Magicka je genialni vec. Dokonce i funguje v pohode:) Vetsinou! Sice jsme z pocatku nemohli hrat spolu, protoze me to spadlo, kdyz jsem se zkousel joinout do hry, ale v utery uz jsme mohli ve trech v pohode hrat. Akorat je to easy docela ve trech lidech, kteri tak nejak tusi, co se ma delat:)
Mě moc nebavila už jednička DS. Jako byla to kvalitně odvedená práce, ale byla to sázka na jistotu, bez žádné opravdové invence. Podobných hororově-akčních her je plno.
Momentálně trávím nejvíc času asi u Starcraftech 2 a Battlefield Bad Company 2 :) Jinak se plánuju vrátit do WoW, čímž završím konec reálného života :D
Aqwarty: ne, tam ti hrdinove občas vypadli ze spawnu a jedinné, co se s nima dalo provádět, bylo zabít je a hodit do vězení/na mučidla/do arény/obětovat do chrámu. Nic jako v Dungeons, kde za ně dostáváš jakousi manu, pokud se cítí v dungeonu spokojení (a pak je porazíš, zavřeš a tu spokojenost vytěžíš)
Tak těžko s dema něco usoudit... snad jen že boje jsou strašně rychlí a trošku nepřehledný... V bitvě co jse hrál oponent byl doopravdy oponentem a docela rozumně posílal jednotky do boje.... Ale mám pocit, že s historický bitvy nejde posoudit
Demo ve formě torrentu před koupí to jistí. :-) Shogun 1 taky nebyl nějakou hyperrealistickou hrou, spíš se jednalo o dobře hratelný kus s přehlednými jednotkami ve stylu kámen-nůžky-papír. Teď se k tomu vrátili.
Komentáře
Edit: Sakra, když na to tak koukám tak se ptám proč tyhle lidi nedělej na Westerosech... to by byli orgie
http://blog.totalwarforum.net/
http://totalwarforum.net/viewtopic.php?f=60&t=7982