Nejoblibenejsi rod

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování
18911131416

Komentáře

  • @Achileus Tak to jo :D tak v domě (hradu) hrůzy by při delším pobytu nejspíš zešílel každý :D
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
  • @Achileus Černá ryba je jediný Tully kterého nemám chuť podřezat, jediné čím mě trochu vytočil bylo to jak se navážel do Jaimeho před branami Řekotočí... to jak jím opovrhuje, jak ho nenazývá zbabělcem ale mrzákem... ale jinak mi nevadil, narozdíl od ostatních Tullyů. Jinak mám otázku, kdo by podle vás vyhrál? Jaime s oběma rukama nebo Brynden? Mě Brynden přijde že by se králokatovi klidně mohl rovnat.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @JoffreyWater Martin prohlašoval že Jaime byl nejlepší šermíř jakého západozemí kdy vidělo a že v rovném souboji by rozsekal i Aragorna nebo kohokoliv dalšího. Ale trošku se obávám, že nejlepší šermíř (s mečem) nerovná se nejlepší zabiják. Ale Bryndena by asi zabil celkem bez problémů. Pokud by se Jaimemu mohl někdo rovnat, pak Oberyn nezaslepený pomstou. To by byl teprve zajímavý souboj.
  • @Everett_Young Taky si myslím že fight Oberyn vs. Jaime by byl epičtější než Oberyn vs. Mountain. Ale myslím že Jaimemu by se mohlo rovnat víc lidí. Syrio Forell, Gregor Clegane, Sandor Clegane, GreatJon, spousta divokých(dobře vyzbrojených), Qhorin Halfhand, Loras Tyrell, Victarion Greyjoy, možná by se našli i další. Ale také bych chtěl vidět fight Syrio Forell vs. Hora a GreatJon vs. Hora.
    Jinak k těm nejoblíbenějším rodům, můj nejoblíbenější rod jsou divocí :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. srpna 2014
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @flanker.27 ale to nevysvětlíš :-)
  • Lannisteři jsou prostě lepší než Starkové. Podívejme se na to takhle, kdo by byl lepší král, Tywin nebo Ned? Rozhodně Tywin.
  • Nebo jesště spíš, kdo byl lepší pobočník, Ned nebo Tywin? Rozhodně Tywin.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. srpna 2014
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Gepeto nic není černobílé, ono hajzlové jsou na severu (Boltonové) v říčních krajinách (Freyové) na západě (Hora) a takhle by se dalo pokračovat do alelůja
  • @Gepeto Ned by možná nevypaloval vesnice, ale politicky by ho dokázal zničit kdokoliv, Tywina ne.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Achileus Čo je pointou úplne niekde mimo.

    1) Poukazoval som na to, že väčšina negatív Starkov bola spôsobená Lannistermi, teda objektívne nie sú "najlepší"

    2) Poukázal som na vážny logický nedostatok v tom výpočte

    3) Sám som napísal, že nič nie je čiernobiele (asi si to nečítal pozorne), ale že ten základ DVOCH HLAVNÝCH RODOV (nie krajín, ale rodov, takže neviem, čo s tým majú spoločné Boltonovia a Hora a už vôbec nie, čo s tým majú spoločné Riečne krajiny) je dobro a zlo, ktoré bolo až neskôr kresané

    Takže nechápem, čo má tento mne známy poznatok spoločný s tým textom vyššie.

    @JoffreyWater Aha, a to činí rod Lannisterov lepšími než sú Starkovia :-k Asi sa bavíme o dvoch rozličných veciach.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 16. srpna 2014
    Jako mistra našeptávačů bych si vybral Gregora Clegana. Každému kdo by intrikoval proti mě by něco pošeptal obou ručním mečem :twisted:
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    upraveno 16. srpna 2014
  • @Achileus Přesně tak, on člověk kterého vochčije každý debil asi nebude moc dobrý král ani pobočník, ale to vysvětluj tady těm vepřohlavám.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ned jako jediný dokázal říct Robertovi pravdu. Občas byste při čtení mohli otevřít oči a zapojit uvažování a ne jen slintat nad šmejdy jako jsou Tywin a jemu podobní.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • @Nevada No, pravdu o původu královských dětí mu neřekl.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @JoffreyWater No, k tomu nedostal příležitost, i když chtěl, protože Robert byl na lovu mimo město a Cersei ho pro jistotu nechala zabít.
  • @Nevada Vždyť mu to mohl říct na jeho smrtelném loži, ale neřekl mu to.
  • @Nevada „Roberte...“ Joffrey není tvuj syn, chtelo se mu ríci, ale ta slova z
    nej ne a ne vyjít. Do Robertova obliceje bylo vepsáno príliš mnoho
    agónie, než aby mu mohl ubližovat ješte víc. Ned tedy sklonil
    hlavu a psal dál, ale tam, kde král rekl „muj syn Joffrey“, napsal
    místo toho „muj dedic“. Ta malá lest mu navodila pocit podlosti a
    necestného jednání. Lži, které ríkáme pro lásku, pomyslel si. At
    mne bohové odpustí. „Co ješte chceš, abych napsal?“
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 16. srpna 2014
    @JoffreyWater no, tak to by si vážně pomohl =D

    "Hele, kámo, já vim že už ti to je jedno, protože za chvíli budeš stejně tuhej, ale asi bys měl vědět jak na hovno život si měl. Ségra tě nesnášela, stará ti zahejbala s vlastnim bráchou a pak tě nechala odpravit vlastnim bratrancem, se kterym ti taky zahnula. Jo, a málem bych zapomněl, ta tvoje sadistická zrůdička vůbec neni tvoje, všichni ty malý parchantíci patřeji králokatovi. Jo, a všichni kolem to věděl a měli z tebe akorát prdel jakej seš debil. Jé, to je hodin, já už budu muset běžet, tak se tu měj, a ať to máš už za sebou..." - jo, vlastně se v tom ta geniálnost lannnisterů úplně vyjasňuje :wall:
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.