@Hildegarda V Bytči :D U nás akurát po tých strašných horúčavach, na ktoré som sa sťažoval, dnes začalo prsšať a to statočne. Aj s krúpami. A teraz v noci už stromy natriasa - vyzerá to na Ďalšiu búrku. Heuréka-hypotéka :D Desne ma to potešilo. Keby bolo tak chladno aj zajtra, keď budem musieť ísť so psom vonká.
@Branislav_Gepeto Prave nam pri dome udrel blesk a teraz pocuvat vsetky tie hukajuce auta...a este cakame dnes navstevu, tak dufam, ze v tom dazdi trafia
@Krisa Tebe vystrčímě do toho úpalu a necháme grilovat s kůrčičkou! :-p
V noci konečně pršelo a konečně se při plně otevřených balkónových dveřích dalo spát :-) Právě jsme se probudili. Už sice zase teplota stoupá, ale konečně se nepotíme. synkovi konečně klesla ta zvýšená teplota z přehřátí a dcera přestala být malátná.
@Hildegarda U nás tiež trieskalo tak, že sa pes triasol od strachu. Ale mne taká búrka pripadá zvláštne upokojovio. Asi preto, že som v bezpečí domova a deje sa to iba raz za čas.
@Černá_Alison To hej, ale radšej len zdiaľky :D Inak je to dosť hrozivé... Ale viac ma upokojuje zaspávať pri hluku búrky než pri úplnom tichu - a takmer pravidelnom húkaní alamru jedného auta.
Aj keď, keď budem mať malé deti, asi ma tie búrky omrzia :D
Na smažení elektroniky a trvalé bouchání žádorvek mám etrafo za plotem :) A deštník nevlastním od druhé třídy, kdy jsme ztratila svůj duhový :-D Nejsem z cukru, navíc když mi vlasy zmoknou deštěm, tak s emi vlní, jinak nikdy :-D
Ale přiznávám, že na chlapa s deštníkem bych se dívala dost úkosem :-D A na chlapa v obleku taky, pakliže by to nebyl oblek od krejčího šitý na míru, ale konfekce :-p
@Thorar To mám podobné. Síce nie som zo zmoknutia nadšený, ale dáždniky neznášam. Keď kráčam chcem mať voľné ruky. A v mojom prípade by to dopadlo tak, že sa zamyslím - čo počas kráčania robím furt - a puď mám dáždnik na úrovni hlavy, alebo príliš nakrivo a ani si to neuvedomím.
Komentáře
V Bytči :D
U nás akurát po tých strašných horúčavach, na ktoré som sa sťažoval, dnes začalo prsšať a to statočne. Aj s krúpami. A teraz v noci už stromy natriasa - vyzerá to na Ďalšiu búrku. Heuréka-hypotéka :D Desne ma to potešilo. Keby bolo tak chladno aj zajtra, keď budem musieť ísť so psom vonká.
V noci konečně pršelo a konečně se při plně otevřených balkónových dveřích dalo spát :-) Právě jsme se probudili. Už sice zase teplota stoupá, ale konečně se nepotíme. synkovi konečně klesla ta zvýšená teplota z přehřátí a dcera přestala být malátná.
Ale viac ma upokojuje zaspávať pri hluku búrky než pri úplnom tichu - a takmer pravidelnom húkaní alamru jedného auta.
Aj keď, keď budem mať malé deti, asi ma tie búrky omrzia :D
Nesnášim deštníky, nechápu jak to může někdo nosit, a u chlapa už to vůbec nepochopim. To si pak pomyslim něco, co s ohledem na Toma psát nechci.
A deštník nevlastním od druhé třídy, kdy jsme ztratila svůj duhový :-D Nejsem z cukru, navíc když mi vlasy zmoknou deštěm, tak s emi vlní, jinak nikdy :-D
(pokud to nebude tematicka svatba :-) )
@Everett_Young Milion kusů oděvu a ani jeden nesedí :-D