Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
18283858788172

Komentáře

  • včera vyšel warface jdu to prubnout :twisted:
  • tak ne stavkuje a grimrock mi taky nejde vypína se mi notebook :-k .Zkusim might and magic chci zkusit nějaky krokovaci rpg
  • @M1on tutorial mi šiel, potom im to tak neskutočne lagovalo a servery boli tak preťažené že sa mi nikdy nepodarilo spustit hru :D poteší
  • @JoeGyry to mi povídej já se zasek stažení :D
  • @M1on no dnes mi to už nejde vôbec :D
  • Skyrim, Dragonborn DLC. Jak se tam sakra dostanu?
  • upraveno 28. října 2013
    @Blackfish A jaký perky jedeš?rasa
  • 18 Nord Two handed, light armor, jedou mi všechny ty vylepšení ale nechce mi to dát příběh ani dawnguard ani dragonborn, ale už jsem na to přišel, nebylo to aktivovaný v data files.
  • @Blackfish proč máš light?
  • Tak, líbí se mi to :) Nejde o to jak bych to hrál ale mě to prostě baví když tam vidím tu nordku v kůži běhat s obrovskou sekerou! :D
  • upraveno 28. října 2013
    @Blackfish tsss screan nebude :-P
  • @Blackfish no nvm od 18 či ti už automaticky spustí Q, skús zájsť do WIndhelmu tuším tam ťa prepadnú kultisti prehľadaj ich nájdeš odkaz a to autoamticky spustí Q, ak na to nemaš dosť lv tak od toho naj juho-východnješieho mesta (tam kde sú zlodeji) skús isť juho-východne a natrafíš na taký priesmyk ktorým prejdeš tam sa stretneš s nejakou lamou ktorá ti povie o Dawnguard a spolu pôjdete k hradu. Inak to DLC ma veľmi nebavilo, Vamp je proste OP a hlavne to že sa nedá ukončiť bez toho aby som ukončil main story ma odradilo, nechcelo sa mi už po 4x prejsť celý skyrim len kvôli tomu aby som odhalil koniec DLC.
  • upraveno 28. října 2013
    Jak už jsem řekl, nebylo to zakliklé v tom data files menu, teď jsem přišel do Whiterrunu, napadli mě kultisti, napadli mě stráže, borec mi řekl o upírech a už tam má i nový crafty v kovárně :) Ale nenaskočil mi werewolf tree v talentech, právě jsem posbíral všechny totemy. Ale asi se vlkodlaka zbavím, vampire mě láká mnohem víc, krásný očička :) A štvou mě stráže tím, že smrdím jako mokrý pes :D Mimochodem, správce mi dal do domu možnost vybudovat si dětský pokoj. What the hell? :D
  • @Blackfish tak si asi nestiahol len Dawnguard dlc ale aj to druhé na úpravu domu záhrady a okolia :D
  • @JoeGyry To by @Blackfish musel nejdřív vypnout The Sims
  • @Blackfish První možnost je správně :P
  • https://www.themightyquest.com/
    Od včera běží open house jdu to zkusit :-P
  • GTA V prejdené, hral som to s bratrancom keďže sám nemám xbox, takže koniec vyberal on (na konci je výber z 3 koncov) vybral ten pri ktorom som sa skoro rozplakal. Hra je inak perfektná, príbeh, hrateľnosť,postavy, nenudil som sa pritom ani chvíľu určite odporúčam stojí to za to.

    Momentálne hrám Kingdom Hearts 1, a uff už som aj zabudol že hry niekedy bývali ťažké, veľa veci skrytých treba aj farmiť exp, strašne sa mi páči koncept Disney + Final Fantasy. Som už skoro pri konci a už teraz mi viem že my Goofy a Donald budú chýbať.
    Včera som začal Batman Arkham Origins, nooo neviem, príde mi to ako AC, som fanúšik série ale ked po tretí krát vidím Batmana že robí presne tie isté pohyby a rieši puzzle tým istým spôsobom začína to byť nuda :).
  • upraveno 29. října 2013
    @JoeGyry To je těma nesmyslnýma bojema jak z grotesky hezky po jednom
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    hmmm tak a ja som uz vymazal vsetky hry z PC a idem sa Ucit
  • upraveno 1. listopadu 2013
    Pustil jste se už někdo do čtvrtého Assassin's Creed? Podle gameplaye na youtube to vypadá dobře a Edward Kenway je správný řezník =D Assassin's Creed je jedna z mála her, co jsem opravdu dohrála, takže přemýšlím, jestli investuju čas a peníze :-k
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @svoa00 nevyjde až 21.11.?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.