The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire

upraveno 26. dubna 2013 v Svět ledu a ohně
imageThe World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire

Podle posledních informací by měla vyjít 5. listopadu 2013 (Amazon.com uvádí dokonce 29. října) a měla by čítat 288 stran. Na internetu se již objevily první ukázky z knihy:

Read the full story here


178101213

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 6. listopadu 2014
    @Jay No nevím jak moc se zrovna tomuhle dá věřit. Ale třeba Baelor I je tam také označen za živého :-k
    Ten člověk co to dělal na tom stále pracuje.

    Tady nějaký jeho komentář k tomu:
    Some clarifications on the tree and anything of note I feel I need to comment on or explain is here -
    All marriages are included, offspring-producing or not. Mistresses are only included if they produce children.
    All children are in correct birth order when it is known, unless otherwise stated.
    I include cradle-deaths and deaths in infancy.
    I do not include any stillborn births, other than when they were named (Visenya Targaryen, Rhaego).
    Jon Snow is dead. That's not to say he won't be back after a warging adventure though.
    R+L=J is taken for granted at this stage.
    Brynden Rivers is alive, as his identity is pretty much confirmed.
    Benjen Stark is alive - I live in hope!
  • Jay napsal(a):

    @Montezuma3: Takže Jon už je definitivně a nezvratně potvrzený? 8-O
    (Jako syn L&R)
    A Jon psaný mrtvý, strýc Benjen živý a Bloodraven též? No, zajímavé.

    to nemůže být pravda, jak si to můžou dovolit takhle natvrdo napsat?! 8-O
  • @Montezuma3: Baelora jsem si nevšiml, ten je vtipný...
    Jinak jo, ty popisy to vysvětlují (až na to, že Jon se nevrátí po wargovacím tripu, ale po zásahu Rudé ženy...)
  • Nevím proč by se Jon měl odněkud vracet, nikde není psáno (v Písni), že je mrtvý.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Montezuma3 Keď sa na to pozrieš zmenšene, vyzerá to ako drak :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Gepeto A na zádech mu sedí Starkové
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Montezuma3 A pod ním je mŕtva Daenerys a uškvarená Cersei :D Všimni si tú drobnú bodku dole... Celá uškvarená Cersei :D
  • našli ste v tom rodokmeni niekto Brienne? Chcel som sa na niečo pozrieť, ale neviem či som úplne slepý, ale proste ju tam nevidím.

    ... celkom pobavil/zaujal fakt, že Egg je pradedko Roberta, Stannisa a Renlyho. Alebo napríklad, že Rohhane (Rudá Vdova) je Tywinova babička :wall:
  • @nevada
    takú antracitovú povedal by som. pozri na moj FB profil mam to ako cover. myslím, že us.

    čo sa týka jona, tak WoIF je písaný akože v čase vládnutia kráľa Tomena, s daným stavom vedomostí. čiže jon je zaznačený ako bastard Eddarda.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak to je ta britská. Hm, na propagačních fotkách vypadala modřeji.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 10. listopadu 2014
    Na webu Talpressu je anketa, ve které můžete zvolit barvu obálky Světa ledu a ohně.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 10. listopadu 2014
    Nechť vás při rozhodování provází sílá, moudrost a čistá mysl.
    image
    image

    (Ty nálepky na tom snad nebudou)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Tá dole je anglická?
  • @Gepeto hore USA dole UK, ak podržíš myšku nad obrázkom tajomstvo sa ti odhalí
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @JoeGyry :D Ahá. Nenapadlo mi, že to bude mať alt popisok...
  • Mám UK obálku, spokojenost největší (ta US mi až moc připomíná Neverending Story). Nálepka na tom byla, ale dala se lehce sloupnout. :-)
  • Mně se líbí moje US obálka, má skoro kožený vzhled, a to se mi u takové "kroniky" moc líbí :-)
  • upraveno 14. listopadu 2014
    @DanielSvatoš jsou :-) na tom úplně vpravo je Barristan Selmy a Maelys the Monstrous, podle tý věci na krku je jasný, proč je Monstrous
  • No tak je jasno, objednám origoš, protože tu americkou obálku nechci. Proč se můj vkus vždycky liší od většiny? :-)
  • @alek když jsem hlasoval, byl stav asi 7:8 pro britskou, kolik to nakonec skončilo?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Americká vede o cca 70 hlasů a 20 %.
    Britská měla dlouho lehkou převahu, ale po vyjádření Talpressu, že ta obálka není modrá, ale černošedá, a že už se jim nelíbí, se hlasování prudce změnilo.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    56% 37% pre americkú
  • @Nevada Hmm.... ta americká se mi taky nelíbí, ale měnit si stokrát manuálně IP adresu abych mohl hlasování zvrátit se mi nechce. Asi si koupím české vydání a někde si seženu britskou obálku.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    prý se jim nelíbí hmm. Jen jestli to není tím že by ji museli dokoupit, kdežto tu americkou už mají hotovou.
  • Mám doma tu americkou oranžovou a je NÁDHERNÁ.
    Ale preferovala bych pravou kůži i bych si doplatila...
  • TergasTergas Ten, který schází z kopců
    Teda ten rodokmen je parádní, takových jmen. Netušil jsem že Eddard je Stark ze strany obou rodičů a jeho pradědové byli bratři :D
  • Nezveřejnili už možné datum českého překladu?

    Jinak americká obálka se mi líbí víc a souhlasím s @Phoebea ,také bych si připlatil za koženou :)
  • @TheWhiteWalker S tím souhlasím, klidně bych za to ty peníze dal, ale nelíbí se mi ta imitace :-(
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.