Ja budem určite Nočného kráľa, už mám aj nejaké nápady, vysvetlivky, ako sa vlastne veci mohli stať, prepojenie so súčasnosťou...a jednu vec, ktorá vás možno nikdy nikoho nenapadla, že sa to tak mohlo stať ;-)
@MissUtahraptor Obávám se, že si mne idealizuješ:-)) Ne nemám nic napsané a zatím to rozhodně nevypadá, že bych měla psát :-) Ale na Vás si dohlídnu! :-D
@Dreamer Výborně :-) Chválíme aplausem první vlaštovku :applause: No a protože termín je dlouhý jak dva týdny před výplatou, tak tě klidně může ještě ze zálohy přepadnout dvojhubka :-)
Milé děti, přestože toto kolo si to pouze nechám poslat poštou a na nějaké hodnocení a komentování můžu rovnou zapomenout, taky jsem taky už něco sesmolila. :-) (A doufám, že si ze mně vezmou příklad ti, co budou mít o prázdninách přístup k internetu, počítači, elektřině nebo aspoň vlastní posteli ;-) )
@Lady_Seans Kdepak, já jsem tu od toho, abych povzbuzovala, halasně podporovala a v neposlední řadě se kochala :-) A to vše proto, abyste věděli, že vaše práce a námaha nepřichází vniveč :-)
@Lady_Seans Uhodlas :-)) A tebe jako autorku může na druhou stranu hřát, že tu jsou i lidé, kteří číhají na tvou tvorbu, kteří si ji skutečně přečtou a zajímá je a kteří ji ocení a váží si toho, že něco napíšeš :-)
O lvíčkovy, který zabloudil v lese. Zamotal se v růžovém keři a nikdo mu nepomohl. Naopak. Ještě si do něho přišli kopnout. Nejdřív jelen, pak vlk a nakonec zmije.
Komentáře
A nyní vás budu bičíkem popohánět, abyste něco vyprodukovali :-D
Moc se těším, věřte mi :dance:
Obávám se, že si mne idealizuješ:-)) Ne nemám nic napsané a zatím to rozhodně nevypadá, že bych měla psát :-) Ale na Vás si dohlídnu! :-D
A po hanácke klidně piš, já si ráda počtu. :dance:
Výborně :-) Chválíme aplausem první vlaštovku :applause:
No a protože termín je dlouhý jak dva týdny před výplatou, tak tě klidně může ještě ze zálohy přepadnout dvojhubka :-)
kurňa jste nějak rychlé :-D
njn, ŽENY :-D :applause:
Kdepak, já jsem tu od toho, abych povzbuzovala, halasně podporovala a v neposlední řadě se kochala :-) A to vše proto, abyste věděli, že vaše práce a námaha nepřichází vniveč :-)
Uhodlas :-))
A tebe jako autorku může na druhou stranu hřát, že tu jsou i lidé, kteří číhají na tvou tvorbu, kteří si ji skutečně přečtou a zajímá je a kteří ji ocení a váží si toho, že něco napíšeš :-)
- Pevne v to dúfam
Jen do toho :-))