Jaký je váš názor na komunismus?
Co říkáte na komunismus?
Nebojíte se, že se vrátí?
Tohle: http://www.nechcemekomunisty.cz už vážně nechci.
Vy snad ano?
Nebojíte se, že se vrátí?
Tohle: http://www.nechcemekomunisty.cz už vážně nechci.
Vy snad ano?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
takže je dobré, že aspon nekde sú tam nejaké limity,právne, že clvek nemusi posluchať a nechat sa buzerovať ešte aj soplošov(co sú od neho 2,3,4 x tak mladší.. :roll:
V Rakousku-Uhersku před rokem 1907 existovaly tzv. volební kurie odstupňované podle majetku. Do roku 1896 to byly čtyři kurie - velkostatkářské, kurie obchodních měst, kurie obchodních a živnostenských komor a kurie venkovských obcí. V roce 1896 přibyla pátá, do které spadali všichni muži starší 24 let. Hlasy kurií měly nestejnou váhu, čím vyšší kurie, tíém větší váhu měl h
Všeobecné rovné tajné volební právo (pro muže starší 24 let) bylo zavedeno v RU roku 1907 pro muže starší 24 let. V Československu pak v roce 1920 bylo zavedeno všeobecné rovné tajné volební právo pro muže i ženy starší 21 let (resp. to bylo zavedeno ústavou, ale prozatímně bylo upraveno už o rok dříve, čímž jsme o rok předběhli i Spojené státy :) ).
@Everett_Young Vězni hlasovat mohou od té doby, co byly zavedeny volební průkazy - pro osoby, které volí mimo svůj volebné obvod.
Viem, že všetci nikdy nebudeme prispievať rovnako do systemu a to ani nechcem...ale uznaj sam, že nastavenie zakonov a socialneho systemu v našich republikach je mierne pošahane
demokracia je pre makkýšov ...poriadny chlap chce diktaturu, alebo aspon totalitu =D
moj vek - menej, /al. aj viac, (jak sa to veme ;D) ) jak by mi vyhovovalo a bolo milé :-D
..teda presne ten vek, približovaním sa ku ktorému sa napr. Krisa tak desí (čím dál tím víc) :twisted: :-$
A k tomu druhému - myslím, že to bylo jasné i bez toho Hildina prokecnutí :-D