Nový Ice & Fire, model 2012

upraveno 31. října 2012 v Webové záležitosti
Nový Ice & Fire, model 2012 | Ice & Fire

Je to tu. Nový web a fórum už fungují. Tento článek budu postupně doplňovat o info o nových funkcích apod. Uvítáme zde i zpětnou vazbu od vás. Samozřejmě ne všechno úplně funguje, budeme to dolaďovat.Tímto bych rád poděkoval paulcz a Montezuma3 za pomoc.

Read the full story here


1131416181922

Komentáře

  • väčšina remakeov stoji zaprd.. napriklad na Halloween si nemôžem pozrieť film Halloween lebo všde je ten stupidný remake a nikto neseeduje original
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Nechci být pořád za kazišuka ale v tomhle topicu by jste asi titány řešit neměly :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Monti, to sme sa k tomu tak nahodile dostali :D Už končím...

    BTW: Nedávno sme sa na dejáku učili o pôvodných obyvateľoch Ameriky a padlo aj meno obra Montezumy... :D
  • Montezuma3 napsal(a):

    Nechci být pořád za kazišuka ale v tomhle topicu by jste asi titány řešit neměly :D

    Vítané zpestření, že se nerozebíraj smajlíci, reloady stránky po odeslání nebo snad nějaké neexistující zdi :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    alek napsal(a):

    Montezuma3 napsal(a):

    Nechci být pořád za kazišuka ale v tomhle topicu by jste asi titány řešit neměly :D

    Vítané zpestření, že se nerozebíraj smajlíci, reloady stránky po odeslání nebo snad nějaké neexistující zdi :-D
    :D Ty si bol len rád, že sme od toho upustili, že :D
  • Nechystá se nějaký pokračování Titánů? :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 3. listopadu 2012
    :D ba a volá sa Zeď ledu a ohně
    ale notáák Alek... Nočná hliadka musí mať svoju Zeď :D
  • však máme zed, tohle celé je naše Zeď. Tamta o které mluvíte je hodně děravá a nedostavěná, to byste teprv nadávali.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Dobre, už som ticho, kým nevytiahneš Jorahmundov roh :D
  • @alek, jedna otázka: čo znamená v nastaveniach možnosť "upozorniť ak niekto napíše na moju zeď".... čo je moja zeď? diky
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    :D
  • alek napsal(a):

    To jste viděli jen nějaký přelud, nic takového není, zapomeňte na to :-)

    Ja namuzu zapomenout...na ten sen..
    :wall:
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Asi chyba v Matrixu.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    A vy jste to někdo používal?
  • upraveno 3. listopadu 2012
    Ja o tom teda neviem :)
  • Ignorujte to políčko prosím.
  • Já o tom vůbec nic nevím. :-)

    A vůbec, pojďme se už bavit o něčem jiném. Třeba o smajlících. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    A co o reloadu stránky po odeslání příspěvku?
  • jedna otázka: čo znamená v nastaveniach možnosť "upozorniť ak niekto napíše na moju zeď".... čo je moja zeď? diky
    To znamená že tě Alek osobně přijede upozornit že ti nějací grázlové počmárali barák :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 4. listopadu 2012
    Alek skončí ako Jon z toho opisu diania DwD na Amazone (neviem, kde je ten link)

    Divocí v mé polívce, Divocí v mém nočníku, Divocí jsou všude!!!

    :D Walls and reloads and smiles everywhere!!!!

    Smajlík s Zdí, ktorý sa reloaduje :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: bububúúúú Pekné sny Alek :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Já říkala, že s těmi smajlíky to tady bude vypadat jak na mimibazaru...
  • No a povedz, ze na mimibazar nechodis :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jen když mi někdo hodí odkaz na extra výživnou diskuzi ;o)
  • Diskusie necitam, ale mam tam oblubenych asi 5 receptov :)
  • :P vietečo, sledovať vaše trápenia to je.... užasné.. a ja mám otázku na Aleka: Keď toto je Zeď kde je hrad?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Sledovat naše trápení bys fakt nechtěl.
  • no hrad by mohla být ta webová část :-)
  • paulczpaulcz zima se blíží
    Takže bohužel nemám jinou možnost, než vyresetovat všem nastavení IF knih :( -- aby ten plugin fungoval správně, zato jsem si téměř jist, že už tam nemám žádnou chybu.
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 6. listopadu 2012
    Takže nastavení IF knih se přesunulo, nyní ho najdete v profilu > Upravit Profil > v postraním panelu vyberete možnost "Ice & Fire nastavení". Nebo taky na odkaze http://www.icefire.cz/forum/profile/icefire

    Pokud narazíte na nějakou chybu, hlašte klidně sem ;).
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Nazdar všichni. Měl sem - a mám - problémy s připojením na tento ultrahustovymakaný web a navíc ho na phonu nerozjedu :'-( ale sem tam se sem stavím, nebudu však tak hustodémonsky debatovat jako v minulosti. Mám Vás všechny rád, na face (benji stark) i na googlu (benji juliš) mně najdete a prostě :applause: pro vás všechny...
    Winter is coming
    Benji Stark, nyní Benji 8-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.