Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1343344346348349581

Komentáře

  • @flanker.27 tak to je ovšem masakr, mě zase dostalo nějaké prohlášení radní Kolína, že v centru jsou "no go" zóny a je třeba se s tím smířit...
  • Now I am glad I live in Slovakia.
  • upraveno 6. ledna 2016
    Pro mě byl ten náš zapadákov v centru Evropy vždycky ideálním místem k životu, neměnila bych :D
  • Ano, jsem si jistá, že pro turistický ruch v Německu muslimští přistěhovalci ještě udělají zázraky. Já jsem mimochodem zvyklá po Evropě jezdit na vlastní pěst. Mám se sakra začít bát okradení a obtěžování v sousední zemi?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Kdyby jich bylo více jako tento pán, žádný problém by nebyl...

  • K Německu... na diskuzním fóru, kde si ženy vyměňovaly "zážitky" z uprchlického obohacení, se hromadně mazal jakýkoliv příspěvek s touto tématikou jako xenofobní. Tolik k představě státu, který chrání své občany.

    Nebo jak šíleným tempem narůstá počet Židů, kteří odcházejí do Izraele (důvod? Bezpečnost, přestože jim tam hrozí každotýdenní útoky, rakety... stát je alespoň bude chránit, toho se tady nedočkají)

  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Mellien Nakonec to vezmou do ruky krajně pravicové bojůvky a bude vymalováno. Myslím, že brzy dojde na Západě k velkým nepokojům a možná k občanské válce :-(
  • Myslím, že brzy k žádnému takovému konfliktu nedojde, pohár trpělivosti není naplněn ani z poloviny a strašák fašismu pořád straší (víc než potenciální islámští radikálové v Evropě).
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Dreamer No nevím značná část evropské populace je frustrovaná, nemá garantované základní jistoty. Tahle kombinace už tu párkrát byla, a vždy z toho byl strašný malér
  • Jeden by řekl že Němky nemůžou být znásilněny už jenom z povahy věci... zase jsem o něco chytřejší..

    Já bych i celkem rozuměl tomu, že to nedělají všichni, že tohle je pár kusů, kteří hodlají dělat problémy, mě vadí fakt, že ti ""hodní"" uprchlíci nedělají naprosto nic, aby se vymezili vůči znásilňování, pálení vánočních stromků či řezání hlav.. Ale dokud budou v Evropě převládat názory, že je dobré adorovat otce, který vzal na moře rodinu, která mu tam zařvala, a že je vlastně hrdina, tak je něco špatně.
  • Že je něco shnilého ve státě evropském, jsem si uvědomil ve chvíli, kdy si vrah bezmála 70 lidí (Norsko) vesele surfoval na internetu, místo aby visel, nebo trcel po zbytek života v kobce 2*2 metry. Pak z nás mají všichni leda tak srandu...

    @Achileus Historie se bude opět opakovat? Ach jo...
  • @sfik: Nějak nechápu význam věty "Jeden by řekl že Němky nemůžou být znásilněny už jenom z povahy věci...". Jediné, vysvětlení, co mě napadá je, že jsou tak hnusný, že by jeden blil...
    No a to by pak zase jeden řekl, že v populaci (a s pravděpodobností hraničící s jistotou i mezi přistěhovalci samozřejmě) jsou i tací, kteří zneužijí ovečky, krávy a podobně... a přeci jen i průměrná Němka vypadá lépe...
  • @Mellien: A nejsmutnější na tom je, že v podstatě tu zaznívají požadavky téměř přesně na to, co on tehdy prohlásil za svůj motiv (čímž neschvaluji to, co udělal, jen dávám k zamyšlení nad tím, co bylo jeho motivem) - nesouhlas s muslimskou imigrací a nečinnost vlády v tomto směru... a to v době, kdy ten problém byl zlomek současného...
    Jinak ano, jsou podle mě typy zločinů, kde by smrt byla na místě (jistota pachatele, vícenásobná vražda, případně vražda provedená zvláště bestiálním způsobem či ze zvláště odporných pohnutek) - z nedávné české minulosti myslím, že namátkou Kalivoda, Stodolovi a Zelenka (doufám, že jsem se nesplet ve jménech) by mohli být dobří adepti.
  • @Ugla no já nevím, pořád si myslím, že jsou Evropané moc pohodlní na to, aby vstali od počítačů a přestalo je uspokojovat nadávání na internetu a přešli k činům, možná za pár desítek let, otázka je jestli chceme, aby lid vzal spravedlnost do svých rukou.
  • @Jay ja se Němek vždycky tak nějak bál. Neřekl bych si ani o číslo natož abych znásilňoval...
  • @Dreamer: u těch počítačů je drží m.j. i to, že na rozdíl od imigrantů svoje vlastní zákony (zatím ještě) respektují. Ale ve chvíli, kdy jim systém nezaručí ani základní bezpečnost, se to může rychle změnit.

    Ty události v Německu jsou průser hned v několika ohledech:
    1. jejich obrovský rozsah - skutečně nešlo o ojedinělé incidenty, což bývá otřepaný argument multikulturalistických blábolistů.
    2. naprosto bezradné chování policie, která už zapomněla, jak zvládat dav a zasahovat v případě takhle rozsáhlého porušování zákona.
    3. počáteční reakce, která byla záležitost bagatelizovat. S tím však tvrdě narazili. Když máš stovky svědkyň, které ti unisono tvrdí to samé, co ta holčina výše, můžeš dost těžko protlačovat nějaká alternativní vysvětlení nebo radit lidem, jak mají změnit svůj přístup.

    Uvidíme, zda bude německá společnost schopna nějaké zásadnější revize svého přístupu, obzvlášt poté, co na mezinárodní úrovni začala vůči "remcalům" (včetně ČR) uplatňovat politiku nátlaku.
  • upraveno 7. ledna 2016
    @Ugla to je pravda, pokud se lidi přestanou cítit ve svojí vlastní zemi v bezpečí, pak to bude průšvih, to bych nechtěla zažít, jít ven s vědomím, že mi nikdo nepomůže, když budu potřebovat :-? Německá policie totálně selhala na všech frontách a výmluvy jsou zbytečné. Chápu, že jeden policajt proti dvaceti chlapům nic nezmůže, ale snad se dá dělat alespoň něco.
  • @Ugla Obávám se navíc, že předpověď skeptiků, že tohle bude přesně ta kariéra, které se budou ti nezdokumentovaní ilegálové zabývat, tímhle jenom dostala reálné obrysy. Další věc je, že kdyby se tenhle průšvih stal v Řecku, Británii nebo třeba u nás, tak by to rozhodně nezůstalo jenom u stěžování si médiím.

    Co se týče německé revize přístupu, tak silně pochybuju, že někdo přizná, že vítací politika byla chyba. Přiznali snad kritici Orbána, že ten plot zafungoval? Německo z toho milionu žádostí o azyl přijme tak polovinu. Tenhle rok možná taky. Ale uvidíš, že až šéfové německého průmyslu budou mít dost potencionální levné pracovní síly, tak zazní "promiňte, už nemůžeme, nepřijmene už vůbec nikoho". Jsem si jistá, že Řekové se budou snažit lifrovat přivandrovalce i dál, ale i tak se "uprchlická" trasa rychle zhroutí jako domeček z karet. Co se týče nátlaku - jak už poznamenalo víc lidí, tak Němci mají problém respektovat sousedy a tudíž i jejich jiný pohled na věc. Pořád nějak nemůžou pochopit, že loajalita Čechů nebo Slováků k politických stranám a politikům je skoro nulová, takže politici pořád ještě musejí (aspoň většinou) dělat to, co si veřejnost přeje. Čili demokracii, o které by zaostalce z "postkomunistického" východu chtěli pořád poučovat.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • upraveno 7. ledna 2016
  • upraveno 7. ledna 2016
    @Ugla Vše proběhlo v nejlepším pořádku :-)
    Když vidím řadu mladých slečen a pánů, tak mi ani ta hranice +20/-20 nepřijde zase tak spolehlivá, často vypadají na mnohem více než na svůj věk. Já raději už ze zásady věk neodhaduju :-)

    Do téhle diskuze se však nehodlám nadále zapojovat, jen jsem chtěla dát najevo, že žiju a v TV nevystupuju :-D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. ledna 2016
    @Ugla Ono to vypadá, že řadoví policisté se alespoň snažili, alespoň několik pachatelů bylo zadrženo a snaha na úrovni řadových policistů byla, ale zjevně politika shora kázala jinak:
    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/391211-silvestrovske-utoky-na-zeny-pachali-syrsti-zadatele-o-azyl-tvrdi-kolinsti-policiste.html

    Co se dá říct než:

  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Mellien Historie se opakuje neustále, to je známo:-)
  • upraveno 7. ledna 2016
  • upraveno 8. ledna 2016
  • @DanielSvatoš Doufám že budou mít učebny uzpůsobené do kruhového sezení a že během kurzů budou i zpívat písničky nějakých emancipovaných zpěvaček.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.