FC NEVADA DRAGONS
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
Ou jééé! 8-)
CZE - SVK - jsem zvědavá, kdo bude míň špatný (bohužel se asi nedá říci lepší :D ).
A já tak fandila Veronice Vítkové :P. Ne, dělám si srandu, gratuluji GS ;).
Vítková je dobrá, ale je fakt, že ji to v Soči neběhá "úplně nejlíp".
Podla mna je biatlon financne narocnejsi, kedze na trenera, zdravotaka prip. masera sa sklada spolu podstatne menej ludi tz jeden :)
Ono hlavně to takto posuzovat nejde. Nevíme, kolik do dětí investují kluby a sportovní oddíly. Jestli si rodiče platí všechno nebo něco proplácí oddíl. Vím, že v hokeji se platí kurzovné. Jestli to tak funguje i v biatlonu netuším.