@Krisa A budeš je nosit oba najednou? :-)) Já nesnáším deštníky od doby, co mne s ním maminka neustále mlátila do hlavičky při chůzi těmi kovovými konci špic! Pak když mi nabídla, že mne schová k sobě pod deštník, tak jsem raději prchala napřed, protože zmoknout bylo příjemné a navíc mne nikdo neďubal do hlavy :-p (Pláštěnku jsem nikdy nevlastnila - fuj!)
My v CHKO nejezdíme na školu v přírodě :-) Kam asi? Do národního parku? :-D A na branná cvičení sice byla povinná, ale mamka vždycky napsala učitelce, že ať mne sebou teda nebere...ale jak na potforu mne vzali vždycky aj bez pláštěnky :-p
Ono co se soudu týče nejde zas tolik o oblek, ale o spisy a další věci (tašky nejsou právě nepromokavé) a o to, že není dvakrát příjemné sedět v mokrém v práci :)
@Arutha Taktak. Když mám volno a chci si užít trochu toho propojení "s přírodní silou", proč ne. Když potom není nějká činnost, kterou člověk musí vykonávat.
Jo, a Krisu chci vidět točit deštníkem, já jím točím taky :)
Pokud někdo vybírá na pohovoru podle deštníku místo podle schopností a vědomostí, tak si plně zaslouží, co dostane :-))
Když jsem na zábavě vybírala vstupné a někdo platil mokrými bankovkami, tak bylo jasné, že to je skaličok - měli to přes řeku a byli do pasu mokří :-) V zimě většinou i cinkali ledem. Nejlepší kluci z okolí :-) A taky nejhezčí...jo to byly časy:-) Tehdá jsem bývala jediná, se kterou si zatancovali všichni skaličoci za jeden večer a taky jsem na to byla patřičně hrdá :-) Taky nezmeškali žádnou rvačku - tak to má být. A rvačka už k sobotnímu večeru patřila...vždycky před hodinkou ploužáků :-)
Taková skutečná historka z pražeských pohovorů. Máme velmi dobrého přítele, který ještě 2 roky po škole nemohl najít práci. Je plachý a má vadu řeči. V praze se vše řeší přes hrrrc studia a na normální pohovor nenarazíte. Neprošel žádným. Až jednou dorazil na pohovor, kde kupodivu seděl jen chlapík v džínách a triku a načančaná sekretářka. Jako první se ho zeptal, jestli v tom obleku chodí často. Když kámoš vykoktal, že ne, tak už s eho ptal jen na technické věci. sekretářka se do toho snažila párktát zasáhnout, ale chlapík se na ni vždycky ošklivě podíval a pak jí řekl ať se do toho nemontuje. Po hodince řekl, že kámoše bere a že ho zve na pivo. Tak šli od pohovoru na pivo a ten chlapík mu povídal, že už víc jak půl roku je na všechnu práci sám, protože mu stále posílají jen debily v obleku, co umí kulové a že mu nezbylo než říct řediteli, že pokud ho nenechá vybrat si sám, tak dává výpověď. Nyní tam již dělá kámoš třetím rokem a bere přes 60 měsíčně. Párkrát se jim tam zase snažili nasadit nagelované mamlasy, ale udělali to stejnou taktikou - buď si vybereme sami nebo jdeme...firma totiž koupila konkurenční firmu a bylo více práce. Teď jsou tři a klape jim to.
Myslím, že se tu plácá několik věcí dohromady a za deštníky se schovávají extrémní názory (ať z té anebo zté strany) na úplně jiné věci :)
Já osobně nosím občas deštník, protože je to praktické. Kdo ho nechce, je to jeho věc, ale stejně tak jako já si neudělám na někoho názor jen proto, že deštník nenosí, jsem ochoten poslat do řitě každého, kdo si na mě udělá názor jen proto, že deštník občas používám :)
Co se týče obleku je to totéž. Zažil jse debily v obleku i bez něj a sám oblek občas nosím, protože to u soudu považuju za jistou součást slušnosti, stejně tak jako že se v soudní síni nejí a podobně (i když párkrát jsem šel do práce nevěda o soudu a přišel na něj v civilu, pak případně stačí prosté lidské slovo a vše je v pořádku). Kdo se mnou kvuli obleku nechce kamarádit, nemusí :)
@flanker.27 Mám tam čtyři velké knihovny o nejméně 2000 kouscích knih :-p (to samosebou jen v ložnici, dalších knih mám taky dost ve vššech jizbách:-p )
Komentáře
Já nesnáším deštníky od doby, co mne s ním maminka neustále mlátila do hlavičky při chůzi těmi kovovými konci špic! Pak když mi nabídla, že mne schová k sobě pod deštník, tak jsem raději prchala napřed, protože zmoknout bylo příjemné a navíc mne nikdo neďubal do hlavy :-p
(Pláštěnku jsem nikdy nevlastnila - fuj!)
A na branná cvičení sice byla povinná, ale mamka vždycky napsala učitelce, že ať mne sebou teda nebere...ale jak na potforu mne vzali vždycky aj bez pláštěnky :-p
Jo, a Krisu chci vidět točit deštníkem, já jím točím taky :)
Když jsem na zábavě vybírala vstupné a někdo platil mokrými bankovkami, tak bylo jasné, že to je skaličok - měli to přes řeku a byli do pasu mokří :-) V zimě většinou i cinkali ledem. Nejlepší kluci z okolí :-) A taky nejhezčí...jo to byly časy:-) Tehdá jsem bývala jediná, se kterou si zatancovali všichni skaličoci za jeden večer a taky jsem na to byla patřičně hrdá :-) Taky nezmeškali žádnou rvačku - tak to má být. A rvačka už k sobotnímu večeru patřila...vždycky před hodinkou ploužáků :-)
(a funguje, jen vydrží bez nabíječky asi 5 minut)
Není se ale čeho bát, prostě ti jen oznamuje, že kapacita baterky degraduje. Takže vydrží míň a míň, ale nic se s notebookem nestane.
(a rozhodně lepší na testosteron:-) )
Já osobně nosím občas deštník, protože je to praktické. Kdo ho nechce, je to jeho věc, ale stejně tak jako já si neudělám na někoho názor jen proto, že deštník nenosí, jsem ochoten poslat do řitě každého, kdo si na mě udělá názor jen proto, že deštník občas používám :)
Co se týče obleku je to totéž. Zažil jse debily v obleku i bez něj a sám oblek občas nosím, protože to u soudu považuju za jistou součást slušnosti, stejně tak jako že se v soudní síni nejí a podobně (i když párkrát jsem šel do práce nevěda o soudu a přišel na něj v civilu, pak případně stačí prosté lidské slovo a vše je v pořádku). Kdo se mnou kvuli obleku nechce kamarádit, nemusí :)
(netuším totiž, co bych tam jinýho dělal) =D