TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
Hra o trůny se chystá do vysílání na jaře roku 2011. Jaká bude její konkurence? Poradí si HBO s vycházející hvězdou na produkčním poli stanicí Starz a jejími projekty Spartacus, Pillars of the Earth a zejména pak fantasy Camelot? V pozadí bude jistě číhat i projekt od tvůrců Tudorovců Borgias. Nebo bude největším oříškem sesterský projekt Boardwalk Empire? Či překvapí někdo jiný?



Vím, některé seriály se časově přímo nepotkají, ale to nemůže diskuzi nijak škodit a to tu tu jde hlavně. Takže se nenechte omezovat těmihle mými žblepty. :-)
1231232234236237361

Komentáře

  • upraveno 2. března 2015
    @brbr čím vlastně končila třetí série?
    Byla to ta série, kde jel Mike sólo v nějaké jiné firmě? :D mám v tom zmatek.

    Je to Suits, kde mají ty série tak divně rozpůlené? :-k nemůžu se v tom pak vždycky vyznat a nevím, kde jsem skončila.
  • upraveno 2. března 2015
    @Dreamer
    Jo, tak divně to půlí, ale to třeba Mad Men taky. V první půlce čtvrté serie
    je Mike mimo Pearson- Specter.
    Ale musela jsem použit wiki, mám v tom hokej.
  • @brbr díky, už se mi podařilo dopátrat, jakým dílem začít :)
  • Suits 4x15: co to sakra...to nééé!
  • @Dreamer Jak říkám, doufám, že pokračování si nechají na poslední díl poslední serie.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Dreamer napsal(a):


    Je to Suits, kde mají ty série tak divně rozpůlené? :-k nemůžu se v tom pak vždycky vyznat a nevím, kde jsem skončila.

    Na to je skvělé myepisodes.com. Po zaregistrování si můžeš přidat seriály do seznamu a ono tě to upozorní na nově odvysílanou epizodu a zároveň budeš mít přehled, co jsi viděla naposled (pokud po zhlédnutí klikneš na "seen").
  • @Dreamer Poslední díl Suits 8-O :wall: :wall: Uznávám, že je to relativně dobré řešení, ale nějak si to vůbec neumím představit v praxi.
  • nejak sa neviem dokopať k justified, zostal som po prvej epizode (poslednej sezony), skúsil som agentu Carter, ale až také úžasné mi to neprišlo. Veľmi ma potešil Bosch. trochu variant True Detective, ale v dobrom. No a house of cards zatiaľ fajn. putin je zaujímavý :)
  • @sarven Chcela som skusit Boscha, len sa bojim, ze sa mi to nebude vobec pacit, kedze po precitani knih mam uz aky taky obraz :). Poznas knihy?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 10. března 2015
    @sarven A přitom je Justified skvělý. Sice by mohlo být méně Avy, ale její role tam dává smysl. Jinak paráda.

    Doporučila bych Forever, ale pro Tebe to bude asi moc obyčejná detektivka. Mně se to hodně líbí. Hrdina je sympatický, šarmantní a sype dobré hlášky. Rozhovory mezi ním a jeho spolubydlícím plné sarkasmu mě vždycky baví. Hlavní ženská postava je (pro mě po dlouhé době) uvěřitelná coby policajtka. I otravný kolega hlavního hrdiny je otravný v mezích snesitelnosti a poměrně vtipný.

    A nezkoušel jsi třeba Fortitude? Zatím jsem neviděla, ale ohlasy to má v celku slušné.
  • @Nevada Jéé, já jsem myslela, že jsem jediný divák Forever, vzhledem k nízkým číslům sledovanosti :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @brbr Já začínala sice o pár měsíců později, ale pak jsem to rychle dohnala. Trochu jsem se bála, že to bude na jedno brdo jako New Amsterdam, naštěstí to zatím drží. Jen z Adamovy linky se dalo vytěžit víc. Snad si ho šetří na pořádné finále.
  • @Nevada Já jsem taky začínala až po několika dílech. Pevně doufám, že se nedá dohromady s policajtkou, to by bylo hrozné klišé.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Já myslím, že ne. Hlavně by to působilo divně,
    když si dali tolik práce vykreslit jaké trauma si oba nesou ze ztráty předchozího partnera.
    Jestli je dají dohromady, tak po několika letech/sériích. A to nehrozí, protože seriál nakonec stejně zaříznou :)
  • @brbr Prave vcera som pozerala poslednu cast Suits a dnes rano mi volali z Generalnej prokuratury, ze ci pristupim na dohodu o vine a treste. Mam? :D. Som mu povedala, ze by som aj pristupila, ak by som vedela, o co ide :)
  • @Hildegarda Že by nějaký kostlivec ve skříni (možná i doslovně)? :twisted:
  • @Everett_Young Bohuzial, ja som tak bezuhonna osoba :oops:
    Napriklad vcera som sa citila strasne previnilo, ze som si listok na MHD cvakla az od druhej zastavky, lebo som v rychlosti nevedela najst po vreckach hodinovy listok, ale len 15 minutovy. Dlzka cesty bola asi 20 min, ale v 16.tej som to nevydrzala a vystupila skor :).
  • neviem prečo som pri justified ochladol, ale je jasné, že to dopozerám, dík za impulz. pozriem aj tie ďalšie.
  • čo znamená že forever je obyčajná kriminálka. v čom obyčajná? @nevada
  • Hildegarda napsal(a):

    @brbr Prave vcera som pozerala poslednu cast Suits a dnes rano mi volali z Generalnej prokuratury, ze ci pristupim na dohodu o vine a treste. Mam? :D. Som mu povedala, ze by som aj pristupila, ak by som vedela, o co ide :)

    Já Vás paní neznám a nikdy jsem o Vás neslyšela :-)

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @sarven Je to klasická "procedurálka", v tomhle případě něco jako Castle. Vím, že hledáš vždycky nějaký seriál, který má něco navíc, takže v tomhle základu by Tě to mohlo zklamat. Ale ta "omáčka" okolo je hodně dobrá a zábavná.
  • upraveno 16. března 2015
    Asi to s Vikingy zabalím :-? po čtvrté epizodě je to furt divný a ani jedna dějová linka mě nebaví.
  • Black Sails: má pocit, že ani tuto sezonu zlato z Urcy nebude.
  • @Dreamer Mě tam zaujala Legartha... opět. Jinak také moc důvodů nevidím, hlavně co zase vymýšlejí s Ragnarem.
  • @Everett_Young Lagertha se mi zdá trochu slepicovatí :D místy mi to připomíná spíš telenovelu a tu wtf část s tím čarodějem nebo co to bylo zač, si mohli klidně odpustit,
    smrt Siggy neměla v téhle fázi děje absolutně žádný smysl ani emocionální dopad, naprosto zbytečná a laciná snaha o zvrat. Už ta mimózní bitva na začátku série byla na hraně, jenže těch pitomostí je čím dál víc a začínám si jich při tom nudném ději celkem i všímat a to mě neba :)
  • @Dreamer
    Celá dějová linka kolem ragnarovi slepice a jejích kamarádek mi přijde naprosto idiotská, ale jsem zvědavý jak to nakonec dopadne mezi Ragnarem a Flokim, každopádně Ragnar mě tuhle sérii pěkně sere. Ale bitvy jak v prvním tak ve třetím díle byli naprosto idiotské ze strany Britů až jsem se divil.
  • Mne Vikinkove zajimaj hlavne proto, abych se dovedel, co vsechno se stane, aby nastala ta pocatecni situace z Crusader Kings II: Old gods:-)
    Jinak Vikingy povazuju za serial se suverene nejhorsim castingem na predstavitele hlavni postavy. Ale predpokladam, ze to uz od zdejsiho kritickeho publika na nektery z predchozich 280 stran zaznelo:-)

    A co House of Cards, sledovali jste?
  • Mně představitel Ragnara sedí i jeho ztvárnění postavy :) i když tuhle sérii je tak nějak nevýrazný, ostatně jako asi všichni.
  • upraveno 17. března 2015
    Community 6x01, 6x02
    Možno je to iba dlhým absťákom, ale VÝBORNÉ prvé dve epizódy. Ak si udržia takúto laťku, začnem veriť v siedmu sériu, alebo aspoň povestný film. :)
    Six Seasons And A Movie!
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.