Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Nebo jak šíleným tempem narůstá počet Židů, kteří odcházejí do Izraele (důvod? Bezpečnost, přestože jim tam hrozí každotýdenní útoky, rakety... stát je alespoň bude chránit, toho se tady nedočkají)
Já bych i celkem rozuměl tomu, že to nedělají všichni, že tohle je pár kusů, kteří hodlají dělat problémy, mě vadí fakt, že ti ""hodní"" uprchlíci nedělají naprosto nic, aby se vymezili vůči znásilňování, pálení vánočních stromků či řezání hlav.. Ale dokud budou v Evropě převládat názory, že je dobré adorovat otce, který vzal na moře rodinu, která mu tam zařvala, a že je vlastně hrdina, tak je něco špatně.
@Achileus Historie se bude opět opakovat? Ach jo...
No a to by pak zase jeden řekl, že v populaci (a s pravděpodobností hraničící s jistotou i mezi přistěhovalci samozřejmě) jsou i tací, kteří zneužijí ovečky, krávy a podobně... a přeci jen i průměrná Němka vypadá lépe...
Jinak ano, jsou podle mě typy zločinů, kde by smrt byla na místě (jistota pachatele, vícenásobná vražda, případně vražda provedená zvláště bestiálním způsobem či ze zvláště odporných pohnutek) - z nedávné české minulosti myslím, že namátkou Kalivoda, Stodolovi a Zelenka (doufám, že jsem se nesplet ve jménech) by mohli být dobří adepti.
Ty události v Německu jsou průser hned v několika ohledech:
1. jejich obrovský rozsah - skutečně nešlo o ojedinělé incidenty, což bývá otřepaný argument multikulturalistických blábolistů.
2. naprosto bezradné chování policie, která už zapomněla, jak zvládat dav a zasahovat v případě takhle rozsáhlého porušování zákona.
3. počáteční reakce, která byla záležitost bagatelizovat. S tím však tvrdě narazili. Když máš stovky svědkyň, které ti unisono tvrdí to samé, co ta holčina výše, můžeš dost těžko protlačovat nějaká alternativní vysvětlení nebo radit lidem, jak mají změnit svůj přístup.
Uvidíme, zda bude německá společnost schopna nějaké zásadnější revize svého přístupu, obzvlášt poté, co na mezinárodní úrovni začala vůči "remcalům" (včetně ČR) uplatňovat politiku nátlaku.
Co se týče německé revize přístupu, tak silně pochybuju, že někdo přizná, že vítací politika byla chyba. Přiznali snad kritici Orbána, že ten plot zafungoval? Německo z toho milionu žádostí o azyl přijme tak polovinu. Tenhle rok možná taky. Ale uvidíš, že až šéfové německého průmyslu budou mít dost potencionální levné pracovní síly, tak zazní "promiňte, už nemůžeme, nepřijmene už vůbec nikoho". Jsem si jistá, že Řekové se budou snažit lifrovat přivandrovalce i dál, ale i tak se "uprchlická" trasa rychle zhroutí jako domeček z karet. Co se týče nátlaku - jak už poznamenalo víc lidí, tak Němci mají problém respektovat sousedy a tudíž i jejich jiný pohled na věc. Pořád nějak nemůžou pochopit, že loajalita Čechů nebo Slováků k politických stranám a politikům je skoro nulová, takže politici pořád ještě musejí (aspoň většinou) dělat to, co si veřejnost přeje. Čili demokracii, o které by zaostalce z "postkomunistického" východu chtěli pořád poučovat.
Když vidím řadu mladých slečen a pánů, tak mi ani ta hranice +20/-20 nepřijde zase tak spolehlivá, často vypadají na mnohem více než na svůj věk. Já raději už ze zásady věk neodhaduju :-)
Do téhle diskuze se však nehodlám nadále zapojovat, jen jsem chtěla dát najevo, že žiju a v TV nevystupuju :-D
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/391211-silvestrovske-utoky-na-zeny-pachali-syrsti-zadatele-o-azyl-tvrdi-kolinsti-policiste.html
Co se dá říct než:
hehe :D