Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Teraz je u nas dost velkym vianocnym hitom stavebnica Geomag.
A zacali znova vyrabat Igračikov :)
http://mikroskopy.heureka.cz/mikroskop-alltoys-1200x/
http://mikroskopy.heureka.cz/detsky-mikroskop-t-s-mxm-p3-zacatecnicky-100-900x/
http://mikroskopy.heureka.cz/bresser-300-1200x-biotar-cls/
Nejpodobnější tomu co mám je asi ta třetí varianta.
Dřevěný "merkur"... no nic moc,... Normální je lepší, ale musí být na to věk... každopádně před 10ti dny jsme byli v Polici nad Matují a to, že jsme si nevyhradili čas na muzeum Merkuru mě velmi, velmi mrzí...
A já myslel, že Lego ovládá 95% trhu. A těch ostatních 5% je Ikea.
http://video.aktualne.cz/dvtv/fer-usa-a-rusko-si-v-propagande-nemaji-co-vycitat-nejvetsi-m/r~069937b66cfb11e5b440002590604f2e/