Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Čímpak to asi bude? Že by tím, že ty zásadní informace o tom, jak Západ pomáhal rozbít Sýrii nechce nikdo slyšet? :-k Pan velvyslanec říká pravdu, včetně toho poměru nákladů na financování jednoho uprchlíka tady a tam. Akorát to bude prd platné, protože to nezapadá do mediálního obrazu, který je zde pracně udržován.
Takže letouny NATO nebombardovali Lybii? Na tom bordelu co je teď v Severní Africe a na Blízkém Východě má Západ nemalý díl viny, ono demokracie je sice hezká myšlenka, ale její násilné roubování na kulturu Islámu nic dobrého nepřineslo viz Irák a Afghánistán
Ha, překvapení. Musím říct, že Unie mi nikdy nepřišla nechutnější (v tom, co ty kvóty v důsledku znamenají). A jestli se skutečně Česko (a přinejmenším Slovensko) nebudou právně bránit proti budoucímu demografickému inženýrství technokratů z Bruselu, tak jako fakt hlasuju pro Okamuru nebo Konvičku právě jenom kvůli tomuhle.
Samozřejmě, že plán se do praxe bude uvádět, je to přeci zájem kancléřky..
Navíc pokud se ČR a SR postaví proti kvótam, tak politici a tisk na Západě začnou
vézt proti nám kampaň