč Starraftu 1, nicméně dvojku jsem se rozhodl pro některé nepěkné věci bojkotovat.
  • upraveno 3. února 2011
  • upraveno 3. února 2011
    Flanker: třeba?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 3. února 2011
  • upraveno 3. února 2011
  • upraveno 20. února 2011
    Yo ho ho! Yo ho! Yo ho ho! Yo ho! Shogun Total war 2 multipalyer trailer


    Edit: Sakra, když na to tak koukám tak se ptám proč tyhle lidi nedělej na Westerosech... to by byli orgie
  • upraveno 20. února 2011
    tady je kdyžtak blog o S2TW a jiných TW
    http://blog.totalwarforum.net/
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 20. února 2011
    Tam jsou i multiplayer kampaně? Masakr.
  • upraveno 20. února 2011
    multiplayer kampaně jsou, pokud se nepletu, už i v Kingdoms (datadisk M2TW)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 20. února 2011
    Jo, o tom jsem taky někde slyšel. Z TW jsem hrál všechny díly ale ani jeden datadisk.
  • upraveno 22. února 2011
    tak demo S2TW už je venku. Dá se sosnout přes Steam
  • upraveno 22. února 2011
    Sosá se :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. února 2011
    Co všechno v tom Demu je?
  • upraveno 22. února 2011
    Sosá se to dost pomalu, ale pak poreferuju :-)
  • upraveno 22. února 2011
    Tak těžko s dema něco usoudit... snad jen že boje jsou strašně rychlí a trošku nepřehledný... V bitvě co jse hrál oponent byl doopravdy oponentem a docela rozumně posílal jednotky do boje.... Ale mám pocit, že s historický bitvy nejde posoudit
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. února 2011
    Takže je tam jen nějaká bitva, to jsem si myslel.
  • upraveno 23. února 2011
    Demo ve formě torrentu před koupí to jistí. :-) Shogun 1 taky nebyl nějakou hyperrealistickou hrou, spíš se jednalo o dobře hratelný kus s přehlednými jednotkami ve stylu kámen-nůžky-papír. Teď se k tomu vrátili.
  • upraveno 23. února 2011
    Ja to mám předojednaný ... docela jim věřim ....
  • upraveno 23. února 2011
    tady máte takovou mini recenzi dema od nás z fóra
    http://totalwarforum.net/viewtopic.php?f=60&t=7982
  • upraveno 23. února 2011
    Fajn diky za odkaz.... Zajímavý mne děla problém vyhrát hned tu první historickou bitvu.... Přesílení a ten počítač neni uplně blbej :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.