TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
1143144146148149362

Komentáře

  • @Crocuta tenkrát solárko nebylo v módě ;) možná se na to přece jen podívám, docela jsi mě nalákal :D
  • Ano ano, přesně tak, Válka růží - tedy obrovský potenciál a já mám zatím obavy aby nepřišel nazmar.
  • @Dreamer Jestli máš ráda romantiku, tak si asi užiješ :-) . Co se týče solárka, to máš samozřejmě pravdu :-) , ale třeba v Tudorovcích mi přišla přitažlivá či svůdná drtivá většina ženského osazenstva (a že tam těch královen a dvorních dam bylo!), kdežto ve White Queen si soudě dle prvního dílu na své moc nepřijdu - nějak mi s castingem (HLAVNĚ na HLAVNÍ roli) nepadli do noty :roll: .
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • FUTURAMA IS BACK!
  • ThorarThorar Když umřel, tak umřel.
    upraveno 22. června 2013
    @Blackfish No, nevim jeslti to je dobře...Těch 5 sezon bylo tak akorát, to co přišlo pak bylo něco strašnýho, snad to nedopadne jako Simpsonovi.
  • Tahle je poslední. Zase. :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Crocuta
    Obávám se, že od toho seriálu očekáváš něco jiného než to bude. Tohle není o Válce růží, ale o třech ženách, které svým jednáním, intrikami a vztahy Válku růží ovlivnily ze "zákulisí".
  • @Nevada A kdo jsou ty tři "babice"? Elizabeth, její matka a tchýně?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. června 2013
    Elizabeth, Margaret Beaufort (matka Jindřicha VII. Tudora) a Anne Neville (manželka Richarda III.)
  • Takže Elizabeth, tchýně její dcery a její švagrová? :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. června 2013
    Jo. Jsem zvědavá hlavně na Beaufortovou, byla to dost zajímavá ženština. Beauforti celkově byli dobří parchanti. Vzdálený předobraz Blackfyreů :)

    Jen vůbec netuším jak je na tom předloha s věrností realitě. Nečekám sice učebnici historie, ale doufám, že zase úplná fikce to nebude.
  • Jak už tady bylo víckrát napsáno, vypadá to na slaďák. Ale ve finále se tam obě matky (Jacqueta a Cecílie) pěkně stíraly :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak ony vztahy a manželství v té době taky byly pěkná soap opera...
  • Tak The White Queen je podle stejnojmenné knihy Phillipy Gregory. Zrovna tuto knihu jsem sice nečetla, ale některé další knihy jo. A dobrá autorka to teda není :(
  • @Nevada Intriky, zejména v ženském provedení, si v historických seriálech s chutí užívám, už od "Já, Claudius", blahé paměti, až po, dejme tomu, "Pilíře Země". Jenže v "Bílé královně" se ty intriky možná utopí v přeslazené omáčce :-k . Já momentálně doháním "Spartaka", toho jsem jen uložil na HDD a koukám na to teprv teď, ještě mi chybí 1,5 sezóny.
  • The White Queen s01e02: horší a horší
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Začala druhé série Copper, juchů :)
  • Jak se jeví Under the dome má to cenu nebo nemá?
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    m1on noo videl som to a pozriem si aj dalsiu cast ale kedze nieco s takou zapletkou tak casto na obrazovkach nevidis tak ...
  • upraveno 28. června 2013
    @Edem dost sa to lisi od knihy? ci si necital?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • @Branislav_Gepeto Pripomina mi to vyjadrenia GRRM a preto sa obavam :)
  • @Branislav_Gepeto Tak jeden divak to vystihol takto:
    While watching the first episode, I noticed some pretty major changes from the book. A lot of them will lead into some big changes in character development which was my favorite part of the book. most importantly, the relationship between Junior and Barbie, as well Junior and Angie.

    Co mi to len pripomina... :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Sleduje/val ktosi Beign Human? Narazil som na to náhodou a koncept sa zdá zaujímavý. Len sa bojím, že to bude nejaká tuctová americká sračka. Oplatí sa s tým vôbec začať?
  • @Branislav_Gepeto Zkus britskou verzi ;-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Ano, má stejný název. Ta americká vznikla v roce 2011 a ta britská v roce 2008.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.