Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
18081838586172

Komentáře

  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @M1on Na Wasteland 2 se hodně těšim.
  • V USA tak možná.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • Your account has been suspended: Reason chap. 4 (Inappropriate conduct in game), par. 6
    mno, tak ešte aj z WoT ma vyhodili, mi zmazli konto (nevim, či "suspended" u nich znamena dočasne,vratné,len zablokovanie, alebo už uplne trvale zrušenie) :/(
    a to uš vobec nevím proč, práve som bol na tier6, a šetril na Tigera-P :/(
    8-O :evil: :-x :'-( :roll: :wall: :spike:
  • Nemá někdo klíč na víc do Hearthstone: Heroes of Warcraft?
  • upraveno 13. září 2013
    .-
  • @M1on Tiež ho zháňam, vraj ho dávajú streamerom a yt-berom. Kamoš ktorý ma všetky Blizz hry predplatené WoW už 7 rokov nakúpené special edtion SC a D3 ho ešte stále nedostal takže ja ani nedúfam. Ale počul som že od 21.10. má byť Open-beta tak treba dúfať :D
  • @JoeGyry to je za dlouho chci hrát něco ted:D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Duel of Champions :D
  • @Montezuma3 to neni ono:D to se mi zdá složitý
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Také je to o to lepší
  • @Everett_Young ono je to nějak od novýho patche
    5 udělíš damage a máš banán na den
  • Tohle vypadá zajímavě kombinace Diabla a tower defense
  • M1one už to dali zpátky na normální systém. Nějak to nezafungovalo, v četě tlačil tank do kopce, 5x mu ubral a ban na den. To soudruhům nevyšlo.
  • @Blackfish no to se mi nezdá, nanajvýš 1 - 2 - 3 x som omylom zasiahol vlastného, (z toho max. v 1 prípade bol kill), ked mi vošiel do línie palby
  • mozna te hlásili spoluhráči za nějaké takové akce.
  • Je to tu dámy a pánové, mam tu čest vám oznámit že tvůrci MaB modifikace - A Clash of Kings (Game of Thrones) v pátek vypustili do světa verzi patche s magickou koncovkou 1.0 a tím dokončili nejzásadnější upravy modu. Tento dlouho očekávaný patch nám konečně servíruje svět ságy ve vizualní podobě známé ze serialu a knih a tím v poctatě uvádí v plnohodnotný život jedinou (jedinou kvalitní) herní alternativu IaF světa. Jelikož většina "sejvů" nešla přenášet do nových patch verzí ( nebo velice obtížně) takže teprve ted je skutečně možné se na plno ponořit do hry a začít si vytvářet svuj vlastní příběh. Do ted to byla vícemene chudá alternativa hry MaB, kde se postupně přejmenovávaly postavy a města, tvarovala se geologická mapa světa a přidávaly se nové ukoly a co víc - začla se postupně měnit vyzualizace xichtů, výstrojí, znaků. Dneškem byl tento proces vícemene dokončen a další patche budou už spiše přidávat drobná vylepšeníčka než že by měnily charakter cele hry. Na 1,3 gigový patch už vyšel i hotfix takže by melo vše šlapat bez problémů, více informací naleznete na foru pod názvem Mount and Blade Warband a A Clash of Kings mod. díky za pozornost
  • @Marek jéééé.Když jsem to čet. tak jsem myslel že je venku trailer na bannerlord a on jen mod pfff :-?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    Tak za hodku a pul Steam/Valve vydá první ze tří oznámení. Co myslíte že to bude? Na 100% jsem si jistý že jedno z toho bude Steambox a druhá věc nějaká exklusivní dlouho očekávaná hra (LfD3 nebo ten i ten bájný HL3). Třetí nevim nevim.
  • @Thorar Half Life 3 je jen legenda. Nejspíš zase řeknou že ho "odsouvají" a bude vyřízeno. Fanoušci se budou dál těšit a kupovat jiné produkty, ale tím to tak končí.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Everett_Young Proto jsem napsal bájný ;-) Nejvíc ale doufám v ten steam box,asi by mi to ulehčilo rozhodování mezi konzolema, nevybral bych si pak ani jednu a šel do tohohle.
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 23. září 2013
    Ok, první oznámení bylo taky jasné. Vlastní OS na linuxu (do Steamboxu, to se taky vědělo), takže už jen zbývá Steam box a nějaká hra.
  • @Thorar tak čo to bolo nakoniec?
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @JoeGyry Vlastní Steam OS (na linuxu) další oznámení bude za 2 dny a poslední za 4 dny.
    3 novinky. To druhý bude určitě Steam box

    http://store.steampowered.com/livingroom/SteamOS/
  • @Thorar Ešte stále čakám na tvoju review Might&Magic. =D
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    @Arutha :-D Hrál jsem to tak půl hodiny a....a nechci to hodnotit, počkám až ta hra bude kompletně hotová a pak tomu dám šanci :-) krokovací rpg má pro mě určitě kouzlo, ale jen v dungeonech, v otevřením světě je to velmi otravné. Nedokázal jsem překonat odpornou grafiku, a to už je na mě co říct, protože jsem oldschoolovej hráč co nemá problém s hrama 20 let starejma. Nedokázalo mě to zaujmout ničím krom slavné značky. Dám tomu čas :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.