5. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

upraveno 1. února 2014 v Povídky
image5. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

Rozsah: Neomezen
Jazyk: Předpokládá se čeština nebo slovenština; může být i jiném jazyce (angličtina, polština, ruština apod.), berte však do úvahy, že tím se snižují šance na to, aby Vaši práci ocenilo dostatečné množství čtenářů…
Styl: Libovolný literární útvar (ano, i básně a eseje)
Omezení:

Read the full story here


2456720

Komentáře

  • K Nočnímu králi:
    Krom těch dvou, co jsou i na wikině se mi najednou povedlo vyhrabat jen tenhle:
    image
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Popusťte uzdu fantazii.
  • Ja budem určite Nočného kráľa, už mám aj nejaké nápady, vysvetlivky, ako sa vlastne veci mohli stať, prepojenie so súčasnosťou...a jednu vec, ktorá vás možno nikdy nikoho nenapadla, že sa to tak mohlo stať ;-)
  • Kde zas mám chyby? Y/I? S/Z?
  • No konečně :-D
    A nyní vás budu bičíkem popohánět, abyste něco vyprodukovali :-D
    Moc se těším, věřte mi :dance:
  • Černá_Alison napsal(a):

    ... A nyní vás budu bičíkem popohánět, abyste něco vyprodukovali :-D ...

    Protože už sama máš plný šuplík/disk literárních počinů na obě zadaná témata a ostatní tak jen zdržují očekávané zveřejnění. :twisted:
  • @Blackfish napsal(a):

    Mně se líbí to druhé téma, postavy zkonily co mohly a nelogických rozhodnutí je tady přehršel, Starkovy, abych nechodil daleko :) Chyby jsou započteny v konečném zúčtování.

    3. pád- mně/mi (pokud jde)
    Starkovi- ti Starkovi (muži i ženy)

    Teda doufám. :anxious: :D
  • Tady je to samé Grammar Nazi :D Bodo psat po hanácke.
  • @MissUtahraptor
    Obávám se, že si mne idealizuješ:-)) Ne nemám nic napsané a zatím to rozhodně nevypadá, že bych měla psát :-) Ale na Vás si dohlídnu! :-D
  • upraveno 27. května 2013
    @Blackfish Kušuj, ptal ses, co máš špatně, tak odpovídám. :evil: :)
    A po hanácke klidně piš, já si ráda počtu. :dance:
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Blackfish napsal(a):

    Tady je to samé Grammar Nazi :D Bodo psat po hanácke.

    Píš vo valyrijčine, to bude prijateľné :)
  • upraveno 27. května 2013

    Blackfish napsal(a):

    Tady je to samé Grammar Nazi :D Bodo psat po hanácke.

    Píš vo valyrijčine, to bude prijateľné :)
    , sice se s Tebou pak najednou nikdo nebude chtít bavit, ale zase si ani nebude stěžovat na pravopis. =D
  • Tož faň :) A neprdol, nemeslel sem enem tebe.
  • @Blackfish Paráda, začnu vybírat Tvé příspěvky a dávat je rodině ku přečtení. Maminka bude nadšená! :D
  • Jupí ja jej, tak hlásím hotovo, tentokrát to bude jen taková jednohubka :)
  • @Dreamer
    Výborně :-) Chválíme aplausem první vlaštovku :applause:
    No a protože termín je dlouhý jak dva týdny před výplatou, tak tě klidně může ještě ze zálohy přepadnout dvojhubka :-)
  • Milé děti, přestože toto kolo si to pouze nechám poslat poštou a na nějaké hodnocení a komentování můžu rovnou zapomenout, taky jsem taky už něco sesmolila. :-) (A doufám, že si ze mně vezmou příklad ti, co budou mít o prázdninách přístup k internetu, počítači, elektřině nebo aspoň vlastní posteli ;-) )
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    upraveno 29. května 2013
    @Dreamer @Lady_Seans
    kurňa jste nějak rychlé :-D
    njn, ŽENY :-D :applause:
  • Děláte mi samou radost :-))
  • @Černá_Alison A ty něco taky píšeš? :-)
  • @Lady_Seans
    Kdepak, já jsem tu od toho, abych povzbuzovala, halasně podporovala a v neposlední řadě se kochala :-) A to vše proto, abyste věděli, že vaše práce a námaha nepřichází vniveč :-)
  • @Černá_Alison Aha, takže typický přístup Napište něco, já si chci něco přečíst 8-O
  • @Lady_Seans
    Uhodlas :-))
    A tebe jako autorku může na druhou stranu hřát, že tu jsou i lidé, kteří číhají na tvou tvorbu, kteří si ji skutečně přečtou a zajímá je a kteří ji ocení a váží si toho, že něco napíšeš :-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Lady_Seans napsal(a):

    @Černá_Alison Aha, takže typický přístup Napište něco, já si chci něco přečíst 8-O

    Kvôli tomu to taktiež celé vzniklo :D Delíme sa o výtvory, ostatným robíme radosť.
  • Asi dám jednu mimo soutěž, ale zato o zvířátkách. :-)
  • @heavy_head Ktore urobili zasadne rozhodnutie. Neboj, to napasujes ;)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    O lvíčkovy, který zabloudil v lese. Zamotal se v růžovém keři a nikdo mu nepomohl. Naopak. Ještě si do něho přišli kopnout. Nejdřív jelen, pak vlk a nakonec zmije.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    A drozdík to všechno sledoval z výšky a prozpěvoval si.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Kým ho lastovička z hniezda nevykopla
    - Pevne v to dúfam
  • Tak co? Už máte spesáno? Zatím jen dvě šikovné dámy?
    Jen do toho :-))
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.