Nový Ice & Fire, model 2012

upraveno 31. října 2012 v Webové záležitosti
Nový Ice & Fire, model 2012 | Ice & Fire

Je to tu. Nový web a fórum už fungují. Tento článek budu postupně doplňovat o info o nových funkcích apod. Uvítáme zde i zpětnou vazbu od vás. Samozřejmě ne všechno úplně funguje, budeme to dolaďovat.Tímto bych rád poděkoval paulcz a Montezuma3 za pomoc.

Read the full story here


11617192122

Komentáře

  • paulczpaulcz zima se blíží
    Tady je to opravený, kdyby tě to ještě zajímalo: http://www.icefire.cz/forum/mimo-provoz.html
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @paulcz Ahá, to mi ušlo :) Nič lepšie krátkoslovné mi nenapadá, len Zahodit znie tak moc nebezpečne :D Maximálne "Prestať označovať ako 'Oznámenie' "

    @paulcz Ja sa priznám, že som si tiež nepočítal. A to to vyzeralo dosť zaujímavo :D
  • paulczpaulcz zima se blíží
    No jo, tak když vy tu všichni používáte Windows. Tam je asi výchozí kódování windows-1250. Tak já se jdu teď zastřelit :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Musím taky pochválit vzhled. Líbí :)
    I když odkazy v pravé části bych osobně uvítala sytějším/tmavším písmem.

    @Everett_Young Taky mě to pobavilo :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. května 2015
    Zdá se mi to, nebo teď nejde opravovat vlastní komentáře?

    Update: Pokus opravit.
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 31. května 2015
    @flanker.27 Vím o tom. Půjde to, hned jak přijdu na to, jak to spravit.
  • @paulcz Mám jednu prosbu, zřejmě nesplnitelnou. Nešlo by vpravo přehodit "Kategorie" a "Nejnovější komentáře"? Když čtu komentáře a pak si kliknu vpravo dole na ikonku "šipka nahoru" tak mě to hodí moc vysoko a zas musím rolovat dolů, abych se dostala k nejnovějším konemtářům. Dík.
  • upraveno 31. května 2015
    paulcz napsal(a):

    No jo, tak když vy tu všichni používáte Windows. Tam je asi výchozí kódování windows-1250. Tak já se jdu teď zastřelit :-D

    V Macu i v iPhone to bylo stejný :-)

    EDIT: Ale střílet se netřeba. A dokonce mi jde příspěvek upravit! :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    paulcz napsal(a):


    * odstraněn doplněk, který umožňoval téměř libovolný nick (celou UTF-8 sadu znaků), možná mě za to nemáte rádi, ale byly s tím doplňkem příliš velké problémy

    image
    Kde je moje sluníčko?!
  • @paulcz Já mám i virtuální ubuntu (virtuální kvůli záruce - musim tam 3 roky nechat ty w8 max přejít na w10), ale jak teď nemůžu ani vypnout notebook, tak ho radši ani nezkouším rozjet... Už tak stačí že se mi windows snaží každou chvíli "opravit" disk =D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @alek Holt Paul je samotár, čo má nejakú linuxovú distribúciu, takže to sebecky spravil, aby to fungovalo len jemu =D Hanba mu.
  • paulczpaulcz zima se blíží
    Upravovat komentáře už by mělo být možný, když tak mi to potvrďte, nebo napište, že to stále nejde.

    @brbr Bohužel jsem nepřišel na to jak. Navíc si nejsem jist, jestli už ostatní nejsou zvyklí na toto pořadí, možná by to ostatní nechtěli prohodit (snad by se dala založit anketa). No, ale stejně jsem nepřišel na to, jak to prohodit.

    @alek Ale já to na Macu a Linuxu testoval :-). Jako, asi nemá smysl si něco nalhávat, prostě jsem zapomněl nastavit v HTML kódování :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @paulcz Neviem či som jediný, ale:
    1) Po kliknutí hneď Upravit nereaguje
    2) Hodí mi to viac formulárov pod sebou
    Mne to nevadí, len aby si vedel.
  • paulczpaulcz zima se blíží
    @Gepeto Taky mi to teď blblo. Celkově to bylo zpomalený a server vracel 500. Snad to byla pouze dočasná anomálie. Jinak to budu muset řešit.
  • @paulcz: Tak ses konečně odhodlal zbavit se (a nás) těch háčků a čárek?
    ..plakat pro ně nikdo nebude :twisted:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @paulcz Zkusil jsem, fungovalo mi to normálně.
  • upraveno 31. května 2015
    @paulcz Jak si to pamatuju, byly předtím "nejnovější" nad "kategoriemi", takže teoreticky jsem pro návrh @brbr. Jestli to teda půjde.

    Jinak je to moc pěkné, jdu to víc prozkoumat :-)
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 31. května 2015
    @CervenKa Aha, tak to já už si popravdě vůbec nepamatoval. Ale nakonec se mi to povedlo najít, tak teď už je to prohozený (já se vždy snažím všechno hledat přímo v kódu Vanilly a ono je to dokonce v konfiguraci :-) ).

    @flanker.27 Dík za potvrzení. Snad to nebude blbnout :-)

    @Ugla Diakritika v nicku asi půjde i když jsem to nezkoušel (pokud vím, tak to šlo i bez toho doplňku). Ale rozhodně nejdou různé sluníčka (jak už se ozýval Montezuma :-D) a další speciální znaky.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @paulcz Už je to v pohodičke.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    BTW grafiku sociálnych tlačidiel G+/Twitter/Pinterest/... si robil sám alebo je to súčasť nejakého balíčku alebo z netu (alebo Monti)?
  • paulczpaulcz zima se blíží
    @Gepeto Jsou to ikonky z fontawesome.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Upravit vlastní příspěvek můžu. Ale editovat cizí mi nejde.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jé, za editační panel v poště velký dík :)
    (Já si toho včera večer vůbec nevšimla!)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Další report. Když kliknu na odkaz na seznam všech uživatelů, tak se zobrazí jen prázdná stránka.

    A jedna technická, dřív to bylo tuším nazvané Bratrstvo Noční hlídky a bylo to u přítomných.
  • Ještě před hodkou se to jmenovalo Bratrstvo, náhodou jsem na to klikal :-)
  • Jinak jediný, co trochu stran grafiky dráždí mě, jsou ty dvě různé modré barvy v postranním panelu. Konkrétně ta světlá (trochu dozelena) a to, že se tam míchá s tím jiným odstínem. Ale je to asi můj osobní problém, takže nechci direktivně rozhodovat. Zajímal by mě váš názor.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Nebyly tam dva odstíny modré vždycky?

    Já osobně bych uvítala celkově trochu tmavší písmo. To v postranním panelu, i v příspěvcích.
  • paulczpaulcz zima se blíží
    @Nevada Prázdná stránka? Já to zkoušel na 2 účtech a seznam uživatelů tam vidím.

    Jo, už jsem to přejmenoval na Bratrstvo Noční hlídky, trošku jsem do toho dnes fušoval, tak proto se to změnilo :-)

    Co se týče barevnosti, tak souhlasím, že dva odstíny tam nevypadají dobře (ale před tím tam byly taky! :-) ). Sjednotím a když tak udělám trošku tmavší.
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    upraveno 31. května 2015
    Me nejvic drazdi font nadpisu prvni urovne (napr. v tomto tematu uplne nahore "Nový Ice & Fire, model 2012"), to je podle me spatna volba, vypada to docela komicky.

    Ale jinak to forum ted vypada mnohem lepe, nez vypadalo, takze skvela prace.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.