Nejoblibenejsi rod

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování

Sestavil jsem si žebříček mne nejvice sympatickych rodu. Jak jste na tom vy?

1. Starkove

2. Martellove

3. Lannisterove

4. Targaryenove

5. Baratheonove

6-7. Arrynove, Tullyove

8. Tyrellove

9. Greyjoyove

_______________________

Slys mne rvat

18911131416

Komentáře

  • @Achileus Tak to jo :D tak v domě (hradu) hrůzy by při delším pobytu nejspíš zešílel každý :D
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Everett_Young napsal(a):

    @JoffreyWater oni ti nepřijdou jako hrozní idioti, oni JSOU hrozní idioti.

    Černá ryba idiot není. Jinak nevím jestli si toho někdo všiml, ale na jednu dobrou postavu u jakéhokoliv rodu připadá jeden idiot, magor, sadista, nebo úchyl
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    JoffreyWater napsal(a):

    @Achileus Tak to jo :D tak v domě (hradu) hrůzy by při delším pobytu nejspíš zešílel každý :D

    No myslím si, že Ramsay tam jezdil spolu s Joffem na prázdniny :-D
  • @Achileus Černá ryba je jediný Tully kterého nemám chuť podřezat, jediné čím mě trochu vytočil bylo to jak se navážel do Jaimeho před branami Řekotočí... to jak jím opovrhuje, jak ho nenazývá zbabělcem ale mrzákem... ale jinak mi nevadil, narozdíl od ostatních Tullyů. Jinak mám otázku, kdo by podle vás vyhrál? Jaime s oběma rukama nebo Brynden? Mě Brynden přijde že by se králokatovi klidně mohl rovnat.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @JoffreyWater Martin prohlašoval že Jaime byl nejlepší šermíř jakého západozemí kdy vidělo a že v rovném souboji by rozsekal i Aragorna nebo kohokoliv dalšího. Ale trošku se obávám, že nejlepší šermíř (s mečem) nerovná se nejlepší zabiják. Ale Bryndena by asi zabil celkem bez problémů. Pokud by se Jaimemu mohl někdo rovnat, pak Oberyn nezaslepený pomstou. To by byl teprve zajímavý souboj.
  • @Everett_Young Taky si myslím že fight Oberyn vs. Jaime by byl epičtější než Oberyn vs. Mountain. Ale myslím že Jaimemu by se mohlo rovnat víc lidí. Syrio Forell, Gregor Clegane, Sandor Clegane, GreatJon, spousta divokých(dobře vyzbrojených), Qhorin Halfhand, Loras Tyrell, Victarion Greyjoy, možná by se našli i další. Ale také bych chtěl vidět fight Syrio Forell vs. Hora a GreatJon vs. Hora.
    Jinak k těm nejoblíbenějším rodům, můj nejoblíbenější rod jsou divocí :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 16. srpna 2014
    Tak mám rád Lannistery no, vadí ti na tom něco, to že fanoušci Starků ignorují, že Arya je magor na ntou je v poho, to že Sansa zradila vlastního otce je v poho, to že Robb Stark porušil slovo je v poho, ano Joffrey je magor to nepopírám (Ale kdo v Západozemí není)
    Malíček je sociopat, ale zároveň umí hrát Hru o trůny (Mimochodem jeden sociopat byl vazalem Starků)
    Ne, měj si rád koho chceš. Subjektivně, proti tomu žádná. Ale neporušuj vlastní pravidla, když už se snažíš tvářit, že na to chceš jít "objektivně".
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @flanker.27 ale to nevysvětlíš :-)
  • Lannisteři jsou prostě lepší než Starkové. Podívejme se na to takhle, kdo by byl lepší král, Tywin nebo Ned? Rozhodně Tywin.
  • Nebo jesště spíš, kdo byl lepší pobočník, Ned nebo Tywin? Rozhodně Tywin.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Achileus napsal(a):

    ...a jako jeden z mála se vyrovnal Varysovi a Malíčkovi

    =D Asi preto on skončil s šípom v bruchu a Varys s Malíčkom ešte žijú. Bol dobrý, priblížil sa im, ale rozhodne nevyrovnal.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Achileus napsal(a):


    Tak mám rád Lannistery no, vadí ti na tom něco, to že fanoušci Starků ignorují, že Arya je magor na ntou je v poho, to že Sansa zradila vlastního otce je v poho, to že Robb Stark porušil slovo je v poho, ano Joffrey je magor to nepopírám (Ale kdo v Západozemí není)
    Malíček je sociopat, ale zároveň umí hrát Hru o trůny (Mimochodem jeden sociopat byl vazalem Starků)

    Milujem tieto nedomyslené reči. Keby sa Starkovia nechali odrbať, sú najhorší. Keď sa nenechajú odrbať, sú najhorší. Áno, Arya je magorica. Ale prečo? Myslíš si, že ako Zimohradské dieťa bola taká? Nemyslíš, že keby nemenovaný Lannister nedal pred jej očami sťať jej otca, ona nemusela unikať pred magorom a potom ešte väčším magorom, ktorý by ju dal stiahnuť z kože, bola by v poriadku a možno by nikdy nikoho nezabila?

    Za väčšinu neduhov Starkov môžu Lannisterovia. Za väčšinu neduhov Lannisterov si môžu oni sami navzájom. Neberiem, že sa ti Lannisteri páčia, bola by to nuda keby všetci žrali len Starkov, ale sám autor Lannisterov napísal ako typický zlý pól a Starkov ako typicky dobrý pól.

    Nič nie je len čiernobiele. Starkovia mali v minulosti aj pekných dementov, Lannisteri majú medzi sebou mnohých sympaťákov (zdravíme Gennu) a vedia sa poučiť zo svojich chýb. Jaime sa naučil rozvúzovať uzly a Tyrion nikdy nebol čisto zlá postava. Takže nehovorím, že sú naozaj dobrí a zlí. Len hovorím, že v momente, kedy prichádzame do ságy, sú tak povrchovo vykreslení ako základ, až potom sa kryštalizuje. Práve preto vzniká ten problém, že ten zlý základ činí viacej zla. To nie je o preferenciách, to je proste základ, z ktorého sa potom vyšľachtil dej a ktorý potom ukázal, ako sa obe strany vyčistili a zakalili zároveň.

    Takže, žiaľ, nebyť Lannisterov, Starkovia sú možno stále "čistí". Krutý fakt, takže technicky sú na tom horšie. Je ale otázne, aký spôsobom hodnotíme hodnotu rodu. Starkovia majú štatisticky menej chladných monštier, to je prostý fakt. Nemajú ale toľko premýšľajúcich mozgov (hoc chladných, ale premýšľajúcich). Problém tvojho zoznamu, prečo sa nedá brať za adekvátny (až na konečné subjektívne vyjadrenie, s ktorým rodom sympatizuješ, čo je názor a ten ti brať nemienim) je, že manipulatívne u Starkov najskôr vypovieš dobré znaky a zneguješ ich zlými a u Lannisterov najskôr vypovieš dobré znaky a zpozitívniš ich dobrými. Keby si ich dal presne u oboch strán, vyjde to rovnako. Ak to chceš dať chronologicky, áno. Starkovia sú teraz tí zlí a Lannisteri dobrí. To preto lebo Starkovia začali ako dobrí, lenže kvôli Lannisterom nemali inú možnosť než vybrať si alternatívnu cestu a Lannisteri začali ako zlí, ale poučili sa. To je logický fail z tohto vychádzať, že Lannisteri sú tak tí dobrí.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. srpna 2014
    JoffreyWater napsal(a):

    Lannisteři jsou prostě lepší než Starkové. Podívejme se na to takhle, kdo by byl lepší král, Tywin nebo Ned? Rozhodně Tywin.

    Lepší kráľ? Keby ťa dal Tywin sťať pretože by sa mu to zrovna hodilo, asi by si takto nekecal. Akože to skončila tá dedinka, čo nemala s ich konflitkom nič spoločné, len ležala v Riverlands a Tywin ju dal Gregorom zničiť a uvariť v horúcej smole? Tá by asi bola radšej za Neda, čo by sa k niečomu takému neuchýlil.

    A ten logický fail Lannisteri sú lepší než Starkovia som práve vysvetľoval Artušovi hore.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Gepeto nic není černobílé, ono hajzlové jsou na severu (Boltonové) v říčních krajinách (Freyové) na západě (Hora) a takhle by se dalo pokračovat do alelůja
  • @Gepeto Ned by možná nevypaloval vesnice, ale politicky by ho dokázal zničit kdokoliv, Tywina ne.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Achileus Čo je pointou úplne niekde mimo.

    1) Poukazoval som na to, že väčšina negatív Starkov bola spôsobená Lannistermi, teda objektívne nie sú "najlepší"

    2) Poukázal som na vážny logický nedostatok v tom výpočte

    3) Sám som napísal, že nič nie je čiernobiele (asi si to nečítal pozorne), ale že ten základ DVOCH HLAVNÝCH RODOV (nie krajín, ale rodov, takže neviem, čo s tým majú spoločné Boltonovia a Hora a už vôbec nie, čo s tým majú spoločné Riečne krajiny) je dobro a zlo, ktoré bolo až neskôr kresané

    Takže nechápem, čo má tento mne známy poznatok spoločný s tým textom vyššie.

    @JoffreyWater Aha, a to činí rod Lannisterov lepšími než sú Starkovia :-k Asi sa bavíme o dvoch rozličných veciach.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    JoffreyWater napsal(a):

    Lannisteři jsou prostě lepší než Starkové. Podívejme se na to takhle, kdo by byl lepší král, Tywin nebo Ned? Rozhodně Tywin.

    Rozhodně Ned. To je přímo prototyp skvělého krále. A tím myslím krále jakožto vládce země.
    JoffreyWater napsal(a):

    Nebo jesště spíš, kdo byl lepší pobočník, Ned nebo Tywin? Rozhodně Tywin.

    Záleží na tom, kdo by byl na trůně. Ale i tak bych měla raději ve funkci pobočníka Neda a k němu mistra našeptávače, který bude schopný eliminovat intriky proti trůnu.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 16. srpna 2014
    Jako mistra našeptávačů bych si vybral Gregora Clegana. Každému kdo by intrikoval proti mě by něco pošeptal obou ručním mečem :twisted:
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Gepeto napsal(a):

    @Achileus Čo je pointou úplne niekde mimo.

    1) Poukazoval som na to, že väčšina negatív Starkov bola spôsobená Lannistermi, teda objektívne nie sú "najlepší"
    Takže všichni Lannisteři jsou hajzlové?

    2) Poukázal som na vážny logický nedostatok v tom výpočte

    3) Sám som napísal, že nič nie je čiernobiele (asi si to nečítal pozorne), ale že ten základ DVOCH HLAVNÝCH RODOV (nie krajín, ale rodov, takže neviem, čo s tým majú spoločné Boltonovia a Hora a už vôbec nie, čo s tým majú spoločné Riečne krajiny) je dobro a zlo, ktoré bolo až neskôr kresané

    Takže nechápem, čo má tento mne známy poznatok spoločný s tým textom vyššie.

    @JoffreyWater Aha, a to činí rod Lannisterov lepšími než sú Starkovia :-k Asi sa bavíme o dvoch rozličných veciach.

  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    upraveno 16. srpna 2014
    Nevada napsal(a):

    JoffreyWater napsal(a):

    Lannisteři jsou prostě lepší než Starkové. Podívejme se na to takhle, kdo by byl lepší král, Tywin nebo Ned? Rozhodně Tywin.

    Rozhodně Ned. To je přímo prototyp skvělého krále. A tím myslím krále jakožto vládce země.
    JoffreyWater napsal(a):

    Nebo jesště spíš, kdo byl lepší pobočník, Ned nebo Tywin? Rozhodně Tywin.

    Záleží na tom, kdo by byl na trůně. Ale i tak bych měla raději ve funkci pobočníka Neda a k němu mistra našeptávače, který bude schopný eliminovat intriky proti trůnu.
    Ned byl pobočník na houby, nedokázal říct Robertovi pravdu, nechal se přechcat Cersei.(K tomu aby byl člověk v Západozemí musí být s prominutím zmrd a to Ned není) a když si měl možnost zachránit krk, tím, že by se dohodl s Renlym a Tyrelly, tak vytrvale plkal co si o Stannisovi
  • @Achileus Přesně tak, on člověk kterého vochčije každý debil asi nebude moc dobrý král ani pobočník, ale to vysvětluj tady těm vepřohlavám.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    JoffreyWater napsal(a):

    @Achileus Přesně tak, on člověk kterého vochčije každý debil asi nebude moc dobrý král ani pobočník, ale to vysvětluj tady těm vepřohlavám.

    Budu jim to vysvětlovat dokud to nepochopí

    :-D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ned jako jediný dokázal říct Robertovi pravdu. Občas byste při čtení mohli otevřít oči a zapojit uvažování a ne jen slintat nad šmejdy jako jsou Tywin a jemu podobní.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Nevada napsal(a):

    Ned jako jediný dokázal říct Robertovi pravdu. Občas byste při čtení mohli otevřít oči a zapojit uvažování a ne jen slintat nad šmejdy jako jsou Tywin a jemu podobní.

    Tywin je dobrý politik (narozdíl od Neda, na kterého by stačilo v politice i mentálně zaostalé batole o inteligenci Kousáře) Spíš se mi zdá, že každý jsme četli něco jiného, ty tvrdíš jaký byl Ned báječný člověk, ale on to byl jenom pejsek, který štěkal jak mu Robert přikázal, jinak to jak se choval po Robertově smrti svědčí především o kolosální blbosti
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Achileus napsal(a):

    Nevada napsal(a):

    Ned jako jediný dokázal říct Robertovi pravdu. Občas byste při čtení mohli otevřít oči a zapojit uvažování a ne jen slintat nad šmejdy jako jsou Tywin a jemu podobní.

    Tywin je dobrý politik (narozdíl od Neda, na kterého by stačilo v politice i mentálně zaostalé batole o inteligenci Kousáře) Spíš se mi zdá, že každý jsme četli něco jiného, ty tvrdíš jaký byl Ned báječný člověk, ale on to byl jenom pejsek, který štěkal jak mu Robert přikázal, jinak to jak se choval po Robertově smrti svědčí především o kolosální blbosti
    Můžu se zeptat kolik je Ti let?
  • @Nevada No, pravdu o původu královských dětí mu neřekl.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @JoffreyWater No, k tomu nedostal příležitost, i když chtěl, protože Robert byl na lovu mimo město a Cersei ho pro jistotu nechala zabít.
  • @Nevada Vždyť mu to mohl říct na jeho smrtelném loži, ale neřekl mu to.
  • @Nevada „Roberte...“ Joffrey není tvuj syn, chtelo se mu ríci, ale ta slova z
    nej ne a ne vyjít. Do Robertova obliceje bylo vepsáno príliš mnoho
    agónie, než aby mu mohl ubližovat ješte víc. Ned tedy sklonil
    hlavu a psal dál, ale tam, kde král rekl „muj syn Joffrey“, napsal
    místo toho „muj dedic“. Ta malá lest mu navodila pocit podlosti a
    necestného jednání. Lži, které ríkáme pro lásku, pomyslel si. At
    mne bohové odpustí. „Co ješte chceš, abych napsal?“
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 16. srpna 2014
    @JoffreyWater no, tak to by si vážně pomohl =D

    "Hele, kámo, já vim že už ti to je jedno, protože za chvíli budeš stejně tuhej, ale asi bys měl vědět jak na hovno život si měl. Ségra tě nesnášela, stará ti zahejbala s vlastnim bráchou a pak tě nechala odpravit vlastnim bratrancem, se kterym ti taky zahnula. Jo, a málem bych zapomněl, ta tvoje sadistická zrůdička vůbec neni tvoje, všichni ty malý parchantíci patřeji králokatovi. Jo, a všichni kolem to věděl a měli z tebe akorát prdel jakej seš debil. Jé, to je hodin, já už budu muset běžet, tak se tu měj, a ať to máš už za sebou..." - jo, vlastně se v tom ta geniálnost lannnisterů úplně vyjasňuje :wall:
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.