Your account has been suspended: Reason chap. 4 (Inappropriate conduct in game), par. 6 mno, tak ešte aj z WoT ma vyhodili, mi zmazli konto (nevim, či "suspended" u nich znamena dočasne,vratné,len zablokovanie, alebo už uplne trvale zrušenie) :/( a to uš vobec nevím proč, práve som bol na tier6, a šetril na Tigera-P :/( 8-O:evil::-x:'-(:roll::wall::spike:
@M1on Tiež ho zháňam, vraj ho dávajú streamerom a yt-berom. Kamoš ktorý ma všetky Blizz hry predplatené WoW už 7 rokov nakúpené special edtion SC a D3 ho ešte stále nedostal takže ja ani nedúfam. Ale počul som že od 21.10. má byť Open-beta tak treba dúfať :D
Je to tu dámy a pánové, mam tu čest vám oznámit že tvůrci MaB modifikace - A Clash of Kings (Game of Thrones) v pátek vypustili do světa verzi patche s magickou koncovkou 1.0 a tím dokončili nejzásadnější upravy modu. Tento dlouho očekávaný patch nám konečně servíruje svět ságy ve vizualní podobě známé ze serialu a knih a tím v poctatě uvádí v plnohodnotný život jedinou (jedinou kvalitní) herní alternativu IaF světa. Jelikož většina "sejvů" nešla přenášet do nových patch verzí ( nebo velice obtížně) takže teprve ted je skutečně možné se na plno ponořit do hry a začít si vytvářet svuj vlastní příběh. Do ted to byla vícemene chudá alternativa hry MaB, kde se postupně přejmenovávaly postavy a města, tvarovala se geologická mapa světa a přidávaly se nové ukoly a co víc - začla se postupně měnit vyzualizace xichtů, výstrojí, znaků. Dneškem byl tento proces vícemene dokončen a další patche budou už spiše přidávat drobná vylepšeníčka než že by měnily charakter cele hry. Na 1,3 gigový patch už vyšel i hotfix takže by melo vše šlapat bez problémů, více informací naleznete na foru pod názvem Mount and Blade Warband a A Clash of Kings mod. díky za pozornost
Tak za hodku a pul Steam/Valve vydá první ze tří oznámení. Co myslíte že to bude? Na 100% jsem si jistý že jedno z toho bude Steambox a druhá věc nějaká exklusivní dlouho očekávaná hra (LfD3 nebo ten i ten bájný HL3). Třetí nevim nevim.
@Thorar Half Life 3 je jen legenda. Nejspíš zase řeknou že ho "odsouvají" a bude vyřízeno. Fanoušci se budou dál těšit a kupovat jiné produkty, ale tím to tak končí.
@Everett_Young Proto jsem napsal bájný ;-) Nejvíc ale doufám v ten steam box,asi by mi to ulehčilo rozhodování mezi konzolema, nevybral bych si pak ani jednu a šel do tohohle.
@Arutha:-D Hrál jsem to tak půl hodiny a....a nechci to hodnotit, počkám až ta hra bude kompletně hotová a pak tomu dám šanci :-) krokovací rpg má pro mě určitě kouzlo, ale jen v dungeonech, v otevřením světě je to velmi otravné. Nedokázal jsem překonat odpornou grafiku, a to už je na mě co říct, protože jsem oldschoolovej hráč co nemá problém s hrama 20 let starejma. Nedokázalo mě to zaujmout ničím krom slavné značky. Dám tomu čas :-)
Komentáře
http://www.rockstargames.com/videos/video/10998
mno, tak ešte aj z WoT ma vyhodili, mi zmazli konto (nevim, či "suspended" u nich znamena dočasne,vratné,len zablokovanie, alebo už uplne trvale zrušenie) :/(
a to uš vobec nevím proč, práve som bol na tier6, a šetril na Tigera-P :/(
8-O :evil: :-x :'-( :roll: :wall: :spike:
5 udělíš damage a máš banán na den
3 novinky. To druhý bude určitě Steam box
http://store.steampowered.com/livingroom/SteamOS/