Nejoblibenejsi rod

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování

Sestavil jsem si žebříček mne nejvice sympatickych rodu. Jak jste na tom vy?

1. Starkove

2. Martellove

3. Lannisterove

4. Targaryenove

5. Baratheonove

6-7. Arrynove, Tullyove

8. Tyrellove

9. Greyjoyove

_______________________

Slys mne rvat

11011121315

Komentáře

  • @svoa00
    no já jim přeji to nejlepší ale nikdo jiný krom Rickona jako dědic tam není i kdyby třeba Sansa pochopila Hru o trůny atd. tak by její děti nebyli Starkové (ale ta se podle mě nakonec stane královnou, protože ona bude nakonec pro Cersei ta mladší a krásnější co jí vše vezme)
    spíš by z Rickona mohl vyrůst pravý král Severu tvrdej, dobyvačnej, divokej nemyslím si že by mu Oša dovolila krutost a nemyslím že na zamrzlém Skagosu by pro ni nebo pro slabošství byl prostor - pro slabošství určitě ne potom co si prošel
    ale prosím napiš co od nich čekáš víc rád si zlepším očekávání ať mám o co přijít :)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    svoa00 napsal(a):

    @_Já_ Jenom bych podotkla, ať ohledně Starků a severu nemáš moc vysoká očekávání. Jediný smysl existence Rickona je v tom, že je poslední naděje rodu, ale to neznamená, že jeho návrat na Zimohrad uvidíme, i kdyby to k tomu směřovalo. A i kdyby ano, tak malý kluk plný hněvu, který přišel o rodinu, a kolem něj kupa hamižných šlechticů není zrovna happy end. Když se nad tím zamyslíš, s tímhle základem by z něj úplně v klidu mohla vyrůst slabošská loutka nebo někdo, komu by krutost mohli i Boltonové závidět.

    Pokud vím Jojen měl zelený sen, a říkal něco v tom smyslu, že se Starkové vrátí a Zimohrad bude obnoven.(bylo to v Bouři)

  • @Achileus
    Jo, jo jediná věta a naděje celé Hry o trůny
    "Vlci se vrátí, já to viděl." ... nebo tak nějak :D
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    _Já_ napsal(a):

    @Achileus
    Jo, jo jediná věta a naděje celé Hry o trůny
    "Vlci se vrátí, já to viděl." ... nebo tak nějak :D

    Samozřejmě, že se vlci vrátí, jistota, že se vlci vrátí je stejná, jakože se Tyrion setká s Dany

  • Achileus napsal(a):

    _Já_ napsal(a):

    @Achileus
    Jo, jo jediná věta a naděje celé Hry o trůny
    "Vlci se vrátí, já to viděl." ... nebo tak nějak :D

    Samozřejmě, že se vlci vrátí, jistota, že se vlci vrátí je stejná, jakože se Tyrion setká s Dany

    právě jsi naznačil, že se vlci nevrátí :D

  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    _Já_ napsal(a):


    Achileus napsal(a):

    _Já_ napsal(a):

    @Achileus
    Jo, jo jediná věta a naděje celé Hry o trůny
    "Vlci se vrátí, já to viděl." ... nebo tak nějak :D

    Samozřejmě, že se vlci vrátí, jistota, že se vlci vrátí je stejná, jakože se Tyrion setká s Dany

    právě jsi naznačil, že se vlci nevrátí :D


    Vrátí Martin sám několikrát řekl, že se Tyrion s Daenery setká

  • @Achileus
    sakra to jsem nevěděl, kazíš mi teorii že Tyrion brzy umře a Dany v zoufalství nad Meereenem popadne Drogona a odletí za Jonem bránit zeď

    jasně že se vlci vrátí, Martin si tam nechává cestičku už dlouho, myslím, že na to, aby to nakonec se Starkama neskončilo aspoń trochu dobře, ani on nemá, jen nás straší abychom mu to nevěřili :D
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    _Já_ napsal(a):

    @Achileus
    sakra to jsem nevěděl, kazíš mi teorii že Tyrion brzy umře a Dany v zoufalství nad Meereenem popadne Drogona a odletí za Jonem bránit zeď

    jasně že se vlci vrátí, Martin si tam nechává cestičku už dlouho, myslím, že na to, aby to nakonec se Starkama neskončilo aspoń trochu dobře, ani on nemá, jen nás straší abychom mu to nevěřili :D

    Tyrion neumře, je to Georgova oblíbená postava, kolikrát už mohl umřít a pořád nic, Skřet se jako jeden z mála dožije finále, většinu Lannisterů Martin vyzabíjí, aby se Tyrion mohl vrátit a obnovit slávu rodu

    :-D. Starky nevyhubí, pořád má v ruce tři karty Stark Jona, Sansu a Rickona
  • @Achileus
    hej co Arya?
    Jon je Targaryen (promiňte mi to to ale já to beru jako fakt - Modrá růže z ve zdi z ledu)
    Sansa bude hrát hru
    a Rickon bude vládnout
    neboj s tím že Starky nevyhubí souhlasím a plně v to doufám!
    právě proto že je Tyrion oblíbenec si myslím že umře ...nezapomínej na Quentyna
  • @Achileus
    :D shodneme se, že se neshodneme :D
    uvidíme s čím přijde Nevada
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    _Já_ napsal(a):

    @Achileus
    :D shodneme se, že se neshodneme :D
    uvidíme s čím přijde Nevada

    Víme, že nic nevíme

    :-D
  • @_Já_ Aryu nezabije taky protože
    to slíbil manželce
    , navíc je to jeho druhá nejoblíbenější postava hned po Tyrionovi, někde prohlašoval že jejich kapitoly mu jdou nejlépe a píše je nejraději.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Everett_Young napsal(a):

    @_Já_ Aryu nezabije taky protože

    to slíbil manželce
    , navíc je to jeho druhá nejoblíbenější postava hned po Tyrionovi, někde prohlašoval že jejich kapitoly mu jdou nejlépe a píše je nejraději.
    Na druhou stranu Neda a Robba měl taky rád...

  • @Achileus viz spoiler.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Everett_Young napsal(a):

    @Achileus viz spoiler.

    No spoléhat na, to že Martin někoho nezabije, je stejné jako hrát ruskou ruletu

  • No, to, že měl Jojen zelený sen zas tak moc neznamená, pokud jej neumíme číst. A jde jej de facto číst dvojím způsobem - Na Zimohrad se vrátí vlci... buď jej Starkové obnoví, nebo zapadá sněhem a chátrající ruinu budou obývat jen lesní tvorové (třeba takový vlci by si zdejších "umělých jeskyní" jistě užili...). :o). Tak jako tak bude mít Jojen pravdu.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Jay napsal(a):

    No, to, že měl Jojen zelený sen zas tak moc neznamená, pokud jej neumíme číst. A jde jej de facto číst dvojím způsobem - Na Zimohrad se vrátí vlci... buď jej Starkové obnoví, nebo zapadá sněhem a chátrající ruinu budou obývat jen lesní tvorové (třeba takový vlci by si zdejších "umělých jeskyní" jistě užili...). :o). Tak jako tak bude mít Jojen pravdu.

    Jojen říkal, že Zimohrad bude obnoven, divocí vlci by ho asi těžko znovu postavili
  • Aby jste se nedivily z kterých stran to přijde. Třeba se Starkové na Zimohrad vrátí tak, že Arya v braavoských nevěstincích zjistí, že je lesba, že se nikdy nevdá, ale přemůže se kvůli pokrevní linii a nechá si udělat Sněha, nebo dva Sněhy, a přijme je za vlastní, čimž z nich udělá Starky...a rod pokračuje!
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny

    Aby jste se nedivily z kterých stran to přijde. Třeba se Starkové na Zimohrad vrátí tak, že Arya v braavoských nevěstincích zjistí, že je lesba, že se nikdy nevdá, ale přemůže se kvůli pokrevní linii a nechá si udělat Sněha, nebo dva Sněhy, a přijme je za vlastní, čimž z nich udělá Starky...a rod pokračuje!

    Nechci do toho kafrat, ale nemají kluci v nástupnictví na Zimohrad přednost?

  • @Achileus: Máš tisíc a jeden výklad... byl znovupostaven Sansou na Eyrie, obnoven byl narychlo Boltony, vrácen do původního stavu (před Brana Stavitele) může být působením přírody...
    Já celkem chci happy end, ale bojím se, že Martin si nechává příliš volných cest, jak splnit.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Jay napsal(a):

    @Achileus: Máš tisíc a jeden výklad... byl znovupostaven Sansou na Eyrie, obnoven byl narychlo Boltony, vrácen do původního stavu (před Brana Stavitele) může být působením přírody...
    Já celkem chci happy end, ale bojím se, že Martin si nechává příliš volných cest, jak splnit.

    Zimohrad bude obnoven, v tomhle doufám v Mistrovu velkodušnost

  • Doufat můžem,... naděje umírá poslední. Tj. až po postedním Starkovi... :o)
  • Achileus napsal(a):

    Nechci do toho kafrat, ale nemají kluci v nástupnictví na Zimohrad přednost?

    Mrtví kucí ne... ;-)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny

    Achileus napsal(a):

    Nechci do toho kafrat, ale nemají kluci v nástupnictví na Zimohrad přednost?

    Mrtví kucí ne... ;-)
    Pokud je mi známo Rickon je živ a zdráv

  • Achileus napsal(a):

    Pokud je mi známo Rickon je živ a zdráv

    No zatím jo, ale co ty víš kdy, kde kdo a jak zařve.
    :-k
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Achileus To ale nie je známo mnohým západniarom
  • Lidi Zimohrad bude postaven a Starkové se na něj vrátí, jiný výklad je dle mého názoru blbost
    už tady občas vymýšlíme pěkný hovadiny :D

    Everette, já doufám, že už přežijí prakticky všichni Starkové myslím, že byl účel zbavit se poloviny z nich na začátku (té která nemá do budoucna úkol) vystrašit čtenáře a teď se bavit jak se bojí
    ale každý z nich teď už má účel, takže bych tipl maximálně jednu smrt
    Bran - zelenověštectví
    Arya - vraždění dle seznamu
    Sansa - politika, zabití Malíčka
    Rickon - dědic Severu
    jak to tak vidím tak jedině by mohl na konci boje s jinými zařvat Bran, ale někdo zas přece zbýt musí, ne? ;)
  • @_Já_ : Malíčka mi nech žít a Arye dej nějaký vyšší cíl ;-)
  • Arya půjde vraždit do Přístaviště Malíček je pro Sansu ;)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    _Já_ napsal(a):

    Arya půjde vraždit do Přístaviště Malíček je pro Sansu ;)

    Jo, ten moment až se Malíček rozplácne o zem

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.