Nejoblibenejsi rod

upraveno 6. listopadu 2010 v Akce a hlasování

Sestavil jsem si žebříček mne nejvice sympatickych rodu. Jak jste na tom vy?

1. Starkove

2. Martellove

3. Lannisterove

4. Targaryenove

5. Baratheonove

6-7. Arrynove, Tullyove

8. Tyrellove

9. Greyjoyove

_______________________

Slys mne rvat

17810121316

Komentáře

  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Mikjan napsal(a):

    @Slenjoy Cersei bezesporu nejhorší hráčka je. Řekni mi, jestli vůbec kdy udělala něco aspoň trochu inteligentního. Na Kevana jsem zapomněl, ale ten vážně moc prostoru neměl (celej život poslouchal brášku na slovo, pak trpěl pod Cersei a v tom týdnu (mezi Cerseiným uvězněním a jeho vraždou) toho moc udělat nestih
    A čím podle tebe Tywin hraje tak superúžasně? Tím že nechal vyvraždit dva vazalské rody a oslabil tak vazalskou armádu? Tím, že zařídil Rudou svatbu? Hoster držel své vazaly taky pěkně nakrátko, takže ani Freyové proti němu za jeho vlády nezasáhli (kromě opoždění v bitvě na Trojzubci)
    Balon bezpochyby hráč je. Už tím, jak vymyslel superpřekvapivý a superchytrý útok na sever místo na Lannisport, nebo jak se snažil prosadit Ašu jako svou nástupkyni.
    Co ty víš, kdo to vymyslel? Já z toho pochopil, že ten plán vymýšleli společně, a Viserys na něj byl patřičně hrdý

    Tywin byl geniální v tom, že hrát uměl.
    1 Dokázal si poradit se vzpourou Kastamerů možná o něco oslabil svojí armádu, ale má loalitu zbytku(Neboli žádný vazal se mu už nevzbouřil)
    2 Genialita RS tkví v tom, že špinavou práci za Lannistery udělali Freyové a Boltonové (to, že to udělali na Tywinů pokyn ví skoro všichni, ale kdo by se mu to odvážil říct do očí) Takže díky tomu měl čisté ruce(Kdyby mu to někdo vyčítal mohl říct: "Ale copak Robba Starka zabili moji muži? Moje armáda ve Dvojčatech nebyla. To co se stalo je dílem Waldera Freye a Roose Boltona)

  • @Achileus Aby to otočili? Jenom to ne, ať je klidně Martin pošle všechny po sekyru :twisted: Obávám se, že budeš hodně zklamaný, s Lannistery Martin ještě zdaleka neskončil.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    svoa00 napsal(a):

    @Achileus Aby to otočili? Jenom to ne, ať je klidně Martin pošle všechny po sekyru :twisted: Obávám se, že budeš hodně zklamaný, s Lannistery Martin ještě zdaleka neskončil.

    Cože Jaime a Tyrion po sekyrou? Bídáku! Pod sekyru by měl jít Stannis, Walder Frey, Roose a Ramsay
  • Nebo Tommen, ne že bych si ho oblíbil, ale zatím nevydím důvod proč by měl jít pod sekeru (mimo uvolnění trůnu někomu jinému/Jinému :twisted:), vlastně jediný Lannister vážně na zabití co mě napadá je momentálně Cersei (a tu by byla škoda zabíjet, ty její blbosti můžou vygenerovat ještě pár zajímavých situací :D)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    jjelen napsal(a):

    Nebo Tommen, ne že bych si ho oblíbil, ale zatím nevydím důvod proč by měl jít pod sekeru (mimo uvolnění trůnu někomu jinému/Jinému :twisted:), vlastně jediný Lannister vážně na zabití co mě napadá je momentálně Cersei (a tu by byla škoda zabíjet, ty její blbosti můžou vygenerovat ještě pár zajímavých situací :D)

    Už vygenerovaly válku co může být zajímavější?

  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    :D
  • Co já vím, třeba se zkusí spojit s Bílými chodci, ti jí, na rozdíl od Targaryenů, Tyrellů, Starků a baratheonů ještě přeci nějak neublížili :twisted:
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    jjelen napsal(a):

    Co já vím, třeba se zkusí spojit s Bílými chodci, ti jí, na rozdíl od Targaryenů, Tyrellů, Starků a baratheonů ještě přeci nějak neublížili :twisted:

    To není špatná myšlenka armáda zombíků by mohla fungovat
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    upraveno 6. června 2014
    Víte jak porazit Bílé chodce? Pošlete na ně Ramsayho ten se na ně podívá a Chodci utečou s pláčem k mamince :-D
  • @Achileus: Jsem vždycky říkal, že Ramsay bude Azor Ahoj...
    Akorát někteří mi oponovali, že to už se radši nechat zabít a oživit Jinými... :o)
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Jay napsal(a):

    @Achileus: Jsem vždycky říkal, že Ramsay bude Azor Ahoj...
    Akorát někteří mi oponovali, že to už se radši nechat zabít a oživit Jinými... :o)

    Co proti němu mají je to magor, ale je s ním sranda (I když Theon si to asi nemyslí :-D )
    Myslísi, že když je z něj chodec, že to Ramsaymu brání, aby si s ním hrál?
  • Já to mám asi takhle:

    1. Targaryenové - Jsou určitě mým nejoblíbenějším rodem. Draci, magie, stříbrné vlasy, Oheň a krev. Pár postav se mi samozřejmě nelíbí, jako Šílený král, ale jako celek je to prostě skvělý rod a vřele doufám že se vrátí na trůn.

    2. Starkové - Další oblíbený rod, fandím jim snad od začátku, asi jako každý. Nejradši mám Brana a Jona (beru ho jako Starka :) ). Měl jsem rád i Neda a Catelyn, ale co se dá dělat, Martin k nim zřejmě chová averzi :D

    3. Lannisterové - Nejdříve jsem je kromě Tyriona (toho žeru :D) nenáviděl, a nikdy by se v mém žebříčku nedostali tak vysoko, nebýt Jaimeho proměny po useknutí ruky. Během několika málo jeho kapitol se stal jednou z mích nejoblíbenějších postav. Cersei spíš lituju, je tak neschopná vladařka, až to bolí, a ještě si myslí, jak není chytrá.

    4. Martellové - Doran mě trochu vyvádí z míry svým nekonečným vyčkáváním, ale nadruhou stranu je to přítel Targaryenů, a to je hlavní :D Oberyna jsem měl za tu chvíli, než zemřel také rád, a Arianne a Písečné hady také. Doufám, že by mohla klapnout Aegonova svatba s Arianne (takové zbožné přání :) ).

    Nebudu se rozepisovat dál, protože bych zde mohl vyjmenovat mnoho dalších rodů, ale ještě musím napsat, že asi jako většina z vás, nenávidím Freye, tedy kromě dvou vyjímek, Roslin a Olyvara (bývalý Robbův panoš).

  • Když to nebudeme brát podle jednotlivců ale podle kvalit a schopností rodů, jejich využití v bitvě, jejich území a vazalů, tak každý má své přednosti i slabosti.
    Starkové-seveřané: Ti mi přijdou jako bersekři, jejich síla je na souši, divocí válečníci, bojují s velkou zuřivostí, ovšem velmi slabí v námořních bitvách.
    Greyjojové-železní: Námořní národ, silné loďstvo, velmi schopní v námořních bitvách, ovšem velmi slabí v bitvách na souši.
    Martellové-Dornové: Partyzánský způsob boje, jejich způsob boje spočívá také v infiltraci, špionáži a sabotážích.
    Arrynové-údolí: Těžce rytířský národ, jejich sílá spočívá v těžké jízdě.
    Lannisterové-západ: Spoléhají se na sílu a moc peněz, využívají placené žoldnéře a také politickou moc a vliv.
    Tyrellové, Baratheonové-jižané: O těchto dvou rodech bych řekl že mají stejné kvality, mariňáci. Schopni boje na souši i na moři, ovšem boj na souši ovládají na 50%, stejně tak boj na moři. Například seveřené nebo Arrynové ovládají boj na souši na 100%, Greyjojové zase boj na moři. Oni ovšem mají výhodu že zvládnou bojovat tam i tam.
    Tullyové-říční krajiny: U těch si nejsem jistý, ale nejspíš budou to stejné co Tyrellové a Baratheonové.
    Samozřejmě je toto myšleno jako celý národ, ne jednotlivci, u každých rodů a národů se mohou objevit vyjímky.
    Ale kdybych měl říct svůj oblíbený rod, tak to asi budou Martellové a Lannisteři. Ty jsem si tak nějak nejvíc oblíbil. Nejneoblíbenější jsou Tullyové. U Starků si nejsem jistý, u těch to mám tak napůl. V něčem s nimi souhlasím, za jiné věci bych je nejraději vyhladil. U Arrynů je to těžké, tam je akorát Robert a toho rád nemám, ovšem třeba Jon Arryn byl v pohodě, moc toho o něm nevím. U Baratheonů mám rád Stannise, neměl jsem rád Roberta a Renly je pro mě neutrální. Tyrellové mi nevadí, ale ani jsem si je zase nějak neoblíbil. Stejně tak Greyjojové.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Když si porovnám charaktery Starků a Lannisterů
    Ned byl možná čestný muž a dobrý bojovník, ale mizerný politik.
    Tywin byl možná hajzlík a slovo čest mu nic neříkalo, ale byl to nejlepší politik v Západozemí(Uměl hrát Hru o trůny a jako jeden z mála se vyrovnal Varysovi a Malíčkovi)
    1:0 pro Lannistery
    Robb byl dobrý vojevůdce, ale když došlo tvrdé na tvrdé, tak se ukázalo, že to byl rozmazlený kluk
    Jaime byl mizerný generál, a byl rozmazlený, ale byl to nejlepší šermíř v Západozemí a měl odvahu zabít Aeryse, navíc svých chyb upřímě lituje
    2:0 pro Lannistery
    Catelyn a Sansa Jsou stejné krávy, jako Cersei, takže si nemají co vyčítat
    Skóre se nemění
    A nakonec borci nakonec
    Jon Sympatický a stetečný, skvělý bojovník a stratég 2 body pro Starky
    Tyrion Nejvtipnější a nejchytřejší děvkař v Západozemí 2 body pro Lannistery
    Konečné skóre Stark 2
    Lannister 4
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @Achileus nějak si zapomněl na Brana, Rickona a Aryu nemyslíš?
  • Já si myslím, možná se se mnou na tom někteří shodnou, že Horster Tully měl dát zbrojmistrovi Řekotočí padáka. Měl na starost výcvik Edmura a Malíčka... a ani jeden z nich neoplývá bojovými schopnostmi.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Everett_Young napsal(a):

    @Achileus nějak si zapomněl na Brana, Rickona a Aryu nemyslíš?

    Osoby mladší patnácti let se nepočítají
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    JoffreyWater napsal(a):

    Já si myslím, možná se se mnou na tom někteří shodnou, že Horster Tully měl dát zbrojmistrovi Řekotočí padáka. Měl na starost výcvik Edmura a Malíčka... a ani jeden z nich neoplývá bojovými schopnostmi.

    Malíček měl alespoň narozdíl od Edmureho mozek v pořádku :-D
  • Tak Bran postrádal pud zebezáchovy, lézt po vysokých zdech atd. bez jakéhokoliv jištění...
  • @Achileus A Malíčka jsem si narozdíl od Edmura oblíbil :D
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    JoffreyWater napsal(a):

    @Achileus A Malíčka jsem si narozdíl od Edmura oblíbil :D

    Počkej až ho Sansa vykopne z Měsíčních dveří to bude hukot
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 16. srpna 2014
    @Achileus Jako vždycky si kritéria nastavuješ tak aby ti vyšel výsledek který chceš ty. Kdyby se totiž osoby mladší patnácti let počítali, najednou bys musel Lannisterům přidat zvrácenou sadistickou zbabělou zrůdu Joffíka, evidentně zaostalého Tommena a Myrcellu která se zatím nijak neprojevila. Na druhou stranu bys starkům musel přidat Brana, který dokáže ovládat zvířata (i lidi) a maká teď na záchraně světa (což se o nikom z Lannisterů říct nedá), Rickona, který se zaítm nijak neprojevil a psychoAryu která se sama prosekala přes půlku westerosu, dobyla Harrenov a poslala na věčnost pěknou řádku zabijáků před kterými se třásl kde kdo (kdo by se taky nebál magorů z Horovi bandy).


    Malíček jeví evidentní stopy sociopatie takže ne, on opravdu nemá mozek v pořádku.


    EDIT: a když už nepočítáš ty osoby mladší 15 let tak si aspoň ověř věk, Sanse je 14 (v době tance s draky) takže si jí taky můžeš vyškrtnout.
  • @Achileus Já už jsem nějak smířený s tím že umře, stejně tak jsem s tím smířený u Stannise. Ale nejvíc mi vyhrkly slzy do očí když Jaime přišel o ruku. Ale tak to byl takový trest od osudu za zmrzačení Brana. Brana mi bylo celkem líto, mrzáctví nepřeji nikomu. Ale jeho blbečkovská matka mi prostě k srdci nepřirostla. Nevím, mě ti Tullyové přijdou jako hrozní idioti.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    @JoffreyWater oni ti nepřijdou jako hrozní idioti, oni JSOU hrozní idioti.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Everett_Young napsal(a):

    @Achileus Jako vždycky si kritéria nastavuješ tak aby ti vyšel výsledek který chceš ty. Kdyby se totiž osoby mladší patnácti let počítali, najednou bys musel Lannisterům přidat zvrácenou sadistickou zbabělou zrůdu Joffíka, evidentně zaostalého Tommena a Myrcellu která se zatím nijak neprojevila. Na druhou stranu bys starkům musel přidat Brana, který dokáže ovládat zvířata (i lidi) a maká teď na záchraně světa (což se o nikom z Lannisterů říct nedá), Rickona, který se zaítm nijak neprojevil a psychoAryu která se sama prosekala přes půlku westerosu, dobyla Harrenov a poslala na věčnost pěknou řádku
    zabijáků před kterými se třásl kde kdo (kdo by se taky nebál magorů z Horovi bandy). Malíček jeví evidentní stopy sociopatie takže ne, on opravdu nemá mozek v pořádku.

    Tak mám rád Lannistery no, vadí ti na tom něco, to že fanoušci Starků ignorují, že Arya je magor na ntou je v poho, to že Sansa zradila vlastního otce je v poho, to že Robb Stark porušil slovo je v poho, ano Joffrey je magor to nepopírám (Ale kdo v Západozemí není)
    Malíček je sociopat, ale zároveň umí hrát Hru o trůny (Mimochodem jeden sociopat byl vazalem Starků)
  • S Joffem aspoň byla sranda :D
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    JoffreyWater napsal(a):

    @Achileus Já už jsem nějak smířený s tím že umře, stejně tak jsem s tím smířený u Stannise. Ale nejvíc mi vyhrkly slzy do očí když Jaime přišel o ruku. Ale tak to byl takový trest od osudu za zmrzačení Brana. Brana mi bylo celkem líto, mrzáctví nepřeji nikomu. Ale jeho blbečkovská matka mi prostě k srdci nepřirostla. Nevím, mě ti Tullyové přijdou jako hrozní idioti.

    No jo když se někdo kříží s Whenty tak to bez následků nezůstane.
    To mrzačení berme to s té lepší stránky, třeba bude Martin schovívavý a nechá je žít
  • @Achileus Trochu se ztracím, co je špatného na Whentech?
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    JoffreyWater napsal(a):

    @Achileus Trochu se ztracím, co je špatného na Whentech?

    Trochu zešíleli, nejsíš je na Harrenhalu nepříznivé klima, nebo něco takového :-D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.