Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1320321323325326581

Komentáře

  • @Krisa Tak já bych doufala, že aspoň Plekanec jo. :twisted:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 16. září 2015
    @brbr Ale ten ji má rád jinak (a častěji) :P
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. září 2015
    Doba klubu marmeláda je snad pryč. Teď proti ní nic nemám.
  • http://echo24.cz/a/iJrJp/mitteleuropa-nova-kolonie-moralistu

    Tleskám. Bruselští arogantní technokrati strašně chtějí prosadit kvóty, které nic neřeší a přilévají olej do ohně, zatímco za aplaudování rakouských a německých politiků kritizují ty, co se snaží s krizí něco dělat, a vůbec jim nedochází, že s tímhle přístupem brzy budou mít na krku problém ještě větší - pořád rostoucí odpor východních zemí. Mimochodem - tak co, taky jste se s tím přezíravým postojem zápaďáků setkali osobně? Když jsem před deseti lety jela sbírat maliny do Skotska a stopovala, tak se část řidičů hned ptala, jestli "tu chci zůstat". Musela jsem jim vysvětlovat, že stejné peníze jako za tuhle brigádu bych vydělala i v Praze, že jsem studentka a tudíž budoucnost v trhání malin nevidím. Zkátka že jejich představa obrovské chudoby a bizardní nezaměstnanosti má jisté vady.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Líbí se mi, jak tam v komentářích zmiňují rozhovor Orbána s Die Welt, resp. velmi pozitivní reakce Němců na něj.
  • upraveno 18. září 2015
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Hlavně, když přijmeme těch deset tisíc uprchlíků, o kterých mluvil Sobotka, jak je tady udržíme? To jim zpřelámeme nohy, abychom je tady udrželi? Navíc přerozdělování 120000 uprchlíků, fakt neřeší, že se sem chystá podle údajů OSN až 8 milionů lidí!!!

    Holt Evropa začíná platit za to, že podporovala Arabské jaro, to je kořen podstatné části problému
  • Protože tu pořád řešíte supervážnou krizi, tak tady, aby vám nepraskly hlavy :D já se tím bavím už značnou chvíli :D

    https://www.facebook.com/1389543631339860/videos/1496322657328623/
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    Nekteri z vas mozna potrebuji slyset i opacny nazor na imigraci, tak tady je docela dobre udelane video:

  • upraveno 18. září 2015
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • Jinak - http://svobodneforum.cz/polska-farnost-zazila-s-uprchliky-horke-zklamani/

    Tolik k maličkýmm očekáváním, které jsem vůči křesťanům z Blízkého východu měla. Když teda Sobotka připouští, že můžeme přijmout přes sedm tisíc lidí, doufám, že si Česko pohlídá i to, aby do takovýhle vychcánků neinvestovalo a co nejdřív se buď vyhostili, nebo jim dá možnost vycestovat do toho jejich vysněného Merkelandu a žít v arabském ghetu. A zajímalo by mě, jestli někdo z těch západoevropských pokrytců nejpozdějc příští rok připustí, že východňáci měli pravdu.
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
  • Lidi, nechtěli byste si na uprchlíky založit novou diskuzi? Já osobně jsem si na ně udělala názor, nemám potřebu ho komukoli sdělovat, někdo jiný tu potřebu má a já to respektuju. Na druhou stranu když o nich slyšíte v televizi, v rádiu, internet je zahlcený a vaše okolí se o ně každou chvíli pohádá, bylo by fajn se tomu vyhnout aspoň tady. Neberte to prosím nijak špatně, je to návrh.
  • upraveno 18. září 2015
    @Monte Karstark Co má Česko na té placce? Tak jsem to luštila a je to ??? and proud. Straight and proud?
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Vena Jenže Evropa není nafukovací, pokud ti sem imigruje půlka Afriky a Blízkého Východu, tak potěš koště. O uprchlíky by se měly postarat státy, které horlivě podporovaly pád sekulárních režimů v Severní Africe a na Blízkém Východě
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Terezička Není v mých schopnostech to rozluštit. Větší obrázek jsem nenašel, ale asi máš pravdu.
  • upraveno 18. září 2015
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • upraveno 18. září 2015
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    upraveno 18. září 2015
    @hodor_the_king jenže tohle téma je nejvážnější migrační krize od konce 2.Světové, samozřejmě, že se to teď řeší, co jiného je aktuálně vážnější problém pro Evropu? Ukrajina Řecko?
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Za posledních pár let se bezpečnostní a strategická situace Evropy dost zhoršila, od roku 2011 samé špatné zprávy pro generály evropských armád Arabské jaro, začátek občanské války v Sýrii, nástup radikálních islamistů v Severní Africe a na Blízkém Východě, krize na Ukrajině a ruská anexe Krymu. Evropa má problém velký problém

  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    @Vena Velké teroristické útoky v Madridu, Londýně a Paříži, nepokoje ve Švédsku, Británii a Francii vyvolané imigranty, nezaměstnanost, kriminalita a radikální islamismus (tisíce mladých evropských Muslimů bojují za ISIL), odmítání platných evropských zákonů a evropských tradic, tvrdé prosazování vlastních zvyků a tradic. Jasně, že žádný problém není...
  • @Achileus Přesně ty statistiky o zvýšené kriminalitě, nadměrnému rozmnožování, které podávají tyhle nazi-skupiny.. Přesně takovéhle statistiky má i druhá strana, která tvrdí opak.. Každý věří čemu chce a co se mu zrovna hodí.

    Odmítám uprchlíky především z toho důvodu, protože jejich přemístění nic neřeší. Dokud se ti šamponi v adidaskách a iphony v kapsách nerozhodnou, že si svojí zemi nevybojují, tak ji mít nebudou. Oni přeci vehementně tvrdí že se chtějí domů vrátit...
  • upraveno 21. září 2015
  • @Mikke třeba začne lít jak z konve nebo se Miloš rozhodne promluvit k národu, je spousta dalších témat k rozhovoru :) "uprchlíci" budou téma asi ještě dlouho, ale chápu že ta neustálá mediální masáž už může někomu lézt na mozek...radši nebudu nějakou dobu otvírat konzervy :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.