TV seriály

upraveno 23. ledna 2011 v Film a televize
1144145147149150362

Komentáře

  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Yops, už som si to našiel. No neviem, čo si čítam o tej britskej z Wiki, tak tá sa v štvrtej sérií akosi rozpadla. :)
  • upraveno 4. července 2013
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Dreamer Ani mi neříkej, že tam je nějaký strašlivý šok - jsem 2 díly pozadu! Jestli umře Bill, tak budu brečet! A nechci vědět, co je ten šok!
  • @Krisa máš co dohánět, já to dvoudílné zpoždění dohnala právě dnes =D a chci další díl, HNED!
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • @Krisa je dobré vědět, že i superupír má svůj kryptonit :D ale líbí se mi, že Bill se opalování nevzdává a hned vymýšlí záložní plán.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 9. července 2013
    True Blood s06e04: WTF! Co sakra byl ten konec (proč zrovna teď byl) - okamžitě potřebuju další díl!
    Mimochodem mám docela pocit, že tvůrci této epizody sledují GoT =D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @svoa00 Již druhý seriál, kde je holící scéna mezi 2 pány =D
  • @Krisa Ááá tak. Hmmm, Jason je jedna z mých nejoblíbenějších postav v True Blood, ale je to už jeho druhý gay sen, takže se rýsuje jako skrytý homosexuál (sakra, dva gaye už tam mají, Jason je lepší jako děvkař).
  • upraveno 10. července 2013
    začal bych koukat na True blood ale nevím kde to stáhnout ani online jsem to nenašel
    edit:první serii asi mám
  • @DanielSvatoš Eh, vážně se tady na oficiálním fóru ptáš na odkazy? Zkus piratský záliv. Nebo to ulož :-$
  • ehm je tady vlákno kde jsou dané odkazy na stáhnutí celého komiksu Duncana Vysokého...myslím že ten taky tvůrci nepustili do světa zdarma tak proč je špatně se ptát na něco co je někde taky online
    I když chápu že člověka jaky ty který si HBO poctivě zaplatí to nakrknout může
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @svoa00 Počkej, první gay sen si nějak nevybavuju - ale říkal tam, že to je něco jako když bral V, tak předpokládám, že tam šlo o nějakého upíra...
  • @Krisa Někdy ve druhé sérii, když by u těch slunečních pošuků, které tehdy vedl reverend Newline. Už ale nevím, s kým v tom snu byl.
  • upraveno 10. července 2013
    @DanielSvatoš zkus jeden tuzemský tracker
  • Zahlídl jsem na ČT 1 dva díly francouzské detektivky z 18. století: Nicolas Le Floch. A přišlo mi to celkem dobré, jen jsem se někdy ztrácel ve francouzských jménech. Viděli jste to někdo? Máte k tomu co vypíchnout?
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Chcel som pozerať True Blood, ale z pár ukážok mám dojem, že je tam viac porna ako seriálu. :-s To ma celkom vydesilo... A upíri tam vyzerajú tak úchylne
  • upraveno 10. července 2013
    @Branislav_Gepeto taky na to koukám jak vrána a pro zdejší hnidopichy co kritizovaly sexuální scény v GoT by mě zajímalo proč na to koukaj =D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @M1on Protože tam ty čuňačiny nejsou tak trapný a úplně zbytečný (např. Malíčkova scéna). Sexuální scény, které nejsou uměle našroubované mi vůbec nevadí ani v GoT.

    @Branislav_Gepeto Víc porna než seriálu tam není, ony ty sexuální scény postupně ubývají, ale jsou tam pořád (naopak nahých lidí přibývá :D )
  • 4 díly True Blood za mnou a jde to jen tam je moc sexu mi přijde a taky jsem se zatím moc nedozvěděl o těch upírech
    dotaz: budou tam nějaké pohledy do minulosti ? třeba do té občanské války ?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @DanielSvatoš Sleduj dál - první série se mi strašně líbila (hlavně její rozuzlení). O upírech se budeš postupně dovídat víc a budou i nějaké pohledy do minulosti (o hlavních upířích postavách, ale bude to v průběhu více sérií).
  • Sleduje ještě někdo White Queen nebo jsem jediná, která vydržela? A proč mám pocit, že nejsympatičtější tam je Richard? (Že by se seriál držel v poslední době nastolené historické linie, že to nebylo takové monstrum jak se zdálo?) :-k
    Ani se nedivím Henrymu Tudorovi, že mu nevadilo být s kýmkoliv jiným, než s vlastní matkou.
  • upraveno 10. července 2013
    @brbr sleduji ale ani nevím jak jsem to vydržel protože ta Elizabeth je tak otrovná že to víc snad ani nejde...její matka taky,Eduard je na facku ale jeho bratři a Wawrickovi dcery jsou docela k vydržení
    jinak mi přijde že ti herci špatně hrají ale nevím proč mám ten pocit nebo ti to taky tak připadá ?
  • @DanielSvatoš Elizabeth a Margaret aspirují na nejotravnější osoby roku, Edward mi připadá celkem rozumný a Jacquetta mi začíná v posledních dvou dílech celkem sympatická.
    Nejen herecké výkony, ale celé je to takové televizní (např. interiéry, dlouhé záběry na hrady zvenčí) :-)

  • @brbr je pravda že je to takové chudé ale to bych ještě přežil ale když mě tam vytáčí 80% postav tak to už je horší jinak jsem zvědav jestli tomu dají další serii nebo to radši zabalej
  • upraveno 11. července 2013
    Teda, jsem jen u 1x03 True Blood mi přijde jako chudší bratr Twilight, za to ale o něco vtipnější.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.