Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1252253255257258581

Komentáře

  • Můj notebook odešel do věcných lovišť, takže nic delšího už nevyplodim. Částečně souhlasím s @Mellien ale není to úplně stoprocentní řešení.
  • To určitě není.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Mellien No, samozřejmě, to je řešení. Nicméně už vidím ty davy protestujících sluníčkářů jak omezuješ lidská práva a podobné kecy.
  • @Everett_Young Jo, to je problém, bohužel s těmito lidmi se nedá nic dělat. To je slušně řečeno nákaza moderní západní společnosti. "V každém je dobro. Každá má stejnou šanci a zlaté srdce" Blbost. Totální.
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    @Everett_Young Takovy nazor ma vetsina lidi. Problem je s implementaci.

    @Mellien Viza vyresi jenom nove imigranty, co s temi, co uz tu jsou?
  • @Vena K tomu jsem se nevyjdařoval, protože to je problém Francie, která na tohle nemyslela a dost možná ani teď nemyslí... já jsem to napsal jako řešení pro státy, která tyto problémy nechtějí, nebo pokud jim chtějí do budoucna zabránit. Co s lidmi, kteří už tam jsou? No, dobrá otázka. Já opravdu nevím. Co s nimi? Nic moc.
  • @Vena no právě, to je na dlouhé lokte :) nám se nedaří ochočit etnikum, které na našem území žije desítky, stovky let? A furt se u nás zavírají oči a přejmenovávají speciální školy a odbory, ale výsledky jsou nulové.
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    @Mellien Jo, je to v podstate stejny jak s ciganama. Jinak vicemene souhlasim s tvrdsi imigracni politikou.

    @Dreamer Presne tak. Pritom mi prijde, ze hodne problemu by mohlo byt vyreseno, kdyby jsme k nim pristupovali jako k sobe rovnym, coz ale bohuzel neni politicky korektni.
  • @Vena no ano, boj o rovnoprávnost se nám trošku zvrhnul a sami se bojíme pravidel, která jsme si určili.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 7. ledna 2015
  • @Nevada to co jsem napsal na konci nebylo myšleno tak jak jsi to vzala měl jsem to hodit do uvozovek a když tu srovnáváš genocidu židů z minulého století tak si myslým že je to naprosto rozdílná věc nebo mě oprav ale nějak si nevybajuju že by židé vyhrožovali "nevěřícím" totalním vyhlazením
  • On je na jednu stranu problém, kolik přizpůsobení je vlastně dost. Musí snad přistěhovalec mluvit jazykem nové země i u sebe doma?

    Každopádně Evropa potřebuje tvrdší imigrační politiku - aspoň na úrovni Spojených států a Kanady (ani byste nevěřili, čím si prošel můj bratranec, aby dostal v Kanadě trvalý pobyt). Mít krvácející srdíčko je pěkná věc, ale on je důvod, proč utečenci z muslimských zemí míří do Evropy a ne do Emirátů nebo Jordánska. Mít status běžence neznamená vstupenku do Evropy, třeba Syřan přestává být běžencem, když překročí turecké hranice a Turecko mu poskytne základní pomoc. Evropa má pomáhat zvládat Turecku dočasně zvládat příliv běženců, ne si hrát na Matku Terezu a poslouchat řvaní zastánců lidských práv o "pevnosti Evropa". Pokud to tihle lidumilové myslí vážně, tak ať jednou bojovat za práva menšin a multikulturalismus právě do muslimských zemí.

    Jinak u tohohle případu čekám, že pár dní uvidíme samé odsuzovačné zprávy, jak odporný čin se stal, následované brzy odsuzovačnými zprávami na adresu nějakých protimuslimských demonstrantů. Já teda nechci být prorok, jak na výbuchy násilí ze strany muslimů i majority (tady si tipnu, že brzy poteče nějaká muslimská krev ve Švédsku) si budeme muset zvyknout. My v Česku máme aspoň štěstí, že nemusíme řešit, že v malých částech země se fakticky praktikuje právo šaría a muslimské holky se z "prázdnin" v Africe vracejí obřezané (jako v Británii) nebo vraždy mladých ženských z rodinné "cti" (jako v Německu).
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 7. ledna 2015
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • @svoa00 to samozřejmě nejde, ale co třeba utnout dávky, pokud děcko kašle na školu? Ale tak jednoduché to hádám nebude :) rodiče by taky mohli povinně naběhnout do večerní školy, když už jsme u toho, třeba by se jich to alespoň letmo dotklo :D
  • @Gepeto Nevím, co meleš, ale imigrační politika není porušování svobody, to je na každém státu ;) Stejně jako to má např. Kanada atd...
  • @Gepeto boha, Putina už ne prosím :D toho do toho netahej. To už je teď příliš velké klišé.
  • Když nevíš co by, stačí vytáhnout Putina a Amíky co mlátí černochy :D :D
  • @Mellien Americké policajty, co zabíjí černochy.
  • Tak Putin zase střílí medvědy...
  • upraveno 7. ledna 2015
    -
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • V celém tom komentáři? :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Mellien V kterém, je jich více. Když už se připojuješ k obvinění, buď konkrétní :)
  • V tom posledním? Nedělej hlupáka :P
  • VenaVena Stannis the Mannis!!!
    upraveno 8. ledna 2015
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.