Kéž by se potkali...

upraveno 6. listopadu 2010 v Spekulace

Které postavy v sáze toužíte vidět v konfrontaci? Klidně i mrtvý/živý?

Například jsem kdesi četl, že Martin na jednom z interview řekl, že ho mrzí, že se nikdy nesetkají Cersei s Dany... což berte s rezervou, zdroj nejistý, ale... Já bych třeba chtěl, aby se Dany setkala s "Uchvatilelovým psem" Eddardem. Snad všechno spěje k tomu, že se setká s Jonem... a (to už začínám harlequinovitět) třeba... Targaryenská tradice sňatků v rámci nekalení krve by tomu odpovídala. Dále by se mohli potkat Jon s Ramsayem, aby trochu srovnal účty. Arya by mohla zfouknout Gregora (jestli to nakonec rozchodí) a taková Brienne by mohla navštívit lorda Freye.

145679

Komentáře

  • upraveno 25. května 2014
    @Everett_Young Nevím co je kopí čínského stylu (neviděl jsem sním bojovat proti meči štítu). Předpokládal jsem že Oberyn neumí používat meč, proto jsem to do úvahy nezapočítal.
  • @M1on Oberyn použil kopí proti Gregorovi aby byl z dosahu jeho velkého meče, jinak ale asi umí bojovat i s jinými zbraněmi.
  • upraveno 25. května 2014
    @JoffreyWater No to už vim, v tom případě záleží na rychlosti nástupu účinku jedu.
  • Stejně by podle mě Drogo nakopal všechny, i Gregora.
  • upraveno 25. května 2014
    @JoffreyWater Nějakej pádnej argument? Kromě toho, že by kopal?
  • Je to dothrak, a dosthrakové jsou známí tím že se jim v boji muže proti muži vyrovná málokdo, navíc je velký (možná stejně nebo skoro stejně jako Gregor), ale narozdíl od něj nejspíš i rychlý a obratný.
  • upraveno 25. května 2014
    @JoffreyWater Nikdy neviděl plátovou zbroj a arakhs nedokáže proniknout zbrojí. Spoustu věcí nezná, to je jeho velká nevýhoda.
  • upraveno 25. května 2014
    @M1on To už jsem taky psal, že by Gregora možná zachránila zbroj, ale možná by si nějakou skulinku našel. Napíšeme Martinovi ať nám řekne kdo by vyhrál :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 25. května 2014
    @JoffreyWater No, skoro velký jako hora není, Mormont o něm myslím prohlásil že je to urostlý chlap zhruba jako Robert (tedy něco mezi 190-200cm) kdežto Gregor se má blížit k 8 stopám, tedy 240cm (reálně hádám tak 230 kdo ví jestli)

    Ano, Drogovi se v boje muže proti muži málokdo vyrovná, ale bojový styl Dothraků+ostatních nýmandů z Essosu je oproti westerosu dost jiný.
  • @Everett_Young Chybička se vloudila, asi je to tím že už jsem dlouho nečetl knížky... Tak by asi vyhrál Gregor.
  • Já bych si přála, aby byli oba Cleganové živí (nebo aspoň bojeschopní, víte, co tím myslím). Sandor si ten epický duel prostě zaslouží.
  • @svoa00 Nezaslouží. V režii GRRM by ten epický duel epicky projel.
  • @Everett_Young Jsi si tím tak jistý? Martin má rád mrzáky, bastardy a zlámané věci ;-)
  • @svoa00 Oba jsou mrzáci, bastardi i zlomené věci. Takže jak, usmířili by se a šli na pivo? =D
  • @Everett_Young No, Horu bych neoznačila ani za jedno z toho, jestli nepočítáš tu věc jako něco zlomeného.
  • @svoa00 Neoznačit bezhlavého chlapa za mrzáka? Ty už jsi jak naše úřady pro udělování invalidního důchodu :-)
  • I tak Gregor není zrovna typ tragické figurky, pro které má GRRM slabost. Spíš magor, který bude zdá se ještě chvíli prudit, než konečně skončí definitivně pod drnem. :twisted: taky bych přála Sandorovi, aby mohl bratříčkovi zasadit poslední ránu
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @Everett_Young =D Odseknutá hlava? Ale prosímvás, to sa zahojí...
  • upraveno 26. května 2014
    Chtěl bych aby se setkala Brienne s Ašou, nejlíp fight.
  • Tak těch přání by bylo hodně, většina z nich asi zůstane jenom přáními. Já bych nejvíc chtěl aby se potkali Starkovic -Sansa, která zrovna zabila Malíčka, Arya masová vražedkyně (taková chodící spravedlnost), Bran mocný měnič, Rickon dědic Zimohradu, Jon pořád know nofin.

    Jinak zmiňovaná unCat se starým Walderem :twisted: , Dany a Jon, Dany a Aegon, Briene se Sansou nebo Aryou.
  • Briene se Sansou nebo Aryou.
    @pavel Vzhledem k Brieninu vzhledu jí Arya zabije a odepíše si jí jako Gregora Clegana =D
  • @Everett_Young Nenech se mást seriálovou Aryou, je totiž možný že ta knižní se při pohledu do zrcadla zabije a odepíše sebe sama jako Sandora Clegana :D

    Už když jsem četl kapitoly Briene, tak jsem si říkal že s Aryou jsou si v mnohém podobné (teda hlavně v tom odmítání ženství), že kdyby Arya nemusela vzhledem k okolnostem tak rychle dospět a dopadnout tvrdě na hubu, tak by vyrůstala asi jako Briene, snad by teda nebyla tak naivní co se týká lidí jako Renly, apod. na to je přebornice Sansa :D
  • upraveno 27. května 2014
    Nejlepší by byla prostě Brienne s Ašou, nejlíp kdyby se do sebe pustily. Woman's fight.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    pavel napsal(a):

    Arya masová vražedkyně (taková chodící spravedlnost),

    Spíš sériová. Na masovou (aspoň natolik, aby si tento titul zasloužila) to asi nedotáhne.
    pavel napsal(a):

    Už když jsem četl kapitoly Briene, tak jsem si říkal že s Aryou jsou si v mnohém podobné (teda hlavně v tom odmítání ženství), že kdyby Arya nemusela vzhledem k okolnostem tak rychle dospět a dopadnout tvrdě na hubu, tak by vyrůstala asi jako Briene, snad by teda nebyla tak naivní co se týká lidí jako Renly, apod. na to je přebornice Sansa :D

    Záleželo by na tom, jestli by žil její otec. Pokud ano, měla by Arya do Brienne hodně daleko. Ned si uvědomoval, že Arya potřebuje zvláštní péči a přitáhnout otěže. Postaral by se o to, aby dostala patřičnou výchovu a nezůstala napůl cesty.
  • Ale jinak by byla zajímavá setkání třeba Daenerys a Melisandre, Melisandre a Thoros, Melisandre a Aeron, Tyrion a Samwell, Brienne a Sandor a mnohá další na které jsem teď zapomněl.
  • Melisandre a Thoros sa náhodou nestretli?
  • @Littlefinger V seriálu, v knihách ne, nemýlím-li se.
  • Pre mna by bolo asi najzaujimavejšie stretnutie "Chajmeho" s Branom .. (už som to spomínal vo vlakne Teorie/Spoiler..) ..Samozrejme, že Stark by nemusel byť prave vo svojej koži ...
  • @Depresor aby sa mu Bran poďakoval že mu Jaime aktivoval super powers?
  • @JoeGyry ... to rozhodne a tiež som na to myslel či by z toho prekvapenia Lannister nezanechal zlate ho*no ako jeho tatík...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.